Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Call of Duty: World at War Map Pack

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Call of Duty: World at War Map Pack

    Mergand pe pasii ultimului joc din serie, World at War va primi un pachet nou de harti multiplayer in Martie pe Xbox 360, PS3 si PC. Pentru un pret nedezvaluit inca, veti putea sa jucat pe hartile "Nightfire", "Station", "Knee Deep" si o noua harta pe care veti putea impusca Zombie numita "Verr�ckt". Vesti bune pentru fanii jocului, vesti rele pnetru rezervele de locatii din WW2 care inca nu au fost transformate intr-un joc video, o resursa care se imputinteaza pe zi ce trece.

    Nighfire (poza): pe aceasta harta se vor lupta pe strazile Berlinului devastat, cladirile in flacari fiind singura sursa de lumina.

    Station: ofera o statie de metrou bombardata plina de pasaje secrete si de masini distruse.

    Knee Deep: prezinta un sat de pe insula Peleliu care a devenit un centru de comanda japonez.

    Verr�ckt (Zombie): modul co-op preferat de toti se intoarce cu o noua harte, cu mai multe arme, perk-uri (cu ajutorl unei masini Perks-a-Cola), aparare prin electrosocuri si hoarda nesfarsita de zombie.
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    More zombies... goodie :X

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Par interesante hartile

  4. #4 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Great news, thx !

  5. #5 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    thanx.

  6. #6 SP
    Member Vami's Avatar
    Thanx

  7. #7 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ce frumos...insa o sa patesc iara ca si la COD 4 (ca le-am luat si pe alea dp USA) dar nu-mi merg pt ca jocul meu e PAL.Pe astea le-as lua insa dp UK (mi-am facut si eu cont acolo acu cateva zile) dar din cate am inteles nu accepta carduri decat dintr-o tara care are PSN...asa ca iara raman cu buza umflata...ce pacat pt mine care sunt fan COD 4 si 5

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Ce frumos...insa o sa patesc iara ca si la COD 4 (ca le-am luat si pe alea dp USA) dar nu-mi merg pt ca jocul meu e PAL.Pe astea le-as lua insa dp UK (mi-am facut si eu cont acolo acu cateva zile) dar din cate am inteles nu accepta carduri decat dintr-o tara care are PSN...asa ca iara raman cu buza umflata...ce pacat pt mine care sunt fan COD 4 si 5
    Imposibil sa nu iti mearga din moment ce le iei de pe USA. Daca e asa, solutia e urmatoarea: vinzi jocul, cumperi unul nou din USA(webpredator) si joci hartile noi.

  9. #9 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Par tari hartile pacat ca o sa fie destul de putini din romania care o sa le joace daca nu accepta carduri decat dintr-o tare cu PSN
    Ne-om descurca noi.Cred ca o sa apara in Play Station Magazin pe DvD (se gaseste numai la diverta).

  10. #10 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Cred ca o sa apara in Play Station Magazin pe DvD (se gaseste numai la diverta).
    Ce sa apara in Play Station Magazin pe DvD ca nu am priceput

  11. #11 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Map Pack-u. (Daca vor fi darnici)

  12. #12 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Map Pack-u. (Daca vor fi darnici)
    Sincer nu cred ca vom avea norocul asta...cele de la COD4 au fost cumva in Play Station Magazin?...ca habar-nam.Daca DA atunci poate vom avea noroc si de data asta

  13. #13 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Nu am apucat numarul ala dar am auzit ca au fost decat o parte din harti.Cred ca asa o sa fie si la COD5.Oricum ar fi bine si asa avand in vedere ca noi nu stiu cum am putea face rost de harti in alt mod.Poate daca avem ceva cunostinte prin afara.

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Speram un Carentan sau Brecourt...Cunoscatorii stiu

  15. #15 SP
    Member duallcore's Avatar
    Iara bani? Of astia de la Treyarch si Activision stiu numa sa profite.

  16. #16 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Corect

    A devenit deja o moda sa scoti un titlu, dupa care DLC-uri.

    Cred c-o sa astept sa devina moca

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:57
  2. Call of Duty 5 Map Pack 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 23 Last Post: 24-07-2009, 17:26
  3. Call of Duty World at War Map Pack 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 02-05-2009, 08:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts