Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: Nfs Shift: New Screens

  1. #1 SP
    is the man! trickz's Avatar

    Nfs Shift: New Screens

    Din fericire, informatiile despre urmatorul titlu din seria Need for Speed nu se lasa asteptate. Mai exact, avem parte de 12 poze noi. Site-ul Hungarian SimWorld a facut publie publicitatii aceste screen-uri, dar care din pacate, au o rezolutie destul de mica. Va las in compania pozelor, dar aveti grija sa nu va puneti prea mari sperante in acest joc, deoarece exista riscul de a fi dezamagiti. Din nou!

    Hungarian SimWorld
    Attached Images Attached Images shift.jpg 13430_2.jpg 13430_3.jpg 13430_4.jpg 13430_5.jpg 13430_6.jpg 13430_7.jpg 13430_8.jpg 13430_9.jpg 13430_10.jpg 13430_11.jpg 13430_big.jpg

  2. #2 SP
    Member dogdan's Avatar
    what ? fara politie ?

  3. #3 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Man, urlati an de an ca NFS este o porcarie, iar cand astia anunta schimbari majore, incepeti sa va intrebati pana la urma unde vechea mizerie cu care ne-am obisnuit. S-a anuntat ca vor fi curse legale pe circuit sau traseu. WTF, vrei politie pe pista?

  4. #4 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    No SHI(F)T! Foarte tare! Hai ca parca incepe sa imi placa, trage putin si spre GT 5. Au vazut si ei acu ca lumea se orienteaza spre simulatoare si s-au gandit sa mai schimbe peisaju. Sper sa iasa ceva bun anul asta...

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu imi pun mari sperante in el

  6. #6 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Oricum,la Undercover au incercat sa mai repare din greseli.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    what ? fara politie ?
    Lasa ca o sa ai: masina pt. descarcerare, masina de salvare, masina de pompieri, masina de interventii, etc...

  8. #8 SP
    Member dogdan's Avatar
    stati fratilor nu dati ,chifteluta nu am stiut ca va avea curse legale deci credeam ca va fi si politie ,totusi pana la urma nfs era "crap" din cazua politiei ? mie sincer imi placeau urmaririle,astea au facut faimoasa seria nfs. hai ma " new stuff " nu am mai vazut asta ?..... cough* pro stree cough*. pana la urma imi doresc ca jocul sa fie fun si sa aiba un gameplay care sa creeze dependenta, o sa vedem...

  9. #9 SP
    Senior Member huber's Avatar
    arata bine sper sa fie ceva de capul lui

  10. #10 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Thx for the screens !

  11. #11 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu nu inteleg cum de au facut deja screen-uri din joc..cand abea sau apucat de treaba.

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nu este ceva neintalnit... Oricum, judecand ca de 2 sau 3 ani EA ne promite ca la fiecare joc al seriei se lucreaza 2 ani, ar trebui sa fie spre ultimii pasi jocul. Se lanseaza anul asta, nu?

  13. #13 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Ceva imi spune sa nu va agitati prea tare pentru jocul asta, dupa cat de "revolutionar" a fost Undercover!

  14. #14 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Ceva imi spune sa nu va agitati prea tare pentru jocul asta, dupa cat de "revolutionar" a fost Undercover!
    Nu se agita nimeni dupa el dar tin sa cred ca screen-shout-urile sunt facut la misto si nici nu cred ca au pus la punct macar 30 % din joc sa fim seriosi.
    Undercover mi-a placut si nu am intalnit decat un bug in el...au vrut sa mai repare din greselile trecutului si sa il faca asemanator cu Most Wanted.

  15. #15 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    NFS a murit pt mine de la Carbon unde sunt sunt legendarele curse ilegale ( unde sunt acele urmariri (

  16. #16 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Chiar daca este rezolutia mica, la detaliu enviorment-car iti poti da seama ca nu are nimic inpotriva lui gt5/ forza 3.Pur si simplu urasc jocurile care ies o data pe an chiar daca sunt 2 firme care le fac(desi in cazu asta nu cred).N-am nici cele mai mici asteptari din partea acestui joc, sper sa fie eviscerat de gran turismo in iarna , poate isi dau seama developeri ca trebuie mai multa munca, chiar dubla(2ani)

  17. #17 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    Chiar daca este rezolutia mica, la detaliu enviorment-car iti poti da seama ca nu are nimic inpotriva lui gt5/ forza 3.Pur si simplu urasc jocurile care ies o data pe an chiar daca sunt 2 firme care le fac(desi in cazu asta nu cred).N-am nici cele mai mici asteptari din partea acestui joc, sper sa fie eviscerat de gran turismo in iarna , poate isi dau seama developeri ca trebuie mai multa munca, chiar dubla(2ani)
    Pai cum sa aibe ceva impotriva lui GT5?...hai sa fim seriosi...asta o sa fie SIM?...nu cred ca o sa aibe nimic cu SIM...parca vad ca o sa ai din nou senzatia aia de viteza (de parca mergi cu 500km/h) si o sa iei curbele cu scartaieli de roti...NFS tot NFS e chiar daca masinile au acum eleroane

  18. #18 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi se pare atat de boooooring din imagini. Mereu am urat genul asta de trasee. daca vreau sa fac asa curse, imi iau GT4-5 sau PGR3-4 sau unul din muuuuultele jocuri la fel. NFS-u a fost intotdeauna cu si despre curse inafara traseelor astea.... dezamagitor...

  19. #19 SP
    Member faby_67's Avatar
    sal fratilor sincer nu stiu ce sa cred cam nu par a fi nfs sincer dar mai ie mult timp pana sa apara asa ca vom vedea si apropo mie unu pro street mia placut si ami mai place si anca al joc nu stiu ce ie cu uni ca a dejamagit singurul lucru ce ma cam supara ie ca tre sa ai mai multe masini pe diferite categori era mai pe gustul meu cu una tuna rau pentu tuate stilurile

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by faby_67 View Post
    sal fratilor sincer nu stiu ce sa cred cam nu par a fi nfs sincer dar mai ie mult timp pana sa apara asa ca vom vedea si apropo mie unu pro street mia placut si ami mai place si anca al joc nu stiu ce ie cu uni ca a dejamagit singurul lucru ce ma cam supara ie ca tre sa ai mai multe masini pe diferite categori era mai pe gustul meu cu una tuna rau pentu tuate stilurile
    faby_67: nfs pro-street intelegem ca-ti place, dar cu limba romana ce-ai avut de ai ciopartit-o in halul acela ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher: RotWW new screens By trickz in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 08-02-2009, 15:41
  2. Need for Speed Undercover, 3 New Screens By Max in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 12-09-2008, 22:44
  3. Halo Wars 3 New Screens By Max in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 26-08-2008, 21:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts