Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Tom Clancy�s HAWX Demo, disponibil pe PSN

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Tom Clancy�s HAWX Demo, disponibil pe PSN

    LONDON, UK – 26 Februarie – Azi, Ubisoft a anunţat că demo-ul oficial Tom Clancy’s HAWX este disponibil pentru download pe PSN. �n acest demo,jucatorii vor putea pentru prima dată să domine cerul, să se lupte cu avioane, tancuri şi maşini amfibiene, dar mai ales să se lupte cu alţi piloţi de elită pe fundalul unei panorame uimitoare.

    Dezvoltat de către studioul Ubisoft din Bucureşti, jocul este o experienţă aeronautică intensă, care se foloseşte de toate beneficiile platformelor next-gen. Povestea �ncepe �n anul 2014, c�nd graniţele naţionale se estompează iar regulile războiului se schimbă cu viteză. Din ce �n ce mai multe naţiuni devin dependente de companii militare private formate din mercenari de elită care nu respectă nici o lege. Acordul din Reykjavik legitimează existenţa lor prin faptul că le permite să se implice �n fiecare aspect al operaţiunilor militare. Chiar dacă beneficiile aduse de asemenea companii militare private, vocile care susţin că ele primesc prea multă putere �ncep să se �nmulţească.


    - eXist
    Attached Images Attached Images hawx.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member huber's Avatar
    super veste ma duc sa vad ce au facut romanasi nostri .

  3. #3 SP
    Member collector's Avatar
    e bun , action-packed , are si co-op demoul ... grafica arata foarte bine de la distante medii , si foarte prost de aproape

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mi s-a parut OK demoul

  5. #5 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Mi s-a parut OK demoul
    same

  6. #6 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    l-am jucat si mi se pare cam greu,nici nu am putut trece prima misiune

  7. #7 SP
    Senior Member huber's Avatar
    exerseaza jocul e frumos

  8. #8 SP
    Member weriwulf's Avatar
    e foarte tare jocul sincer insa grafica putea fi mai buna...

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    astia cu grafica... voi nu stiti ce cereti... n-ati vazut cat de detaliate sunt cladirile atunci cand coborati cu avionul la altitudini joase? n-ati vazut cat de mare e o harta? Ce pretentii sa mai ai la grafica la asemenea detaliu si maretie?

    Unde sa mai incapa?

  10. #10 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    HAWX a folosit pentru fotografiere terestra un sistem de satelit de 100 miliarde $, mai exact GeoEye's. Acest satelit ofera imagine pentru Google Earth. GeoEye's a oferit acces lui Ubisoft la satelit pentru 680 km de fotografie. Cat de puternic este acest satelit? GeoEye's lansat anul trecut in septembrie, poate sa vada obiectele la sol cu marimea de 16 inches.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Tom Clancy's HAWX Wii By CrysMM in forum Nintendo Wii
    Replies: 1 Last Post: 07-02-2011, 22:22
  2. Tom Clancy Hawx By PumaS in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 12 Last Post: 16-07-2009, 10:47
  3. Tom Clancy's HAWX imagini noi By SpitFire in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 20-01-2009, 15:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts