Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Zvon: Red Dead Redemption 2

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Zvon: Red Dead Redemption 2

    In cadrul sesiunii de "Intrebari si Raspunsuri" de pe rockstargames.com in care au fost publicate doua imagini noi pentru Grand Theft Auto V, publisherul a lasat sa se inteleaga ca ar urma o continuare pentru superbul western Red Dead Redemption. Intrebati de fani ce se va intampla cu aceasta serie, cei de la Rockstar au raspuns: "Si noi iubim aceasta serie de asemenea si suntem incantati ca foarte multi dintre voi au indragit povestea lui John Marston. Asa cum am mai mentionat intr-o sesiune precedenta de "Intrebari si Raspunsuri" cand am fost intrebati ce se intampla cu celelalte doua francize ale noastre Bully si L.A. Noire, nu ne grabim la o continuare dar nici nu inseamna ca nu ne gandim in cele din urma la acest lucru, asadar cu privire la o continuare pentru Red Dead Redemption va rugam sa ramaneti conectati pentru anunturi suplimentare privind acest titlu".

    Voi ce parere aveti,au de gand cei de la Rockstar sa ne faca o surpriza sau doar ne intarata? O surpriza mica la Gamescom nu ar fi rea, ce ziceti?
    Attached Images Attached Images reddeadredemption2announcementpossible.jpg

  2. #2 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Doamne ajuta

  3. #3 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Raspuns clasic corporatist. Nici da, nici nu. Eu sper din tot sufletul sa avem o continuare, dar cu GTA la orizont, greu de crezut ca o vom vedea prea curand.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La ce succes au avut, cred ca deja lucraza la el si asta va fi jocul lui 2014 din partea lor (avand in vedere ca in 2013 apare GTA V)

  5. #5 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Poate ca �l vor lansa peste c�ţiva ani. Rockstar nu se grăbeşte niciodată.

  6. #6 SP
    Junior Member mayo92's Avatar
    De acord ca nu se grabeste, insa cand scoate ceva, da intr-adevar tunuri de proportii...

  7. #7 SP
    Member krOOm's Avatar
    Sa apara pe urmatoarele generatii de console

  8. #8 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Let's remember Red Dead Redemption:

    Sper in continuare la un sequel, RDR a fost jocul care m-a luat pe neasteptate, nu ma asteptam sa fie asa de bun.
    Ar fi frumos sa transforme Red Dead intr-o serie importanta ca si GTA, iar povestea jocurilor sa nu aiba legatura, doar tema western sa le lege.

  10. #10 SP
    Member biagyydog's Avatar
    traducere libera: mai mult ca sigur ca va fi o continuare, dar asteptam momentul potrivit pt a o lansa (dupa cum a spus krOOm probabil ca asteapta lansarea noii generatii de console).
    Oricum ar fi Rockstar au scos numai titluri de calitate, dar mai devreme de sfarsitul lui 2013 (ori inceputul lui 2014) nu il vad aparand.

  11. #11 SP
    Junior Member n.vasiliu's Avatar
    E asa bun RDR 1? Ma faceti sa-l iau si eu....

  12. #12 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by n.vasiliu View Post
    E asa bun RDR 1? Ma faceti sa-l iau si eu....
    Ft bun, nu bun

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  13. #13 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by n.vasiliu View Post
    E asa bun RDR 1? Ma faceti sa-l iau si eu....
    Nu, e un jeg, o mizerie. Noi il laudam toti ca suntem nebuni.

  14. #14 SP
    Member Dante's Avatar
    Quote Originally Posted by n.vasiliu View Post
    E asa bun RDR 1? Ma faceti sa-l iau si eu....
    Gandeste-te la cel mai bun gta si pune-l in vestul salbatic. Si acum adauga inca doua clase peste. Atat de bun e

  15. #15 SP
    Junior Member zimaaa's Avatar
    thnx man the game looks great

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts