Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: Data de lansare pentru Need for Speed: SHIFT

  1. #21 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Destul de bun trailerul. Daca chiar este din joc atunci NFS Shift poate sa redreseze seria NFS

  2. #22 SP
    Senior Member huber's Avatar
    sper sa fie ceva de capul lui chiar daca ultimele 2 jocuri au dezamagit sper sa fie ceva de el , am ceva sperante .

  3. #23 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Nops, check this out
    Pentru toti cei care ziceau ca NFS nu a avut politie la inceputuri. Ba chiar aveai si antiradar
    YouTube - Need for Speed 1 for Dos - Dodge Viper fun
    Wow , ce amintiri , NFS 1 a fost primul meu joc pe PC

  4. #24 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    un preview de Psx Extreme

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, se pare ca se indreapta spre un "SIM" si vor fi curse de 12 players online. Oricum sunt Toma Necredinciosul in ceea ce priveste NFS... Nu mai cred pana nu vad...

  6. #26 SP
    Senior Member huber's Avatar
    de un singur lucru mie frica la jocul asta , gameplay-ul sa nu fie greoi , sa fie ceva usor si eficient , din cateva vad are grafica si sunetul bun .asa cum am spus mai sus sper sa nu dezamageasca

  7. #27 SP
    Member verde's Avatar
    din cate am auzit nu se mai ocupa EA GAMES de nfs ,ci un alt studio de jocuri..revin mai tarziu cu niste informatii

  8. #28 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Criterion se ocupa ce NFS

  9. #29 SP
    Junior Member ArhiTecTu's Avatar
    Pfuai ce enervanti sunt cei de la NFS...astia nu-si dau seama ca la cursele de masini pe trak'uri,circuite, pe primele locuri sunt Gran Turismo 5,GRID,Race Driver PRO,NFS a fost singuru care a inceput cu curse ilegale...ceea ce contine si storyline,tuning...ce naiba...in afara de Juiced (care lasa de dorit pe langa NFS) nu sunt alte jocuri care sa iti satisfaca o astfel de dorinta...toate NFS'urile mi-au placut...la NFS ProStreet mi-a placut ca puteam sa pun multe actibilde,tatuaje (cum vreti voi sa le ziceti) . Am crezut ca ProStreet'ul a fost invatatura de minte pentru NFS,un experiment esuat...da se pare ca nu...vedem ce va fi de capu lui. Hai Noroc.

  10. #30 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    OFFTOPIC:
    Si Midnight Club este un joc bun,la fel si Test Drive,Burnout...
    NFS-ul vad ca se reprofileaza.

  11. #31 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Mai ales Midnight Club ! Sincer , acum MCL.A. este preferatul meu , iar NFS nu imi mai place de nici o culoare mai ales Undercover care pare mai mult film decat joc . Ultimul NFS mai interesant a fost Carbon dar Most Wanted era cu mult peste el, Iar Pro Street doar avea grafica senzationala .. nimic mai mult, pana la Most Wanted toate au fost incredibile mai ales Hot Pursuit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Replies: 14 Last Post: 11-01-2011, 21:10
  3. Replies: 8 Last Post: 16-06-2010, 09:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts