Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Primele doua titluri de lansare pentru Wii U sunt...

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Primele doua titluri de lansare pentru Wii U sunt...

    Nintendo Wii U-ul se va lansa in Japonia in data de 8 decembrie. Oricat de interesante ar fi feature-urile, calitatea grafica si toate cele, pana la urma tot jocurile sunt cele mai importante. Dar ce jocuri vor oferi cei de la Nintendo, japonezilor (care cu siguranta vor fi prezente si la lansarile din Europa si Statele Unite)? Un nou Zelda? Ceva Metroid? Sau poate niste titluri multiplatform hardcore cum ar fi Batman Arkham City sau Darksiders II? Ok, poate exagerez un pic. Sa nu uitam ce serie a facut aceasta firma japoneza atat de populara: Mario! Si chiar de aceea jucatorii vor putea pune mana din prima zi pe New Super Mario Bros. U (sa speram ca jocul va fi mai original decat numele sau), dar si Nintendo Land care vor costa 5,985, respectiv 4,935 yeni japonezi. Dar daca vor alege versiunea digitala atunci posesorii vor primi si un cod in valoare de 500 Nintendo Points.

    Oare ce alte jocuri vor fi disponibile din prima zi? Vor mai fi alte exclusive-uri sau o sa treaca Wii U-ul la titluri multiplatform?
    Attached Images Attached Images nintendo-wii-u-will-get-hd-legend-zelda-game-2.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu imi voi cumpara Wii U doar pentru ZombiU.

  3. #3 SP
    Member Sadismek's Avatar
    New Super Mario Bros. U. Abia aștept să văd cum se va numi următorul titlu Mario. NewerSuperMarioBrosForOurNewConsoleWiiUBuyItPlease . Talkin' about milking...

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pardon, eu imi voi cumpara Wii U doar pentru ZombiU si Bayonetta 2

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Eu imi voi cumpara Wii U doar pentru ZombiU.
    Eu imi voi cumpara Wii U doar pentru U2

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. 18 noi titluri indie pentru Nintendo Wii U By MonkY in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 09-08-2013, 12:57
  2. Nintendo Wii U: 23 de titluri la lansare By MonkY in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 28-09-2012, 22:27
  3. Replies: 2 Last Post: 27-07-2011, 22:19
  4. Replies: 1 Last Post: 11-11-2010, 19:23
  5. Titluri mari in vara pentru Wii By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 25-02-2010, 15:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts