Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Primul sezon din The Walking Dead vine pe 4 Decembrie

  1. #1 SP
    Member Sadismek's Avatar

    Primul sezon din The Walking Dead vine pe 4 Decembrie

    Daca ne luam dupa spusele celor de la Telltale Games primul sezon se va finaliza pe 4 Decembrie, cand se planuieste lansarea unui joc ce va cuprinde toate cele 5 episoade. Din pacate doar SUA va avea parte de acest tratament deocamdata, insa studioul ne promite ca vor anunta data de lansare si pentru noi, europenii. Insa asta inseamna ca vom primi urmatoarele 2 episoade, "Around Every Corner" si "No Time Left" pana la sfarsitul anului. Eu, cel putin, astept cu nerabdare momentul lansarii, iar cei care nu au incercat aceasta excelenta serie pana acum nu vor mai avea nici-o scuza.
    Attached Images Attached Images the_walking_dead.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    poate asa o sa le cumpar toate deodata. Great news anyway! Thanks!

  3. #3 SP
    Member nutzule's Avatar
    mult mai ieftin, prin psn plus, primele 2 episoade gratis, probabil si urmatoarele tot gratis vor fi la un mom. dat

  4. #4 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Am luat si eu doua episoade. Pe cat sunt de interesante, pe atat sunt de scurte.
    Daca ies din casa si ma duc pana peste strada sa cumpar paine, pana ma intorc, tu deja ai terminat un sezon. Maaaan WTF?!?!?

  5. #5 SP
    Member nutzule's Avatar
    asa e, sunt destul d scurte, dar le poti relua de mai multe ori, fiecare actiune afecteaza diferit evolutia si povestea jocului, eu am jucat de 2x, de fiecare data am ramas surprins, parca e alt joc,

  6. #6 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Nu stiu ce sa zic. Ma cam indoiesc eu ca matahala aia din primul episod puteam sa scap de ea, atata timp cat i-a fost construit un scenariu in al doilea sezon, special pentru el. De unde rezulta ca optiunile pe care le faci sunt apa de ploaie, de forma, si nu afecteaza cu mai nimic cursul firesc al jocului. Gen: isi dam o paleta larga de optiuni cu care sa jonglezi...dar in final nu-ti dam nimic. Tot cum vrem noi o sa fie. Recunosc, nu am incercat si cu alte optiuni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. The Walking Dead vine pe Ouya! By tudyniuz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 28-08-2013, 10:24
  2. The Walking Dead: Dead Yourself By MonkY in forum Apple
    Replies: 12 Last Post: 05-02-2013, 00:08
  3. Replies: 1 Last Post: 10-07-2012, 15:54
  4. Replies: 0 Last Post: 25-04-2012, 11:05
  5. Replies: 0 Last Post: 29-02-2012, 08:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts