Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Acum iti poti cumpara propria ta arma din Portal!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Acum iti poti cumpara propria ta arma din Portal!

    Desi este doar o replica (din pacate la varianta cu formare a portalurilor intre alte dimensiuni inca se lucreaza) sunt sigur ca se vor gasi multi pasionati care sa-si doreasca asa ceva. Mai exact, cei de la Think Geek au finalizat produsul si l-au pus la vanzare pentru pretul de 59.99 USD. Pentru cei care nu stiu, este vorba despre ASHPD-ul din Portal 2 (Aperture Science Handheld Portal Device) si vine in varianta de 12" (tineti cont ca ASHPD in marime naturala are 30"). Aceasta vine cu diverse efecte de lumina, sunete din joc si "articulating zero-point energy manipulator claw" (pheeeew). Well, good luck shopping!

    Il puteti achizitona de aici: ThinkGeek :: Portal 2 Miniature Replica Portal Gun

    Attached Images Attached Images ef3c_portal_2_miniature_replica_portal_gun_inhand.jpg

  2. #2 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Offf .... si daca ar deschide portaluri ca in joc ...

  3. #3 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Interesant, da' din cate imi aduc aminte arma trebuia sa fie ca o extensie a mainii nu sa o tii cum tine un taliban un ak-47. Inca astept varianta cu 2 portaluri incluse. O sa domin lumea cu arma aia. Imaginativa: daca ma enerveaza vineva fac un portal pe luna si celalalt sub el, nu ma mai duc sa beau la supermarket, vine supermarketu la mine sa beau. Cat ar parea de ireal ne apropiem de o astfel de arma. Deja au reusit sa teleporteze ceva pe o distanta de vreo 150 de km. Da nu stiu daca o sa reuseasca sa faca asa ceva vreodata. Adica sa fim seriosi... cum ai putea sa faci 2 portaluri unu sub altu si sa bagi mana prin unu si sa iasa prin altu si sa ti-o.... Priviti partea buna a lucrurilor: macar jucaria asta are luminite si sunete si un ambalaj frumos

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ce mica e! Mai bine as da inca 30 de dolari sa iau una de 30 de inci . LA eurogamer expo aveau de manzare una in marime "naturala", dar costa vreo 100 si ceva de lire..dar acolo mai orice era scump (un breloc cu zelda 10-15 lire? o mica jucarie de plus Angry Birds 10 lire, un tarnacop ca si in Minecraft 8 lire.... si tot asa). Poate tot cel mai ieftin e sa ti-l faci tu.

  5. #5 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    ce mica e! Mai bine as da inca 30 de dolari sa iau una de 30 de inci . LA eurogamer expo aveau de manzare una in marime "naturala", dar costa vreo 100 si ceva de lire..dar acolo mai orice era scump (un breloc cu zelda 10-15 lire? o mica jucarie de plus Angry Birds 10 lire, un tarnacop ca si in Minecraft 8 lire.... si tot asa). Poate tot cel mai ieftin e sa ti-l faci tu.
    pt noi e cam scump, dar la ei cat e salariu mediu, aprox. 2000/luna? am inteles de la un amic stabilit acolo ca salariu e primit saptamanal

    ---------- Post added 23-10-2012 at 04:22 PM ----------

    asta e scumpa

    Amazon.com: Portal - Prop Replica - Aperture Science Handheld Portal Device [Limited Edition]: Toys & Games

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    pt noi e cam scump, dar la ei cat e salariu mediu, aprox. 2000/luna? am inteles de la un amic stabilit acolo ca salariu e primit saptamanal

    ---------- Post added 23-10-2012 at 04:22 PM ----------

    asta e scumpa

    Amazon.com: Portal - Prop Replica - Aperture Science Handheld Portal Device [Limited Edition]: Toys & Games
    1. asa e, la salariile lor nu ii doare capul. si studentii cu parinti englezi cheltuiesc 80 de lire pe noapte cand merg intr-un club...eu atata consum in doua saptamani pe mancare
    2. holly $hit! yeah, that's expensive

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 28 Last Post: 05-09-2014, 23:20
  2. Replies: 42 Last Post: 16-04-2014, 20:02
  3. Replies: 20 Last Post: 05-02-2013, 23:41
  4. Replies: 0 Last Post: 03-01-2013, 14:02
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts