Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Splinter Cell: Blacklist Collector's Edition dezvaluit

  1. #1 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar

    Splinter Cell: Blacklist Collector's Edition dezvaluit

    Va aduceti aminte de acel personaj, super spion, absolut invizibil pentru inamicii sai in ciuda celor trei lanterne verzi ce-i impodobesc fruntea? Ei bine dragii mei, a sosit vremea pentru o schimbare desavarsita: acum, achizitionand editia de colectie a urmatorului titlu din seria Splinter Cell, veti beneficia, printre altele, de un vizor auriu in-game! Da, da, trei lanterne aurii doar pentru fruntea personajului vostru favorit! Sigur, odata cu Splinter Cell: Blacklist Collector’s Edition primiti si un roman de benzi desenate cu 88 de pagini, un poster, hartile co-op ”Billionaire’s Yacht” si “Dead Coast” precum si costumul in-game Upper Echelon. Da, este prezent si un model radiocomandat al avionului Paladin, utilizat de Sam Fisher si de echipa sa Fourth Echelon ca baza de operatiuni aeriana. Ah, era sa uit, in pachet gasiti si jocul.

    Splinter Cell: Blacklist se lanseaza in Statele Unite pe data de 20 august, insa versiunea cu avion se pare ca va fi disponibila doar pentru America de Nord si America Latina la pretul de 169,99 USD. Indiferent de editia pe care vom reusi sa punem mana, acesta este cu siguranta unul dintre jocurile ce ne va face sa ne bucuram de maturitatea consolelor noastre, chiar daca noua generatie bate la usa. Mai mult, acum gamerii cu PS3 se vor putea bucura de noul Sam Fisher.

    WILL YOU GRAB ONE, SOLDIER?! Or are you going to stand there, like a coward, watching everybody else getting one?!

    Attached Images Attached Images splinter-cell-blacklist-collectors-edition_720p.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca l-as cumpara doar pentru avionul acela, Paladin... sper sa nu fie din hartie

  3. #3 SP
    Junior Member cozonacel's Avatar
    arata fain cei drept

  4. #4 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Super avionul, pacat ca nu toti gamerii impatimiti isi permit 170 $...

  5. #5 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mama ce viteza are. Si ce rough landing... nu cred ca ar rezista in mainile mele "de aviator" la mai mult de 2-3 aterizari

  7. #7 SP
    Member Dromoter's Avatar
    First landing = crash 100% .

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Asta da collectors edition...sa tot ai

  10. #10 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    eu nu cred ca as incerca sa il pilotez 100% il infig in pamant...si il stric

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-04-2013, 20:29
  2. Replies: 0 Last Post: 25-01-2013, 20:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts