Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 26 of 26

Thread: Zvon: Pret si data de lansare pentru urmatoarea consola PlayStation

  1. #21 SP
    Junior Member dark.deejays's Avatar
    DualShock 4 !
    Attached Images Attached Images dualshock-4.png

  2. #22 SP
    Junior Member booosty's Avatar
    Dualshock 4 cu touch pad

  3. #23 SP
    Junior Member dark.deejays's Avatar
    Ps4 Menu !
    Attached Images Attached Images ps4.png

  4. #24 SP
    Junior Member dark.deejays's Avatar
    S-au anuntat si 3 jocuri pt. PS4 : Killzone Shadow, Drive Club, Infamous Second Son !

  5. #25 SP
    Junior Member PROAlinMaster's Avatar
    Se pare ca consola tot nu am vazuto , doar controllerul si excusivitatile plus Hardwareul , care e destul de generos , la cat s-au laudat , va randa in timp real , nu o sa mai fie prerandate , si din ce engineuri o prezentat o sa grafica cat mai aproape de real , cum ar fi Unrealengine 4 , Un engine de la Square Enix , altul de la Capcom , uite e 3:09 s-a terminat conferinta si tot nu am vazut consola , cred eu ca o v-a lasa pentru E3 , atunci o sa fie o prezentare ceva mai ampla sau cine stie , asta e , in fine , la cum mergeau engineurile alea , cum randau e bestiala consola si pana la urma nu are 4GB GDDR5 ca are 8GB deci mai mult si mai bun , pentru grafica folosesc un PC GPU , deci pertotal o sa fie o arhitectura asemanatoare cu cea de PC , multe zvonuri s-au adeverit in ceea ce priveste consola . Apropo , era sa uit , in legatura cu Controllerul am observat ca este o chestie ceva asemanatoare cu Kinectul pentru controllere , oare ma intreb eu , nu v-a mai folosi bateri ? , din ce am inteles eu , v-a avea functia de a gasii player .
    In oricecaz arata promitator consola . Nu in ultimul rand , imi cer scuze daca am gresit unde la scris , dar sunt cam rupt , se inchid ochii singur .
    Peace ! Si sa vedem o data consola , data lansarii Sarbatorile de iarna ! Noapte buna fratilor .

  6. #26 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Zvon: Data de lansare pentru Sly Collection By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 24-10-2010, 21:56
  2. Zvon: Data de lansare pentru Gran Turismo 5 By erik95 in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 30-04-2010, 13:14
  3. Zvon: Data de lansare pentru Halo Reach By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-03-2010, 20:29
  4. Zvon: Data de lansare pentru Prince of Persia By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 16-12-2009, 17:51
  5. Zvon: Data de lansare pentru UFC 2010 By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 11-12-2009, 23:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts