Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: DriveClub, titlul pentru PS4 al celor de la Evolution Games

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    DriveClub, titlul pentru PS4 al celor de la Evolution Games

    Cei de la Evolution Games (baietii care ne-au adus seria Motorstorm) au parut extrem de incantati de noua consola a celor de Sony, acestia sustinand ca in sfarsit pot realiza jocul la care au visat din totdeauna. Acesta se va numi DriveClub si pare sa semene mai mult cu Gran Turismo sau Test Drive: Unlimited decat cu Motorstorm. Din fericire, aceasta nu e o clona ieftina, DriveClub avand foarte multe feature-uri sociale care vor imbogati experienta de joc. Un lucru interesant, de asemenea, e faptul ca totul va fi first person, deci vei fi cu adevarat "in spatele volanului", fie ca iti place sau nu. E o decizie inteleapta? Ramane de vazut!

    A da, am uitat sa mentionez ca DriveClub arata superb? Aveti video-ul mai jos pentru a va convinge personal.

    Attached Images Attached Images drive-club-ps4.jpg

  2. #2 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Nush ce sa zic. Nu vreau sa fiu carcotas dar exact la fel au facut si cu PS3-ul, gameplay trailers si toate aratau de cadeai in cap and guess what... toate erau cinematics.
    Arata incredibil toate insa nu mai cred nimic in ziua de astazi pana nu le vad eu cu ochii mei ruland live

  3. #3 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Mi se pare interesanta ideea ca jocul sa fie first person. Totul va parea mai real

  4. #4 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Din trailer zici ca au filmat cu o camera hd masinile in realitate, dar vorba lui hollow man... poa' sa fie doar cinematics si jocul sa arate complet diferit fata de ce promiteau
    Si in legatura cu first person... mai bine lasa camera la latitudinea jucatorului, cel putin mie imi place sa vad si masina, dar in cazul in care ai volan poate e mai bine sa vezi din interior, e mai realist asa. Deci cum ziceam ar fi mai bine ca jucatorul sa poata alege

  5. #5 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Nu cred ca e cinematic. Uitati-va 0:21- 0:22 la marcajul de pe sosea. Daca era cinematic il faceau perfect. Uitati-va si la copaci. De ce ar face un cinematic cand vor sa arate de ce in stare consola?

  6. #6 SP
    Member HollowMan's Avatar
    @Reloaded9 De ce? Pentru ca ei nu trebuie sa iti ia ochii cu eye candy and ****... Tu ai vazut cum arata primul "gameplay" trailer de Killzone 2 si cat de jenibil a fost jocul la lansare (graphics wise) fata de acel trailer?

    EDIT: Uite aici:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 32 Last Post: 24-09-2014, 10:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts