Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Zvon: Xbox 360 Elite bundle

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Xbox 360 Elite bundle

    Odata cu lansarea jocului Resident Evil 5 Microsoft a lansat un pachet format din consola Xbox 360 rosie si jocul Resident Evil 5. Acum ca Pastele se apropie au aparut zvonuri cu privire la lansarea unui nou bundle. Acest bundle va contine consola Xbox 360 Elite si jocurile Halo 3 si Fable 2. Pachetul va costa 400$. Zvonul nu a fost inca confirmat, insa daca se va dovedi adevarat este ocazia perfecta pentru achizitionarea unei console Xbox 360.
    Attached Images Attached Images xbox-360-elite.jpg

  2. #2 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am mari indoieli ca va fi acest bundle, cel putin inainte de Paste. Exista deja ceea ce se considera a fi un bundle de Paste, consola Xbox 360 60 GB + Burnout Paradise + Trivial Pursuit.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, am si Halo 3 si Fable II... insa parca as schimba si eu "vechiul" meu X360 cu un Jasper... Chiar sunt curios daca e noul Elite, sau acelasi old one, doar cu 2 extra games attached

  4. #4 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ar fii frumos sa fie versiunea Jasper, dar negru... Jocurile nu ma atrag atat de mult. Dar daca tot vin in pachet...

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    A fost confirmat. La 400$ practic jocurile sunt gratis! Frumos cadou de Paste de la Microsoft... pentru americani desigur. Va fi disponibil in toate tarile cu exceptia Europei. De ce? Bill Gates stie.

  6. #6 SP
    Junior Member fluber's Avatar
    din ,,elitele'' venite la pachet cu jocuri care mai stiti ca au jasper? am inteles ca cele cu halo3 nu au jasper in timp ce elite-ul cu r5 are jasper... dar variantele cu kung-fu panda si cer cu gears stiti ceva?

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by fluber View Post
    din ,,elitele'' venite la pachet cu jocuri care mai stiti ca au jasper? am inteles ca cele cu halo3 nu au jasper in timp ce elite-ul cu r5 are jasper... dar variantele cu kung-fu panda si cer cu gears stiti ceva?
    Varianta cu Halo 3 e destul de veche. Daca nu ma insel nu exista Elite cu Gears of War, iar cele cu Kung Fu Panda si Indiana Jones sunt Falcon. Singurul pachet cu Elite Jasper este pachetul cu Resident Evil 5

  8. #8 SP
    Junior Member fluber's Avatar
    Perfect este bine de stiut sa incercam sa le punem in ordine....... acum cred ca am mai putea face o clasificare in functie de pret pentr ca din ce am vazut sunt diferente enorme intre magazine numai pentru elite-uri (astea m-au interesat pe mine mai mult dar probabil situatia se repeta si la celellalte variante) am sesizat preturi intre1300 lei si 2100 lei... iar un alt criteriu ar mai fi garantia de ex altex si real dau numai 2 ani in timp ce domo da nu mai un an

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Inca un bundle pentru Xbox 360 Elite By Mika in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 14:30
  2. Zvon: Bundle Xbox 360 cu GTA IV By consol3 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 25-04-2009, 22:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts