Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: GTA Online primeste detalii legate de lansare, gameplay si multe altele

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    GTA Online primeste detalii legate de lansare, gameplay si multe altele

    Grand Theft Auto e una dintre cele mai vechi, renumite si iubite serii din lumea gaming-ului, fiecare joc aducand personaje noi, povesti noi, locatii noi si experiente noi in care puteai sa iti faci de cap. Iar astazi, cei de la Rockstar au anuntat un titlu care era cu siguranta pe "wishlist-ul" mai multor gameri, dar nu stiau cand va aparea la orizont: Grand Theft Auto Online a fost in sfarsit anuntat (oficial), universul acesta nemaifiind limitat experientei single player.

    GTA Online se va lansa in 1 octombrie si in ciuda faptului ca suna de parca ar fi un titlu stand-alone, aflati ca jocul va fi inclus (atat pe PS3 cat si Xbox 360) cu fiecare copie cumparata de Grand Theft Auto 5 (in caz ca nu aveati destule motive sa puneti mana pe acest titlu). Acum va veti putea bucura de lumea creata de Rockstar impreuna cu 15 alti jucatori. Misuni co-op, curse de masini, barci sau avioane, deathmatch-uri, chiar si meciuri de golf: toate acestea vor fi disponbile inca din prima zi de la lansare, Rockstar promitand sa aduca multe alte feature-uri in viitor. Din fericire, GTA Online va benefica si de un Content Creator ce va oferi jucatorilor posibilitatea de a imbogatii si mai mult experienta de gaming.

    Dar nu mai are rost sa o lungesc prea mult, aveti mai jos trailer-ul de la Rockstar!



    Sincer dupa ce am vazut video-ul de mai sus am realizat ca intr-adevar acum era momentul ca seria Grand Theft Auto sa mearga online! Tot ce sper e ca cei de la Rockstar sa nu renunte la titlurile single player si posibilele spin-off-uri (ca sa le spun asa), precum "Episodes from Liberty City". Voi ce parere aveti? E o schimbare buna? Daca va merge treaba vom primi in paralel GTA-uri atat single-player cat si multi-player? Sau online-ul a devenit viitorul acestei serii (cum a fost si in multe alte cazuri)?
    Attached Images Attached Images gta-10.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member shaoboy123's Avatar
    Se va putea juca gta 5 intre ps 3 si xbox 360 ? Adica eu sa ma joc de pe un playstation cu un prieten care are xbox

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu, nu se poate.

  4. #4 SP
    Junior Member shaoboy123's Avatar
    Dar parca se juca pe serverele rockstar nu cele microsoft sau sony

  5. #5 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by shaoboy123 View Post
    Dar parca se juca pe serverele rockstar nu cele microsoft sau sony
    Multe jocuri se joaca pe serverele dedicate nu cele de PSN sau LIVE. Exista diferente software poate si hardware conteaza uneori.
    Poate la PS4 si X1 n-o sa mai fie asa din moment ce au acelesi arhitecturi x86

  6. #6 SP
    Junior Member shaoboy123's Avatar
    Nu cred ca sony si microsoft vor lasa sa se joaca in co op jocurile lor , le-ar strica imaginea

  7. #7 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by shaoboy123 View Post
    Se va putea juca gta 5 intre ps 3 si xbox 360 ? Adica eu sa ma joc de pe un playstation cu un prieten care are xbox
    Never, ever!

  8. #8 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Dupa parerea mea, Rockstar a gandit bine, ce vreau sa spun e, de ce sa ma intorc la campania single player dupa ce o termin cand pot sa ma duc intr-o noua lume online, cu o poveste, unde iti poti face propriul personaj etc. GTA Online pare mai mult a Real life Simulator

  9. #9 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Arata exceptional, la fel ca tot ce am vazut pana acum. Abia astept sa pun mana pe el. Mi se pare ca au reusit sa duca totul la maxim. Par a exista milioane de posibilitati.

  10. #10 SP
    Junior Member Prowld's Avatar
    Come to papa <3

  11. #11 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Cu siguranta va fi GOTY. Astept cu sufletul la gura sa pun mana pe joc. Delay-ul de 2 saptamani dupa lansarea de pe 17 septembrie vor trece ca vantul cand vom avea juca single-player-ul si sa nu mai zic ca avem timp sa ne acomodam cu noua harta si noile mecanici din joc etc..

  12. #12 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Why have a real life when you have GTA Multiplayer?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 31-10-2012, 23:20
  2. Replies: 0 Last Post: 15-08-2012, 00:12
  3. Zvon: Detalii legate de Call of Duty Black Ops 2 By Xristina in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 02-05-2012, 03:44
  4. Replies: 15 Last Post: 10-02-2012, 13:20
  5. Mai multe detalii despre PS Vita si data de lansare By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 18-09-2011, 14:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts