Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Saboteur: Imagini si Detalii Noi

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Saboteur: Imagini si Detalii Noi

    Pandemic Studios vor sa ne prezinte un alt joc de tip open-world intitulat The Saboteur. Fiind situat intr-o Franta ocupata de Nazisti, actiunea se va petrece in anii 1940. Protagonistul jocului va fi Sean Devlin, un bataus irlandez de profesie mecanic de curse care cauta razbunare personala in primul joc action open-world situat in Europa ocupata de Nazisti. Cu ajutorul Rezistentei Franceze, Serviciul de Informatii Britanic si cu un arsenal de arme si niste prieteni vei incerca sa te razbuni pe aceia care au vrut sa-ti distruga viata.

    • Jocul va folosi atat tehnici de sabotaj cat si lupte care vor avea loc din varfului Turnului Eiffel pana pe malurile Senei si de la Catedrala Notre Dame pana pe prestigiosul Champs-Elysees.
    • Veti putea folosi o gama larga de arme si explozibili pentru a-ti duce la capat sabotajele.
    • Elemente de gameplay precum Cataratul, Furisatul si Stealth Kill-uri te vor aduce aproape de tinta, dar dupa ce aceasta va exploda va trebui sa va obisnuiti cu sistemul de cover pentru a scapa cu viata.
    • Acoperisurile pot fi folosite din punct de vedere tactic pentru atacuri surpriza.
    • Vointa de a lupta - jocul introduce un elemnt nou de gameplay care va face Parisul sa isi schimbe stilul vizual de la un alb-negru mohorat la o lume colorata in care cetatenii ti se vor alatura in lupta impotriva Nazistilor.
    • De asemenea in joc veti putea fura vehicule de la masini de curse la vehicule militare.
    Attached Images Attached Images saboteur_s_life_tif_jpgcopy.jpg the_saboteur_02.jpg the_saboteur_04.jpg the_saboteur_06.jpg the_saboteur_09.jpg the_saboteur_200409_06_wm.jpg the_saboteur_200409_12_wm.jpg the_saboteur_200409_16_wm.jpg the_saboteur__01.jpg paris3_147_.jpg the_saboteur.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    My kind of game

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    in primul joc action open-world situat in Europa ocupata de Nazisti.
    World premiere! World premiere!
    Jocul pare interesant, dar deviza asta cu primul joc open-world bla.. bla.. bla.. ma lasa rece. Sa ma impresioneze prin calitate, nu vreau sa am in colectie primul joc action open-world situat in Europa ocupata de Nazisti, vreau un joc bun

  4. #4 SP
    Member dogdan's Avatar
    wow , din't seen that one coming. jocul pare genial , are la baza un concept bun, sper sa imbine bine elementele "mafia" si "assasins creed" . ce mai e de spus deabea astept sa vad mai multe despre el. nu prea ma incainta chestia cu alb-negru trebuau sa foloseasca culori mai putin saturate parca alb-negru e prea de tot ....DAR sa vedem ce iasa....

  5. #5 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Khan....published by EA

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mda.. mi se parea mie ca seamana cu Mercenaries doar ca are alta palarie.

  7. #7 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    primul lucru la care dus gandul cand am vazut titlul este un joc cu acelasi nume de pe HC pt cei care mai tin minte (atat ca ala era un ninja )

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mi se pare un joc bun. Sper doar sa nu se grabeasca sa-l scoata cat mai repede pe piata si sa avem un joc plin de buguri.

  9. #9 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    A fost anuntat acum foarte mult timp, cam prin 2007 am auzit eu de el. Nu cred ca o sa dezamageasca.

  10. #10 SP
    Member dilibau666's Avatar
    se stie si pe ce platforme va aparea? pe ps3 cumva...sper

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    PS3/X360/PC

  12. #12 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Not bad,not bad at all .

  13. #13 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    dupa esecul de la Lord of The Ring : Conquest nu prea am incredere,jocul pare interesant dar nu nu dau sperante mari mai ales ca Pandemic creaza jocul

  14. #14 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    dupa esecul de la Lord of The Ring : Conquest nu prea am incredere,jocul pare interesant dar nu nu dau sperante mari mai ales ca Pandemic creaza jocul
    Wait and see .

  15. #15 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eu personal astept multe de la acest joc deoarece pare cel putin interesant.

  16. #16 SP
    Junior Member scroom's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    primul lucru la care dus gandul cand am vazut titlul este un joc cu acelasi nume de pe HC pt cei care mai tin minte (atat ca ala era un ninja )
    same here

  17. #17 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    pare interesant acum sa vedem si produsul finit

  18. #18 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    This game wuz a long time coming si nu cred ca va dezamagi...

  19. #19 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Cand am vazut titlul ma asteptam la ceva cu ninja, ca pe HC.

  20. #20 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Cand am vazut titlul ma asteptam la ceva cu ninja, ca pe HC.
    me too. Pare interesant, iar daca are stealth-action, donez 60$ instant

    god, how i miss a Tenchu...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. HAWX 2: imagini si detalii By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 18-06-2010, 20:16
  2. Rage: noi detalii si imagini ! By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 31-07-2009, 09:35
  3. Replies: 0 Last Post: 04-06-2009, 02:32
  4. Dead Rising 2: Imagini si Detalii Noi By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 02-05-2009, 20:43
  5. Sacred 2 Fallen Angel - Detalii si noi imagini By MonkY in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 20-08-2008, 11:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts