Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Saptamana aceasta se arunca-n noi cu codurile BETA pentru DESTINY!

  1. #1 SP
    Junior Member naerayan's Avatar

    Saptamana aceasta se arunca-n noi cu codurile BETA pentru DESTINY!

    In data de 21.10.2013, un articol de pe Gamespot.com anunta ca se vor "arunca" la intamplare codurile BETA pentru Destiny pe Facebook si Twiter conform celor spuse de developerii de la Bungie. BETA pentru shooter-ul open-world nu va ajunge sa fie live mai devreme de primul trimestru din 2014, accesul BETA fiind valabil doar pentru cei care au facut precomanda la jocul Destiny. Eric Osborne (Bungie community manager) a declarat pentru gamespot.com ca trateaza BETA-ul pentru Destiny precum o lansare cu drepturi depline a jocului full.

    "Am sustinut comunitati destul de mari, cu jocuri de durata in deceniul trecut dar asta nu inseamna ca am stat si ne-am aplaudat si felicitat reciproc in ultimii cativa ani. Am dat sfoara-n tara si am recrutat cei mai talentati si experimentati oameni pe care i-am gasit. Am adunat sute de fani pe care i-am pus sa joace variante ale jocului extrem de noi in laboratoarele noastre, strangand milioane de opinii. Am construit tehnologii care sa se muleze perfect pe nucleul jocului Destiny, realizand lumi vii care sa te faca sa vrei le vizitezi, multa actiune si cu aventuri pline de adrenalina, si cu caractere durabile permitand jucatorilor sa ajunga legende vii." - Eric Osborne

    "Destiny BETA este tratata ca o lansare la un produs finit. Nu putem cizela doar trei harti competitive pentru multiplayer. O sa strangem informatii doar pentru o mica parte din experienta totala pe care o poate oferi jocul - partea care consuma cele mai putine resurse si este cel mai bine inteleasa de echipa noastra. Destiny necesita mult mai mult." - Eric Osborne

    Bungie nu a dezvaluit continutul acestui BETA, dar Eric Osborne a specificat telurile echipei: "ambitia noastra este sa construim lumi mari, vaste cu locatii pe care jucatorul sa vrea sa le viziteze mereu, pline de momente si povesti extraordinare pe care acestia sa le impartaseasca cu prietenii, cu actiuni emotionante care conduc la noi comori, provocari si descoperiri. Vrem sa punem tot acest ingredient secret in Destiny BETA. Este un angajament urias dar sunt sigur ca vom avea de castigat, atat noi cat si jucatorii nostri."

    Pfiuu, cuvinte extrem de mari, angajamente extrem de importante. Nici nu mai stiu de cand nu am mai vazut un astfel de discurs atat de flamboaiant si de sigur pe sine. Eu nu am facut precomanda la Destiny. Nu ca sunt sceptic ca nu va fi atat de mirobolant precum e prezentat, dar nu sunt sigur daca este un joc pe placul meu. Daca este careva care intra in posesia BETA si poate sa vina cu un feedback/prezentare, sunt mai mult decat curios sa vad daca ce spune Eric Osborne este cat de cat aproape de adevar. E clar ca baietii se asteapta sa dea un mega-hit financiar, cel putin din discursul lui Eric Osborne, asta se intelege. Parca-parca dau de inteles ca este urmatorul WOW, sau mai degraba, un WOW varianta shooter. Oare ma insel?

    Destiny urmeaza sa fie lansat in 2014 pe consolele PS4, PS3, XBOX 360 si XBOX One.

    Spor la joaca si trofee!
    Attached Images Attached Images 2308112-704532_20131001_001.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Singurul motiv pentru care momentan vreau PS4..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Trine apare in aceasta saptamana By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 16-09-2009, 09:40
  2. Lansari Blu-ray pentru aceasta saptamana By Bobby in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 20-10-2008, 11:28
  3. Ce ne asteapta pe PS3 saptamana aceasta? By Bobby in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 20-10-2008, 11:10
  4. Home beta v0.96.3 apare saptamana aceasta By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-08-2008, 10:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts