Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Metal Gear Solid 5 Confirmat

  1. #1 SP
    Max
    Member Max's Avatar

    Metal Gear Solid 5 Confirmat

    O veste interesanta pentru fanii batranului Snake. Astazi Ryan Payton, care tocmai si-a anuntat plecarea din Kojima Productions, a confirmat ca Metal Gear Solid 5 e pe drum. A declarat ca regreta neimplicarea lui in acest proiect dar are incredere ca Hideo Kojima si Ken Imaizumi (+echipa) se vor descurca de minune. De asemenea Hideo Kojima a declarat ca nu ar fi posibila o portare de pe Playstation3 jocul fiind optimizat pentru aceasta platforma.
    Attached Images Attached Images mgs5.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx (tocmai citeam si eu despre Ryan Payton). Ma tem sa nu fie insa un hoax... daca tot pleaca, sa arunce si el asa... o duda.

    P.S. Data viitoare pune un picutz mai mult text si poza NEAPARAT 720p (sau 1080p, sau in fine, cu factor 16:9).

  3. #3 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Gata sunt sigur pe 20 octombrie imi i-au un nou ps3 si ma joc pe psn store cu voi un mgs 4

  4. #4 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Minte ... De abea a iesit 4 nu iese nici un 5 Hideo Kojima a spus clar ca asta a fost ultimul Metal Gear..Daca mai apare un Metal Gear duce povestea in balari deja devine telenovela ...Play on !

  5. #5 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Hideo Kojima a declarat apoi in diferite interviuri cum ca ar dorii sa continuie seria MGS,dar ca pe de alta parte ar dorii sa lucreze si la alte noi serii de jocuri alaturi de o echipa tanara incercand sa nu mai faca "greseala" de a se atasa asa mult de aceasta cum a facut-o cu MGS.This guy have some feelings about MGS series .Mai rar asa producator lol

  6. #6 SP
    Junior Member TigeR's Avatar
    nu prea cred,nu prea ii sta in fire lui Kojima sa anunte asa de vreme....

  7. #7 SP
    Manager paul's Avatar
    Poate in 5 e alta poveste. Sau poate nu mai e Snake
    @Max: sa scrii te rog PlayStation 3 si nu Playstation3, de acum inainte, ca arata mult mai bine.

  8. #8 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Pai nu se batea nenea Kojima cu pumnii in piept ca 4 e CLAR ultimul ?

  9. #9 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Rulz , rulz , great great news..dar.....

    Eu sunt inca la MGS1 , story-wise !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-09-2012, 12:44
  2. Metal Gear Solid 5 confirmat ! By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 21-11-2011, 22:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts