Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Demon's Souls ajunge si in SUA la sfarsitul anului

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Demon's Souls ajunge si in SUA la sfarsitul anului

    Demon's Souls a aparut la inceputul acestui an in Japonia, exclusiv pe Playstation 3. Datorita companiei Atlus, RPG-ul va fi publicat si in Statele Unite spre sfarsitul acestui an. Demon's Souls ne promite un gameplay old-school intr-o lume medievala, care poate fi explorata atat in singleplayer, cat si in co-op multiplayer. Vom afla mai multe detalii despre editia US a jocului la E3.
    Attached Images Attached Images demons-souls.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Abia astept pentru ca nu am putut pune mana pe versiunea Asia.

  3. #3 SP
    Member Vami's Avatar
    YAY si eu l-am cautat ca nebunul acum pot sa il gasesc thx for teh newz

  4. #4 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Mda... era si cazul.

  5. #5 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Cam tarziu, dar merita asteptarea. Dupa 160 de ore de joc, inca am sentimentul placut din prima zi. Este intradevar foarte greu si te poate indeparta la primul contact, dar are acel "fair-play". Vei muri, muri si iar muri, dar numai din greseala ta.

    Si cand te-ai saturat, vei muri din nou

  6. #6 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    YOU DIED !

    este genul de joc care te tine in fata TV fara sa iti dai seama cum a trecut timpul sunt momente in care nu faci nimic (asta dupa ce ai jucat ore intregi) in afara de celebrul YOU DIED ! sau momente de f mare satisfactie in care ai curatat un nivel cu boss cu tot si mergi mai departe unde e f probabil sa apara din nou YOU DIED

    pt cei care nu il au si il vor juca nu va spun decat YOU DIED !

    cheers

  7. #7 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Haha, daca o sa fie un nivel de dificultate macar ca-n Valkyrie Profile 2 sau chiar Tobal 2 atuncea am sa fiu multumit! Can't wait!

  8. #8 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Am inteles ca are un sistem destul de inteligent prin care poti vedea umbrele altor jucatori din PSN si chiar e posibil sa lasi mesaje ajutatoare prin lume. Cum merge asta?
    Adica chiar este helpful sau doar o chichita neimportanta?

  9. #9 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminhards View Post
    Am inteles ca are un sistem destul de inteligent prin care poti vedea umbrele altor jucatori din PSN si chiar e posibil sa lasi mesaje ajutatoare prin lume. Cum merge asta?
    Adica chiar este helpful sau doar o chichita neimportanta?
    Foarte helpful. Sunt mesaje lasate de jucatori, prin care te avertizeaza de pericole, sau mesaje care iti indica ca acolo gasesti ceva, i.e. items, treasures, NPCs. Mai sunt si asa numitele "bloodstains", care iti arata modul in care a murit respectivul.

    Oricum, trebuie sa fi geana pentru ca sunt si mesaje false. Eu am nimerit cateva si nu e prea placut. Scria "run" si am nimerit in prapastie

  10. #10 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Foarte helpful. Sunt mesaje lasate de jucatori, prin care te avertizeaza de pericole, sau mesaje care iti indica ca acolo gasesti ceva, i.e. items, treasures, NPCs. Mai sunt si asa numitele "bloodstains", care iti arata modul in care a murit respectivul.

    Oricum, trebuie sa fi geana pentru ca sunt si mesaje false. Eu am nimerit cateva si nu e prea placut. Scria "run" si am nimerit in prapastie
    Foarte interesant!

    Dar jocul stiu ca a aparut pana acum numai in varianta Asia. Asta implica faptul ca meniurile, dialogurile & others sunt in japoneza, sau numai carcasa si manualul?

  11. #11 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cred ca scrie ceva pe spatele carcasei in japoneza si restul este in engleza.

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Cred ca scrie ceva pe spatele carcasei in japoneza...
    ...link? Că traduc eu

  13. #13 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Cred ca scrie ceva pe spatele carcasei in japoneza si restul este in engleza.
    Corect.

  14. #14 SP
    Member cosminhards's Avatar
    pana la urma, prin ce o sa difere varianta US de cea existenta deja?

  15. #15 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    i want that game in my collection

  16. #16 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminhards View Post
    pana la urma, prin ce o sa difere varianta US de cea existenta deja?
    Singura diferenta e ca nu va mai scrie in chineza pe coperta. E posibil sa fie si continut nou, dar nu se stie sigur

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 16-02-2013, 23:57
  2. Replies: 6 Last Post: 08-02-2012, 02:10
  3. Demon's Souls ajunge si in Europa By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 14-03-2010, 15:52
  4. Borderlands DLC pana la sfarsitul anului By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 19-10-2009, 00:11
  5. Forza 3 va fi lansat la sfarsitul anului By istrategie in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 19-05-2009, 09:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts