Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Rockstar Games anuntat GTA: The Ballad of Gay Tony

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Rockstar Games anuntat GTA: The Ballad of Gay Tony

    Rockstar Games au anuntat astazi al numele celui de-al doilea episod descarcabil exclusiv pentru Xbox 360. Intitula GTA: The Ballad of Gay Tony (huh?) acesta va putea fi descarcat doar de pe Xbox Live in toamna aceasta. De asemenea in magazine va putea fi gasit un DVD numit Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City care va include ambele DLC-uri, acesta fiind de asemenea exclusiv consolei de la Microsoft.

    Al doilea DLC il va avea drept protagonist pe Luis Lopez, asistentul lui Tony Prince cunoscut drept Gay Tony. Jucatorul se va zbate intre loialitatea pentru familie si prieteni si incertitudinea despre cine e cu adevarat prieten si cine nu.

    GTA: Episodes from Liberty City va aduce ambele DLC-uri - The Lost and Damned si The Ballad of Gay Tony - pe un singur DVD la pretul de $39.99, dar cel mai interesant e ca DVD-ul va permitea rularea pachetelor fara a avea o copie a jocului original. Separat, al doilea pachet va putea fi cumparat de pe Xbox Live cu $19.99/1600 MS Points si va necesita o copie a jocului original.
    Attached Images Attached Images ballad-gay-tony.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Excelent, abia il astept. Sunt eu singurul sau mi se pare ca in GTA4 a fost mai mult "gay stuff" decat in celelalte? Si nu ma refer doar la personaje (desi si acestea au fost destule) ci si la reclamele de la radio, etc.

  3. #3 SP
    Banned Sir Dracu's Avatar
    Gay Tony ala e din Lost and Damned parca..Si DLC-ul asta va fi tot 6 luni pe xbox si dupa accea pe ps3?

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    TLAD nu a fost confirmat oficial pe PlayStation 3, dar probabil ca va ajunge si acesta pe PS3 cu o intarziere de 6 luni.

  5. #5 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Gta 4 m-a facut sa imi iau PS3
    Acum dlc-urile ma fac sa imi iau Xbox

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Wohoo, primul DLC a fost criminal, sunt sigur ca si al doilea o sa merite banii! Tot asa, R*!

  7. #7 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Deci sa inteleg si eu...vor scoate un dvd cu cele 2 dlc-uri si vor merge asa ca si cum ai juca GTA 4 simplu ?

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cred ca te vei putea plimba in oras, dar vei putea face doar misiunile din cele doua pachete.

  9. #9 SP
    Banned Sir Dracu's Avatar
    Decat sa scoata Dlc-uri in prostie mai bine sar gandi la un nou GTA

  10. #10 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Oficial sunt invidios pe cei ce detin Xbox,incredibil seria GTA intotdeauna a avut prioritate pe Playstation,au dat dreptul puternic cei de la Microsoft

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Release-ul si pe disc confirma. Formatul fizic n-a murit inca, ba dimpotriva. Abia astept acea editie.

    P.S. Faza cu PS3 era doar un zvon. A fost confirmata de vreun oficial?

  12. #12 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Dracu View Post
    Decat sa scoata Dlc-uri in prostie mai bine sar gandi la un nou GTA
    Asa este dar nu e mai simplu sa ia tot ce au deja lucrat in jocul initial, sa faca un story nou, 10 modele de personajenoi, 5 masini si o bicicleta si sa mai traga niste bani de la fani?
    Daca ar anunta un joc nou ar trebui sa fie total diferit si multi s-ar astepta la imbunatatiri in toate capitolele inclusiv grafica!

  13. #13 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Damn , thats Gay enough.

  14. #14 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Gta 4 m-a facut sa imi iau PS3
    Acum dlc-urile ma fac sa imi iau Xbox
    cel mai bine e ai amandoua consolele,astfel te vei bucura de toate exclusivitatile, care sunt cool la xbox,iar la ps3 mortale love ps3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 32 Last Post: 24-09-2014, 10:17
  2. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 19:30
  3. GTA IV: Ballad of Gay Tony Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 30-10-2009, 11:26
  4. Replies: 1 Last Post: 15-10-2009, 08:31
  5. The Ballad of Gay Tony primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 09-09-2009, 05:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts