Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Mafia 2 si Red Dead Redemption amanate

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Mafia 2 si Red Dead Redemption amanate

    In caz ca va faceati planuri sa jucati Mafia 2 spre sfarsitul anului sau sa il faceti cadou de Craciun, surpriza: Mafia 2, impreuna cu Red Dead Redemption, au fost amanate. Jocurile au acum ca perioada de lansare prima jumatate a anului fiscal 2010, adica de pe 1 noiembrie 2009, pana pe 30 aprilie 2010. Motivul amanarii a fost timpul de development pentru jocuri.
    Attached Images Attached Images mafia2.jpg

  2. #2 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Word !!!! Se pare Rockstar/2k games au amanat si Dlc-ul ptr. GTA IV,impreuna cu continuarea pentru Bioshock,printre alte motive fiind si pierderile semnificative. No tengo dinero
    Daca ei au probleme.....

  3. #3 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    imi pare intr-un fel bine, ca aceasta pauza ne poate asigura ca se vor straduii sa nu fie bugs si glitches. ramane de vazut. abia astept mafia 2.

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Word !!!! Se pare Rockstar/2k games au amanat si Dlc-ul ptr. GTA IV,impreuna cu continuarea pentru Bioshock,printre alte motive fiind si pierderile semnificative. No tengo dinero
    Daca ei au probleme.....
    Cum adica au amanat DLC-ul pentru GTA4 si Bioshock 2? Alea se lanseaza cand trebuie. Nu stiu ce ai citit tu si unde.

  5. #5 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Foarte bine, abia dispare nebunia aia din fiecare iarna "ce joc o sa imi cumpar, renunt la x pentru y", poate nu pentru toti de pe aici e o problema dar pentru mine unul este . Trebuie un echilibru, sa fie jocuri bune si pe parcursul anului, nu doar de Craciun.

  6. #6 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ce bine ca le-au amanat. Nu o sa mai fie o tona de jocuri in octombrie-noiembrie-decembrie, o sa fie ceva mai usor

  7. #7 SP
    Banned Sir Dracu's Avatar
    si eu care speram ca sa joc Mafia 2 in Octombrie...macar puteau sa scoata versiunile de console acuma si pt pc mai incolo...cred ca din cauza portari pe pc au amanat mafia 2

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Este foarte bine ca au amanat Mafia. In filmuletele cu gameplay erau niste popups destul de deranjante pe care sper ca le vor rezolva. No hurry, mai bine sa iasa un joc genial decat unul pe jumatate terminat.

  9. #9 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Inceputul lui 2010 a devenit foarte aglomerat : Mafia 2 , Red Dead Redemption , Mass effect 2 , FFXIII , GOW 3, toate ies in Q1

  10. #10 SP
    Banned Sir Dracu's Avatar
    Ai spus-o cu Mass Effect 2

  11. #11 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Dracu View Post
    si eu care speram ca sa joc Mafia 2 in Octombrie...macar puteau sa scoata versiunile de console acuma si pt pc mai incolo...cred ca din cauza portari pe pc au amanat mafia 2
    Motivul pentru care a fost amanat este development-ul, nu portarea pe pc, nu vor sa il lanseze odata cu alte titluri importante,il vor lasna in aprilie k e putin mai lejer si astfel le va spori vanzarea, mi se pare ceva strategic,si oricum daca tot nu il lanseaza de craciun mai au timp sa il mai gadile de bug-uri si va iesi ceva calitativ

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 13 Last Post: 16-07-2009, 00:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts