Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Forza 3 - detalii pentru editia limitata GameStop!

  1. #1 SP
    Member Solozaur's Avatar

    Forza 3 - detalii pentru editia limitata GameStop!

    GameStop a facut publica varianta limitata si exclusiva in oferta lor pentru Forza Motorsport 3. Aceasta vine cu un Flash USB Forza Motorsport de 2GB, Forza Motorsport VIP Membership si un pachet disponibil doar acestora, de 5 masini exclusive. Mai este inclus inca un pachet exclusiv de 5 masini care au fost tunate la exterior si performanta de catre developerii de la Turn 10. Si in final aveti bonus si o tema Forza Motorsport 3 pentru Dashboard.

    Pachetul o sa coste 79.99$ si este disponibil deja pentru pre-order!

    Mai multe detalii aici
    Attached Images Attached Images forza_motorsport_3.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Grey si-ar dori sa fie american 100% acum

  3. #3 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Grey si-ar dori sa fie american 100% acum
    Doar el?

  4. #4 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Putin mai multe "bunataturi" fata de collectors-u de la Forza2.
    Si puteai sa pui si tu alta poza, asta e din precedentul

  5. #5 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Imi cer scuze dar eu cum nu detin xbox n-am avut ocazia sa il joc si dupa o cautare pe net la "Forza 3" din imaginile insirate aia mi-a facut cu ochiul, rog un admin mai informat sa faca un update cu o poza potrivita!

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Imi cer scuze dar eu cum nu detin xbox n-am avut ocazia sa il joc si dupa o cautare pe net la "Forza 3" din imaginile insirate aia mi-a facut cu ochiul, rog un admin mai informat sa faca un update cu o poza potrivita!
    Fixed

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Grey si-ar dori sa fie american 100% acum
    si eu as vrea sa fiu american, ia uite ce reduceri au Gamestop.com - Music Blowout Sale

  8. #8 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Poate avem noroc cu Gameshop sa apara si pe la noi un limited edition, chiar daca nu o sa contina chiar aceleasi lucruri si nu o sa fie la acelasi pret ca cei de la Gamestop, dar decat nimic, mai bine ne multumim cu ce putem sa avem

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic ca ne-ar trebui un RobertDinu in varianta americana... Nu aveti nici-unul vre-o ruda prin US care vrea sa faca niste banuti ?

  10. #10 SP
    Member octav's Avatar
    am eu, dar costa f mult transportul

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    am eu, dar costa f mult transportul
    E 3-5 USD prin USPS (posta standard) pentru un joc. Hai mai pui si 2 USD pt. asigurare/signed for...

  12. #12 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Degeaba avem rude / cunostinte si degeaba luam de pe Gamestop daca jocul e region locked.
    Oricum stati linistiti, va exista si o varianta LE pentru UK

  13. #13 SP
    Member octav's Avatar
    posta standard...dar dureaza foarte mult...

  14. #14 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Why cant we have some gamestop stores in RO as well? Incep sa apara din ce in ce mai multi posesori de console si zic ca nu ar fi rau sa avem si noi cateva magazine gamestop si in plus cred ca ar fi si pentru ei o afacere profitabila...

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Why cant we have some gamestop stores in RO as well? Incep sa apara din ce in ce mai multi posesori de console si zic ca nu ar fi rau sa avem si noi cateva magazine gamestop si in plus cred ca ar fi si pentru ei o afacere profitabila...
    Iata un nou raspuns, primit chiar astazi de la Microsoft Romania:
    Dear Sir,

    Thank you for contacting Microsoft Customer Service!

    The reason why xBox 360 Live Service is not available for Romania is that this product is not officially sold on Romanian market. The resellers who offer xBox 360 do this by their own initiative.

    We apologize for the inconvenience!

  16. #16 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Oare chiar ii costa mai mult extinderea decat au posibilitatea sa castige in Romania?

    PS: Eu vorbesc de Microsoft, ca de GameStop nu ma intereseaza
    Attached Images Attached Images gamestop.jpg

  17. #17 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Good question...poate peste 5 ani va aparea si la noi un magazin Gamestop.

  18. #18 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Da frate da... ii costa mai mult investitiile incat sa deschida UN magazin decat ar castiga. Loooogic.
    In primul rand voi uitati un lucru: in romania sunt taxe si la taxe. Daca nu ma insel, motivul pentru care MG vindea asa scump era o taxa anume... de 27% parca. Buuun...
    Sa zicem ca ar deschide un magazin.. sa zicem ca ar avea clienti.. tot nu ar fi mai bine ca pret decat la media galaxy sau la gameshop...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 17-01-2013, 16:51
  2. Replies: 6 Last Post: 02-07-2012, 01:02
  3. Replies: 2 Last Post: 15-06-2010, 21:57
  4. Editia limitata pentru BioShock 2 By Mika in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 24-11-2009, 20:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts