Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Uncharted: The Nathan Drake Collection anuntat oficial

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Uncharted: The Nathan Drake Collection anuntat oficial

    Seria Uncharted cuprinde probabil cele mai apreciate titluri exclusive de pe platforma PlayStation 3 si multi gameri care nu au avut sansa sa le joace in trecut asteptau aparitia acestora si pe PlayStation 4. Ei bine, dupa o lunga perioada in care am avut parte doar de zvonuri, Uncharted: The Nathan Drake Collection a fost anuntata oficial. Pachetul va contine jocurile: Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves si Uncharted 3: Drake's Deception remasterizate in 1080p, 60FPS cu imbunatatiri la texturi, iluminare, modele si, conform developerilor, alte aditii, printre care cu siguranta vom vedea un Photo Mode.

    Colectia se va lansa pe 7 octombrie 2015 si cei care o vor cumpara vor avea acces la Uncharted 4 multiplayer beta. La fel ca multi dintre voi, sunt nerabdator sa vad noile versiuni ale jocurilor in actiune.
    Attached Images Attached Images unchartedcol.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Detox's Avatar
    Genial ... in sfarsit ceva vechi care merita asteptat. Eram foarte aproape de a cumpara un PS3 doar pentru a juca aceasta seria pe care nu stiu de ce, am trecut-o cu vederea

  3. #3 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Sa fie primit guys, de n-aveam ps4, imi luam doar sa ma joc seria asta superba. Nu ai jucat Uncharted pana acum pe ps3? La naiba....

  4. #4 SP
    Member snpz's Avatar
    Must buy, am jucat doar putin din Uncharted 1 pe ps3

  5. #5 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Uncharted 1 nu mi-a placut deloc, Uncharted 2 a fost cel mai tare, Uncharted 3 a fost mediu, cel putin mie asa mi s-a parut. Ce pot sa zic, in general sunt contra remasterizarilor, dar seria Uncharted alaturi de Mass Effect si Bioshock merita remasterizate.

  6. #6 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Asa sta treaba, remastere peste remastere, caci jocuri de "Doamne ajuta" pt. consolele next-buy in vain asteptam de 1 an jumate si numaram pe degetele de la mana unui strungar beat titluri cu care sa ne rasplateasca milioanele ce le-am bagat in conturi ani la rand!

  7. #7 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu zic ca se merita, sunt toate cele 3 jocuri.

  8. #8 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Si eu sunt de parere ca aceste 3 titluri merita sa ajunga pe ps4. Au fost printre cele mai apreciate jocuri de pe ps3. Inteleg ca sunt asteptate jocuri exclusive pentru ps4 de ceva vreme dar totusi sa nu exageram ...

  9. #9 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Totusi sa nu exageram, de 2 ani am avut parte de chiar prea multe exclusive PS4 bune. Wait, what?

  10. #10 SP
    Member Joystick's Avatar
    Sunt de acord cu tine Uncharted 2 era mai smecher decat uncharted 3 la categoria mp ( si singleplayer chiar) ... DAR!! U2 si U3 Nu au multiplayer pe versiunea de PS4 .

  11. #11 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Uff, no Golden Abyss

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Uncharted: The Nathan Drake Collection By Einherjar793AD in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 381 Last Post: 15-02-2017, 19:35
  2. De unde pot achzitiona Costum Nathan Drake? By szabi90 in forum Travel & Fashion
    Replies: 9 Last Post: 10-01-2014, 11:40
  3. Army of TWO: The Devil's Cartel anuntat oficial! By raduadelin in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-08-2012, 15:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts