Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Skyrim ruleaza pe Xbox One

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Skyrim ruleaza pe Xbox One

    Intr-un interviu Game Informer acordat de Todd Howard, directorul Bethesda, acesta a discutat despre mult asteptatul Fallout 4, precizand etapele prin care echipa a trecut pentru realizarea jocului. Dupa spusele sale, primul lucru a fost portarea lui Skyrim pentru Xbox One. Howard a precizat ca portarea jocului a fost un simplu exercitiu tehnic pentru ca programatorii sa se obisnuiasca cu noua platforma. Afirmatia data de acesta: "Don't get your hopes up yet" lasa loc de interpretare. O posibila lansare este posibila desi este clar ca nu este momentan luata serios in calcul, mai ales cu lansarea lui Fallout 4 in mai putin de o saptamana.

    Avand in vedere faptul ca lansarea titlului urmator din seria Elder Scrolls va fi doar peste cativa ani, o relansare a lui Skyrim ar putea alina asteptarea pentru unii, iar Bethesda este dispusa sa relanseze jocuri, facand-o deja cu Dishonored.
    Attached Images Attached Images skyrimxboxone.jpg

  2. #2 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Praise Talos!

  3. #3 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Oh man, Skyrim Remastered GG!!!

  4. #4 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Dovahkiin...

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, nu stiu de ce, dar chiar as vrea sa rejoc Skyrim remasterizat si cu toate addon-urile si nebuniile la zi.

  6. #6 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Si eu as vrea sa-l joc. Mai ales ca pe PS3 nu era foarte bine optimizat.

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt unele moduri pe PC cu texturi ultra high si alte nebunii. O editie de genul cred ca ar da bine pe noile console, sunt si eu pentru prima data de acord cu relansarea unui joc, dar doar cu modificari majore la grafica. Am deja in jur de 200 de ore in Skyrim si as mai juca 200 si in continuare. Poate sa te lase sa dai import la save-ul vechi? Ar fi super si nu cred ca le-ar fi prea greu. Eu astept sa treaca nebunia cu F4 si apoi sper sa apara zvonuri despre remasterizarea asta.

  8. #8 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Seriously?!

  9. #9 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    FUS RO DAH!

  10. #10 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar
    I used to be an xbox 360 skyrim player until i took an xbox one skyrim to the TV

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 21 Last Post: 15-05-2014, 19:28
  2. Replies: 12 Last Post: 15-04-2014, 02:23
  3. Xbox 360 din US ruleaza jocuri PAL By consol3 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 18 Last Post: 09-01-2009, 20:17
  4. Tomb Raider Xbox 360 nu ruleaza in 720p By Bobby in forum Console News
    Replies: 25 Last Post: 29-12-2008, 00:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts