Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Dark Souls 3 va veni in 2 editii de colectie

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Dark Souls 3 va veni in 2 editii de colectie

    Initial era doar un zvon legat de editiile de colectie ale mult-asteptatului Dark Souls 3, insa astazi un retailer de jocuri video din Emiratele Arabe Unite (Geekay Games) a "scapat" in presa ceva detalii precum si imaginile aferente. Astfel vom avea doua editii de colectie, din care una va atinge "frumoasa" suma de 500$. Ambele ver veni cu un action figure, o harta din material textil, soundtrack-ul precum si alte item-uri. Diferenta mare dintre editii este data de dimensiunea figurinei, cea de 500$ aducandu-l pe Lord of Cinder la dimensiunea de 40cm! Presupun insa ca nu va fi rusine cu o figurina Red Knight de 25cm, la pretul de "doar" 136$.

    Va reamintesc ca Bandai Namco nu a anuntat inca aceste editii ca fiind oficiale, deci nu va bazati foarte tare pe aceste informatii. Jocul are ca data de lansare pentru console: 12 Aprilie 2016 worldwide si 24 Martie 2016 in Japonia (damn!). Mai jos aveti listingul cu continutul celor doua editii de colectie.

    Collector Edition
    Collector's box
    Metal case
    Three iron-on patches
    25 cm Red Knight figurine
    Cloth game map
    Hardcover artbook
    Soundtrack

    Prestige Edition
    Collector's box
    Metal case
    Three iron-on patches
    40 cm Lord of Cinder figurine
    Cloth game map
    Hardcover artbook
    Soundtrack

    Attached Images Attached Images dark-souls-3.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am uitat sa pun si imaginile (ooops)!

    Ia sa vedem, cine se baga la editia de 500$?
    Attached Images Attached Images dark_souls_3_ce.0.jpg dark_souls_3_pe.0.jpg

  3. #3 SP
    Member razu's Avatar
    iei ambele ediții, poți sa faci cadou goodies-urile și ramai cu 2 figurine - e perfect!

    $700 e... asta e

  4. #4 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    500 de dolari? Cu siguranta iti recuperezi investitia. Toata ziua o sa te uiti la statuia aia magnifica.

  5. #5 SP
    Member pufy's Avatar
    C.E devin din ce in ce mai scumpe , ma oftic ca nu am luat editia de colectie de la Dark Souls 2 .

  6. #6 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    hai frate, 500 de dolari? Eu sunt la scoala, cum fac? o bag p-aia ¨Mami, imi iei si mie asta?¨

  7. #7 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu astept jocul.. CE sunt din alt film pentru mine.
    Nu prea am inteles cum sta treaba, dar na, fiecare cu piticii lui..
    De-abia am timp sa ma joc, daramite sa ma holbez la o cutie de metal

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by pufy View Post
    ma oftic ca nu am luat editia de colectie de la Dark Souls 2 .
    same here. Am zis ca il iau pe urmatorul ca sa compensez. ^%$&$@ no F-ing way. I love you From software pentru seria souls si Bloodborne, am zis ca o sa va sustin indiferent, da da-o naibii. Un collectors edition mai scump decat un PS4...si tot ce ofera in plus e o figura mai mare fata de versiunea de 140$? Si cealalta figurina nu o primesti of course....daca le vrei ambele, terbuie sa cheltui aproape 650$. Now you`re just messing with the fans..

  9. #9 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Nu se stiu inca preturile editiilor.
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Cum spuneam, inca nu stim preturile editiilor .
    O sa repet, pentru a treia oara. Nu stim preturile oficiale! Nu are sens sa ne agitam pentru niste prosteli ale unor arabi.
    Attached Images Attached Images pretty-big.jpg dk3.jpg dk33.jpg dk333.jpg

  10. #10 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Fingers crossed, fingers crossed! I can`t afford to NOT buy another Souls collectors edition XD. Alhough tbh that Lord of Cinder statue looks nice

  11. #11 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pff, trebuie să fac rost de ele.

  12. #12 SP
    Senior Member solecon's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 18-03-2014, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts