Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Zvon: GameStop dezvaluie pretul NGP

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: GameStop dezvaluie pretul NGP

    Se pare ca un angajat al GameStop a dezvaluit accidental, prin intermediul unei imagini "scapate" pe internet, pretul consolei Sony NGP. NGP nu va costa 500$, insa nici 200$. Noul gadget va costa doar 300$. Nu stim insa despre ce versiune este vorba, consola urmand sa fie lansata in 2 versiuni: 3G si non-3G. Oricum pretul este unul foarte bun, sa speram ca Sony va confirma acest zvon.
    Attached Images Attached Images sony-ngp-12.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    foarte tare . Important este unde va costa 300$..poate in USA. Si 300 lire in Uk

  3. #3 SP
    Member freezy's Avatar
    ...iar la noi 400 euro

  4. #4 SP
    Junior Member AnDu_alex95's Avatar
    de ar costa peste tot 300 ar fi tare 300 dolari-USA 300 Lire-UK 300 euro Europa 300 Lei Romania )) aa da si Japonia 300 Yeni nu? niet cel mai probabil la noi va fi 2000 de lei in primele luni de la aparitie si va scadea apoi la 1500 unde va si ramane ((

  5. #5 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Daca zvonul e sa fie adevarat si NGP va costa intradevar 300$ in US, atunci ma astept ca in EU sa coste 300� (cam cum a fost / este si in cazul PS3'ului 299$ / 299�). Un pret bun pentru cata tehnologie se ascunde intr-un gadget asa de mic.

    @ AnDu_alex95
    Nu cred ca va fi mai 2000 Lei la noi, nici macar 1500 Lei, sper sa nu ma insel.

  6. #6 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ba o sa fie. Si acum gasiti Iphone 4, IPad sau Galaxy tab la preturi prohibitive...conteaza sa cauti suficient pana gasesti ceva la pretul real, e plin de nesimtiti.

    O sa fie foarte vanduta consola asta mica, cu tot pretul ei demn de un smartphone.

  7. #7 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    ba o sa fie. Si acum gasiti Iphone 4, IPad sau Galaxy tab la preturi prohibitive...
    Eu ma refeream la pretul oficial, recomandat de producator, nu la preturile practicate de comerciantii nostri habarnisti. Cine e aiurit si nu stie ce / de unde sa cumpere n-are decat sa fie sanatos, shoppingul se face cu cap.

  8. #8 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    e clar un lucru : cand va fi lansat NGP-ul , inca PS3-ul va fi pe piata (nu cred ca va aparea PS4 pana atunci . Deci pretul va fi raportat si la pretul consolei mari. E totusi posibil sa fie intre 300-380$

  9. #9 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    daca va fi in jur de 300 de euro am sa mil cumpar

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Stiu ca e doar zvon, dar eu cand am zis ca in jurul sumei asteia va fi pretul... Batman Batman se batea cu Android-ul si Apple

    De parca ar fi fost 500EUR si jocuri la 7EUR.

  11. #11 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    ...iar la noi 400 euro
    + TVA

  12. #12 SP
    Member kside's Avatar
    Cine zice ca se va lansa in RO? Noi suntem saraci si mai sunt destule PSP-uri nevandute...
    PSP-Go a fost imediat in magazine? Nu-l lanseaza pana nu rezolva problema cu key-urile "pierdute" din PS3. Pai cum ar fi, sa iei "de pe net" jocuri de PS3 sa le joci pe consola portabila...

  13. #13 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai daca costa 300$ in USA ce mai conteaza cat costa in Uk sau Europa?Dati comanda prin Bodo sau comandati singuri si ati rezolvat problema...

  14. #14 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Quote Originally Posted by AnDu_alex95 View Post
    de ar costa peste tot 300 ar fi tare 300 dolari-USA 300 Lire-UK 300 euro Europa 300 Lei Romania )) aa da si Japonia 300 Yeni nu? niet cel mai probabil la noi va fi 2000 de lei in primele luni de la aparitie si va scadea apoi la 1500 unde va si ramane ((
    Eh,nici chiar.Oricum,in Romania,ca de obicei , pretul va fi,cum spun ei 'huge'...oricum nu cred ca va costa cat un ps3...totusi e handheld console...Cat timp exista amazon si alea alea nu-mi fac griji!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Zvon: pretul unui NGP va fi... By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 29 Last Post: 28-06-2011, 19:49
  2. Zvon: NGP va fi lansat pe data de... By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 17-03-2011, 15:08
  3. Replies: 6 Last Post: 07-08-2010, 13:32
  4. Gamestop-ul o duce bine By GuCOZA in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 21-03-2010, 21:53
  5. Forza 3 - detalii pentru editia limitata GameStop! By Solozaur in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 11-06-2009, 14:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts