Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Prince of Persia DLC vine pe 5 Martie

  1. #1 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Prince of Persia DLC vine pe 5 Martie

    Astazi, echipa franceza de la Ubisoft a anuntat ca primul downloadable content pentru ultimul joc din seria Prince of Persia va fi lansat pe Xbox 360 si PlayStation 3 pe 5 Martie, dupa ce a fost reprogramat prima data pentru 26 Februarie. Intitulat Prince of Persia Epilogue, DLC-ul va extinde gameplay-ul original cu aproximativ trei-patru ore. In el, jucatorii vor putea explora o noua zona din palat si se vor putea folosi de doua noi tehnici pentru a traversa indepartariile. Printul si Elika vor mai beneficia si de doua skinuri deblocabile, care vor deschide modelele caracterelor la care sa renuntat in timp ce jocul era in developare.

    Impotriva titlului "Epilogue", un reprezentant al Ubisoftului a anuntat la Gamespot ca jucatorii nu trebuie neaparat sa termine jocul pentru a accesa contentul downloadabil. Odata deblocate, skinurile caracterelor pot fi folosite si in timpul jocului principal, dar noile puteri ale pachetului pot fi folosite doar in sectiunea adaugata a jocului

    Ubisoft inca nu a anuntat un pret pentru Epilogue pack, ramane de vazut cat va costa.
    Attached Images Attached Images pop_dlc.jpg 17169d1235661447-prince-persia-dlc-vine-pe-5-martie-epilogue1.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Mi-a placut jocul dar orice DLC costa...

  3. #3 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    L-a luat cineva?daca da sa ne zica si noua cum e.

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    PS Store-ul are update pe la ora 18!

  5. #5 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    il astept cu banii in dintzi

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Wohoooo... Astept de ceva timp cu nerabdare un DLC pentru acest joc. M'am distrat fiecare clipa din joc, sunt sigur ca va fi la fel si cu DLC'ul.

  7. #7 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Eu mai am un pic si il termin, asa ca DLC asta vine la fix! Curios cum in joc ai acces la 4 tehnici si in epilog apar inca doua... Oricum inafara de cea verde, restul de 3 sunt aproape asemanatoare... Sunt curios astea noi cum vor fi. S-a mai auzit ceva de pret lately?

  8. #8 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Eu mai am un pic si il termin, asa ca DLC asta vine la fix! Curios cum in joc ai acces la 4 tehnici si in epilog apar inca doua... Oricum inafara de cea verde, restul de 3 sunt aproape asemanatoare... Sunt curios astea noi cum vor fi. S-a mai auzit ceva de pret lately?
    Eu am vazut ca baga doar o singura abilitate noua: sa refaca terenul distrus.

  10. #10 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by teodor15 View Post
    10x! Pretty expensive for so little content, if you ask me...

  11. #11 SP
    Member mihaif27's Avatar
    A luat cineva acest DLC? Cam cate ore (sau minute ) tine?

  12. #12 SP
    Senior Member huber's Avatar
    4 ore

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 11-02-2011, 00:11
  2. MadWorld vine pe 31 Martie By Vami in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-02-2009, 17:12
  3. HAWX vine in martie By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 06-02-2009, 19:55
  4. Prince of Persia DLC pe 26 februarie By Dj Mo in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 29-01-2009, 23:53
  5. Clasicul Prince of Persia vine in curand si pe PSN By GreyhounD in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 25-10-2008, 12:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts