Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 39 of 39

Thread: Licitatie: Consola Nintendo 64 + Super Mario 64

  1. #21 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    la naiba ca licitam si eu acu...ee asta e.. ofeream 80 ..daca acu am vazuto asta e
    felicitari

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    la naiba ca licitam si eu acu...ee asta e.. ofeream 80 ..daca acu am vazuto asta e
    felicitari
    Se pare ca apbaciu nu da nici-un semn. Asa ca daca o mai vrei Hyp, let us know !

  3. #23 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Corect, nu am primit nici un semn de la apbaciu. So, Hyp..

  4. #24 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    deci eu pe 17 iau salariul si pot livra banii
    acum cum hotarati voi..am castigat licitatia si depun banii pe 17 sau o prelungiti pana atunci

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Junnkie decide

  6. #26 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Eu zic sa n-o mai prelungim ca oricum nu prea au fost bidderi.

    So, Hyp, daca si moderatorii sunt de acord ai castigat licitatia,depui banii dupa 17 iar eu am grija sa impachetez si sa trimit consola catre tine! Cheers!

  7. #27 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    ok..banii vor intra pe 17...este ok sa il trimiti prin posta romana [e vreo 2-3 ron transportul..sunt din iasi]?

  8. #28 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Singura problema ar fi ca nu am timp sa ajung la posta, singura modalitate este sa chem curierul la servici sa il ia pentru ca lucrez de la 8 la 5 si pana ajung eu la posta inchide. Sper sa fie ok asa.

  9. #29 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    problema e ca prin curierul plata transportului e mai mare...de asta as vrea prin posta..de asemenea nu am vazut nimic specificat de tranport in post si de asta [este platit de castigator...de tine...etc]

  10. #30 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Nu am specificat intr-adevar, my mistake, insa cred ca era de la sine inteles ca acela care castiga licitatia suporta si transportul.

  11. #31 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    ok..dar nha cum nu este specificat tranportul...se presupune ca prin metoda aleasa de castigator...si cum nu ma grabesc...si costa 3 lei ..prefer posta...nu 22 cargus sau 20 fan curier

  12. #32 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Ok man am sa fac tot posibilul sa ajung sa ti-l pun la posta! Sa imi lasi datele tale de contact pe PM.

  13. #33 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    mersi..dupa ce depun banii vineri iti las pe pm adresa

  14. #34 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Licitatia s-a incheiat

    Inca asteptam confirmarea de plata a lui Hyp - de la Monky

  15. #35 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    sper sa nu fie cu suparare...dupa cum i-am spus si lui Monky pe pm...deoarece mi-am luat o teapa de la mentorica ..nu a mai trimis produsul ce l-a licitat si eu l-am castigat si confirmat plata [ cam de 3 saptamani de acum]...am refuzat sa mai continui licitarile..
    nu imi este de bani..pentur ca a fost pentur cgs..ci de faza in sine ...
    am ajutat cgs in continuare cu o licitatie..si daca mai este nevoie mai pun un produs
    sper sa intelegeti

  16. #36 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    trimite-mi si mie te rog un forward cu mesajul sa inteleg si eu ce s-a intamplat exact in tranzactia cu mentorica -

    ---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

    Mersi - am citit (nu trebuia sa expui in mod public pe thread) era suficient PM

    O sa ma ocup eu de treaba asta - si eventual o sa-i dam de cap.

  17. #37 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    sorry ..sterge te rog postarea asta si cea de mai sus...am vrut sa dau pm ...dar am apasat la post reply...obisnuit fiind pe alte forumurui ca acolo sa fie sub user buton de pm

  18. #38 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Hyp hai sa lasam motivele astea la o parte. Nu cred ca se punea problema de asa ceva. Eu iti spusesem in prealabil ca daca doresti iti pot pune produsul si inainte de a confirma Monky depunerea banutilor. Mergem pe incredere si respect aici pe forum. Zi mai bine ca te-ai razgandit si tu si asta e. Nu stiu de ce mai licitati daca nu va doriti cu adevarat acel produs. Lumea de pe aici ma stie de om serios si pot confirma multi, nu cred ca se punea problema ca as fi tras vreo teapa sau ceva de genul.

    In fine, daca nu ar fi fost o perioada in care chiar stau foarte prost cu banii as fi depus eu suma respectiva si asta era. Dar acum chiar nu pot sa mai fac si asta. Mai ales ca in 2-3 saptamani voi scoate la vanzare cam tot ce detin in materie de console si jocuri.

    Astept niste sugestii cum putem rezolva situatia asta. Va multumesc.

  19. #39 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Hyp daca te ajuta cu ceva, garantez pentru Junnkie, este un tip serios si integru.

    Sint 2 modalitati de a rezolva:
    1. Junnkie pune coletul cu ramburs si-i trimiti lui banii dupa care el ii depune lui Monky.
    2. Depui banii ca toata lumea si daca Junnkie nu-ti trimite coletul iti returnez eu suma totala.

    Spor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Licitatie: Super Mario Bros. Deluxe 3DS By naz in forum Licitatii
    Replies: 15 Last Post: 11-08-2014, 09:23
  2. Licitatie: Super Mario 3D Land - 3DS By OEE in forum Licitatii
    Replies: 7 Last Post: 06-04-2012, 16:22
  3. Licitatie: New Super Mario Bros DS (sigilat) By CrysMM in forum Licitatii
    Replies: 9 Last Post: 20-04-2010, 01:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts