Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cea mai buna poza, Super mega concurs "ConsoleGames.ro Mania"

Voters
102. You may not vote on this poll
  • AkF

    0 0%
  • alalalt

    21 20.59%
  • andreiru

    1 0.98%
  • Arslany

    1 0.98%
  • deyutzu

    0 0%
  • EvilG

    4 3.92%
  • ffocus

    0 0%
  • GeOKeR

    5 4.90%
  • GreyhounD

    1 0.98%
  • Khan

    9 8.82%
  • mariuck

    2 1.96%
  • Mika

    31 30.39%
  • Spitfire

    2 1.96%
  • Uziwood

    0 0%
  • Xtm

    23 22.55%
  • zNowkid

    2 1.96%
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 81 to 100 of 124

Thread: Voting - Concurs "ConsoleGames.ro Mania"

  1. #81 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Aici se voteaza si atat. Nu se fac discutii cine voteaza cu cine voteaza. La urma, moderatorii vom lua la mana fiecare vot si vom vedea ce si cum. Asadar, daca aveti o nemultumire aveti Probleme Website - Console Games Forum si postati acolo. Stricam thread-ul cu post-uri de reclamatii si altele.

    Spitfire ai fost o data avertizat si mai risti si altele la felul in care postezi. Nu te mai lega de lume aiurea ca cine ce spune. Nu mai lua apararea altora. Fiecare spune ce doreste si apoi suporta si consecintele daca este cazul. Logic ca un om de 30 ani va primi mereu de sus unul de 14 ani. Totusi. Este doar un exemplu.

    Asadar, pastrati thread-ul curat, doar cu votat si pareri despre poze nu cu fustrari sau reclamatii.

  2. #82 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Eu ziceam sa nu-l judece aiurea pe Mika, pusti de 14 ani? Mai are putin si face 16 ani, cred ca multi dintre voi nici nu-l cunoasteti, oameni buni, cum sa vina cu gradinita sa voteze daca el macar nici nu are acces la internet? Este plecat la tara... s-a dus la net o data de cand este plecat din cate stiu, si urmeaza de acolo sa plece in egipt, deci nu cred ca are timp de hi5 si ce aberatii mai zicea mariuck pe acolo. Cat despre warnings, hit me Daca ce am zis in postul anterior a mai fost de warning, e clara treaba Sincer, imi place de voi, atacati pe la mijlocul postului, iar apoi ziceti gata gata, pastrati thread-ul curat, back to voting, vai doamne

  3. #83 SP
    Member alalalt's Avatar
    Da spitfire, si cei 18 sau cati or fii inregistrati de pe 26 pana pe 28 sunt miracole ale lumii moderne, ingeri trimisi pe pamant sa-l voteze pe mika, care din ce ai scris mai sus, mi l-am imaginat vanzand chibrite in zapada.

    Ma deranjeaza foarte tare modul in care ii iei apararea lui mika cand este clar ca e ceva in neregula.

  4. #84 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    din ce am numarat eu clasamentul ar fi cam asa (bazandu-ma pe ce oameni am vazut postand si discutand pe aici)

    alalalt - 11 voturi
    Mika - 8 voturi (cu tot cu al lui)
    Eu - 6 voturi
    Xtm - doar pe SAY l-am vazut postand

    Totusi, ar trebui sa luam in considerare si activitatea pe Arcade a unora. Poate si-au facut cont doar pt Arcade si in rest sunt trecatori. Nu tre sa ne grabim sa sarim la gatu cuiva.

  5. #85 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Eu m-am retras nu ma mai luati in calcul.Nu vi se pare ciudat ca mika nu mai primeste voturi din momentul in care am zis eu ca ma retrag?

  6. #86 SP
    Member mariuck's Avatar
    ) mi-a placut paranteza la Mika ) nice one khan

  7. #87 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu l-am votat pe alalalt, idei frumoase, realizare si mai frumoasa, succes man! sper sa castigi tu!

  8. #88 SP
    Admin MonkY's Avatar
    V-am mai zis, stati linistiti ca finalul s-ar putea sa fie altul
    Nu paraseste nimeni corabia...

  9. #89 SP
    Member alalalt's Avatar
    Inca putin si se termina
    Scoateti sampania de la gheata

  10. #90 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    V-am mai zis, stati linistiti ca finalul s-ar putea sa fie altul
    Nu paraseste nimeni corabia...
    Mie daca nu imi dati premiu ma arunc de pe punte!

  11. #91 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Concursul s-a incheiat. Va anuntam cat de repede se poate dupa numararea "reala" a voturilor (yep, se pare ca se poate si asa ceva). Multumim tuturor pentru participare si pt. imaginile exceptionale !

  12. #92 SP
    Member alalalt's Avatar
    Crossing fingers

  13. #93 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Da spitfire, si cei 18 sau cati or fii inregistrati de pe 26 pana pe 28 sunt miracole ale lumii moderne, ingeri trimisi pe pamant sa-l voteze pe mika, care din ce ai scris mai sus, mi l-am imaginat vanzand chibrite in zapada.

    Ma deranjeaza foarte tare modul in care ii iei apararea lui mika cand este clar ca e ceva in neregula.
    Unu la mana: cum credeti ca a vorbit Mika din Egipt cu toti prietenii lui sa intre sa il voteze?

  14. #94 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai eu cred ca a avut el o smecherie,odata ce s-a si auto-votat....zi-mi si mie atunci cum s-a votat?ori a lasat contul cuiva sa voteze in locul lui,ori a intrat pe net de acolo,dar daca intra de acolo el cred ca lasa si commenturi

  15. #95 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Chiar credeti ca este o teorie a conspiratie in spatele fiecarui concurs?

  16. #96 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Sunt de acord cu anularea voturilor celor ce au sub 5-10 posturi sau a celor ce si-au facut cont dupa deschiderea concursului.In special celor ce indeplinesc ambele conditii spuse de mine, e cel mai corect asa.

  17. #97 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu conteaza posturile ca poate se joaca pe arcade. Dar cu join date inainte de concurs este foarte bine. Sa vedem ce hotaram cu Monky.

  18. #98 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi cer mii de scuze, am avut probleme cu netul pana acum 5 minutele... I'll start to count the votes...

    P.S. Nu este nici-o teorie a conspiratiei, cativa si-au chemat 2-3 prieteni sa-i voteze, altii au primit niste voturi fix pentru ceea ce au lucrat... acum o sa arunc o privire peste clone. Stati linistiti. Este tipul clasic de concurs pe toate forumurile. Asa se intampla mai peste tot. Eu zic merci ca nu ne-am trezit brusc cu sute de clone, sa-mi pierd timpul cu ban-uri la kg.

  19. #99 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Va anuntam cat de repede se poate dupa numararea \"reala\" a voturilor (yep, se pare ca se poate si asa ceva)

  20. #100 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci, numaratoarea voturilor s-a incheiat. Inainte de a anunta castigatorul, vreau sa va spun ca in locul unora eu as intra in pamant de rusine (ca sa nu spun mai urat). In loc sa se bazeze pe munca lor, au apelat la diverse trucuri. Sorry guys, dar fac jobul asta de prea mult timp ca sa mai tina chestii d-astea. Din pacate, peste cateva zile o sa ploua cu cateva banuri (din care vor fi si doua banuri per clasa de ip si ip), asa ca cei care stiu ce-au facut au o ultima sansa sa-mi dea un PM prin care macar sa-si ceara scuze... si trecem peste.

    Meanwhile, castigatorul concursului, cu felicitarile de rigoare (si culmea, in lipsa) este Mika !

    Clasamentul primilor 3 conform poll-ului:
    Mika : 31 voturi
    xtm : 23 voturi
    alalat : 21 voturi

    Clasamentul primilor 3 real:
    Mika : 14 voturi
    alalat : 13 voturi
    xtm : 4 voturi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Voting - Concurs "Funny Guy 2011" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 5 Last Post: 29-11-2011, 21:20
  2. Replies: 158 Last Post: 10-10-2009, 21:10
  3. Voting - Concurs "Action Figure Expert" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 42 Last Post: 14-06-2009, 08:59
  4. Voting - Concurs "Halloween ConsoleGames.ro" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 56 Last Post: 16-11-2008, 12:56
  5. Concurs "ConsoleGames.ro Mania" By Dj Mo in forum Concursuri
    Replies: 176 Last Post: 25-08-2008, 03:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts