Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Fight Night Round 4 Videos

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Argh, cat urasc teaserele astea... care nu spun nimic, doar pun jar pe foc...

  3. #3 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Mie mi se par inedite, daca asta nu zice nimic, atunci urmaresete-l pe cel de la DeusEX 3, e absolut fenomenal, spre finele teaser-ului apar 26 de imagini in aproximativ 2secunde, in alea 26 de imagini gasesti info despre D3 cit pentru 3 teasere , era pe undeva pe net revin cu link.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tiberiu_sim: spune-mi te rog cate detalii ai aflat din teaserul de mai sus. Cine este in jocul asta, cum va arata, ceva legat de gamplay ? Sau poate ceva din story ?

  5. #5 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Pai jocul de mai sus nu are story dragul meu Monky. Eu am facut o paralela intre aceste 2 trailere pentru ca sint oarecum asemanatoare fiind lipsite de orice fel de elemente ingame, doar ca cel din Deus EX 3 are si un mesaj ascuns care tine de story-ul jocului.

    Era doar o observatie nu am incercat sa te supar.

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stai linistit, nu ma supar eu asa usor... doar ca ma gandeam ca de somn nu am inteles eu ceva din teaser

  7. #7 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Hmm...cum de nu ati vazut voi filmulete de gameplay din el? Eu stiu ca vazusem de acu cateva luni dar nu mai stiu pe ce site. Era o prezentare unde aratau un fel de demo al jocului, chiar adusesera si un boxer si prezentau sistemul imbunatatit de miscari, care intr-adevar arata f misto fata de precedentul + o grafica imbunatatita Toate astea erau prezentate de un dev, intr-un interviu parca...

  8. #8 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    @MonkY si eu sunt foarte curios cum o sa fie mai ales ca din cate stiu este facut de alt studio (ea chicago s-a inchis parca).. ma bucur nespus ca il baga pe tyson.. la 3 ne-am ratat noi ..dar la 4 nu o sa mai scapi de mine

  9. #9 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Deci pe 14 dec apare or smth?

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Deci pe 14 dec apare or smth?
    Da, la anu' (TBA 2009)

  11. #11 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Ma miram si eu, astept sa vad ce se intampla pe 14dec atunci.

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  13. #13 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci duca-se unde o vrea ea de criza... ca fac pre-order
    Superb, am ramas fara cuvinte. Bine, am vazut acolo un picut cum intra cam mult texturile una in alta... dar wth, la viteza la care merge totul, si posibilitatile pe care le ai acum de fight... Darn...

  16. #16 SP
    Member richardm27's Avatar
    ****, tocmai ce avui o erectie !!!!!

  17. #17 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  18. #18 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Good stuff!
    Se vad foarte clar schimbarile

  19. #19 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  20. #20 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Fight Night Round 4 By erik95 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 42 Last Post: 17-10-2010, 12:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts