Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 35 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 697

Thread: iPhone 4

  1. #361 SP
    Member Catallin's Avatar
    Nu mai stiu saracii ce sa faca, eu cred ca intra in pamant de rusine Eu zic ca minim 10 oameni il vor cumpara.

  2. #362 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic sa mergem sa facem si noi o coada la Altex, cum se face pe-afara pentru lansari. Asteptam o televiziune ceva, si spunem ca suntem foarte multi doritori de telefoane de 100 milioane (lei vechi). Garantez ca vom ajunge pe CNN, iar despre Romania se va vorbi ca despre "tara unde criza nu conteaza"

  3. #363 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Altex - Cel mai mic pret din Romania!*

    *Romania sold separately

    Clar e de la noul TVA, altfel nu trecea de 100.000.000 lei vechi.

  4. #364 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu zic sa mergem sa facem si noi o coada la Altex, cum se face pe-afara pentru lansari. Asteptam o televiziune ceva, si spunem ca suntem foarte multi doritori de telefoane de 100 milioane (lei vechi). Garantez ca vom ajunge pe CNN, iar despre Romania se va vorbi ca despre "tara unde criza nu conteaza"
    Geniala ideea! Gluma, gluma, dar asa ar trebui facut.

  5. #365 SP
    Member verde's Avatar
    iPhone 4 ,16 GB 299$ pe dracu! nici unde nu gasesti sub 700$ ,ce mai oameni de c***t

  6. #366 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pretul ala e la abonament. Verifica pe site-ul AT&T.

  7. #367 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    este 199$ la abonament pe 2 ani, cel de 16 si 599$ la liber, din cate stiu eu.

  8. #368 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  9. #369 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ala e scump. asta e mai ieftin

  10. #370 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu zic sa mergem sa facem si noi o coada la Altex, cum se face pe-afara pentru lansari. Asteptam o televiziune ceva, si spunem ca suntem foarte multi doritori de telefoane de 100 milioane (lei vechi). Garantez ca vom ajunge pe CNN, iar despre Romania se va vorbi ca despre "tara unde criza nu conteaza"
    Eu aduc cort de 5 persoane,MiFi si cola

  11. #371 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Aduc gratar si mici. Si pizza. Doar sa spuneti cand

  12. #372 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Anytime . Sa spuneti si locatia

    ---------- Post added 01-07-2010 at 06:33 PM ----------

    Pentru cine era curios Altex vinde iPhone 4 cu peste 2.000 de euro ?i are deja comenzi | Ziarul Financiar

  13. #373 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu daca ati vazut deja
    Attached Images Attached Images iphone-mediagalxy.png

  14. #374 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Da.deci din iOS4 e problema cu semnalul daca e sa ne luam dupa ei!
    Primul comunicat oficial Apple privind problemele cu semnalul | Noutati iPhone - tutoriale jailbreaking, unlock, customizare, jocuri.
    P.S. Desi pare foarte ciudat...pentru ca semnalul cade la maxim adica nu arata doar 2 linii.

  15. #375 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cred ca pretul asemanator se datoreaza faptului ca media galaxy e o subdiviziune care apartine tot de Altex

  16. #376 SP
    Banned M V P's Avatar
    Din moment ce sunt enspee mii de telefoane care sunt mult mai performante si la 1/5 din pretul lui doar obsedatii de mar sau cei care nu au ce face cu banii il vor lua

  17. #377 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Arata-mi si mie un telefon mult mai performat ca iPhone-ul, nu la 1/5, dar la jumatate din pretul lui.

  18. #378 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si-a luat un coleg iphone 4 32, neverloked. M-am jucat si eu putin cu el. Ecranul este pur si simplu superb, de 15.000 de ori mai calumea ca la "jafu" meu de 3G am ramas fermecat. Tel este putin mai subtire si mai usor si are o aderenta foarte buna la mana

  19. #379 SP
    Member Catallin's Avatar
    Pai si nu dai si tu niste detalii? De unde, pretul cu care l-a luat dupa toate taxele de transport/comisioane? In cat timp i-a ajuns... Sunt sigur ca sunt mai multi interesati de aceste detalii.

  20. #380 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Este un coleg de munca, un Manager destul de sus, ca sa zic asa. Are adresa pe US si UK (are case acoolo si merge fffff des, la app 2 saptamani). Asa si-a luat si iPad-ul. iPhone-ul l-a cumparat cu app 600 de Lire, din UK, este Neverlocked. Telefonul merge perfect in absolut orice, filmeaza pur si simplu breathtaking, ecranul, dupa cum am spus, este...WOW... si nu are probleme cu semnalul, desi am tinut telefonul in toate pozitiile decente si indecente. Nu am apucat sa stau pe el decat app 10 min, ca a avut 1000 de sedinte. Sper sa-l mai "butonez" zilele astea.

    Oricum, diferenta dintre 3G-u meu si 4 este ca de la un TV cu tub, de prin anii 80 la un televizor OLED. Calitate si claritate din orice unghi.

    Imi place foarte mult spatele si plasticul folosit pentru fata + spate. este mult mai rezistent ca la 3G, nu se vad decat in lumina puternica, amprentele de pe el si chiar daca esti transpirat pe maini, degetul merge perfect, fara sa se opreasca sau sa alunece prea tare, udand si ecranul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 35 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 8 & iPhone 8 Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 19 Last Post: 07-06-2018, 22:35
  2. iPhone 7 & iPhone 7 Plus By tudyniuz in forum Apple
    Replies: 166 Last Post: 07-04-2017, 14:21
  3. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  4. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts