Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Offline Co-op

  1. #1 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar

    Offline Co-op

    Ce jucati in offline co-op with the ladies in your lives ? Intrebarea asta e generata de faptul ca urmeaza sa iau un xbox 360 si vreau sa iau si ceva jocuri pe care sa le pot juca impreuna cu prietena.
    Am verificat deja ce jocuri au mod-ul asta insa as vrea si ceva pareri/preferinte pe care le aveti

    Thanks


    P.S : am mai incercat o data sa postez thread-ul asta insa nu stiu ce s-a intamplat, in caz ca apare de doua ori imi cer scuze

  2. #2 SP
    Member kane86's Avatar
    Recomand Top Spin 3 (tenis de camp) sau Guitar Hero. La mine astea au tinut...cel putin o vreme...Acum depinde si de persoana...oricum dupa parerea mea cel mai bun multiplayer offline este FIFA (campionate in 4 5 6 jucatori = priceless)

  3. #3 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Lego Indiana Jones si Lego Star Wars. La prima vedere pot parea copilaroase dar sunt extrem de fun. Un alt aspect interesant este ca in jocuri se respecta storyul filmelor in totalitate si e distractiv sa vezi secvente faimoase (precum distrugerea Death Star-ului) construite in totalitate din Lego.
    PS: Lego Star Wars dureaza si mult in caz de vrei sa faci toate achievementurile. Daca nu esti pasionat de achievementuri, tot vor avea o durata decenta jocurile, nu se vor termina repede.

  4. #4 SP
    Member Skaar's Avatar
    Daca vrei sa joci jocuri video in co-op cu o fata, ia-ti Wii

  5. #5 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    Quote Originally Posted by Grold View Post
    Daca vrei sa joci jocuri video in co-op cu o fata, ia-ti Wii
    Mda, wii e ideal pentru just4fun coop, dar nu vreau numai asta. The decision has been made, it will be a Xbox

    @others thanks de sugestii.

  6. #6 SP
    Member kane86's Avatar
    Oricum femeia se plictiseste repede. Ca de obicei vrea sa fie si ea un pic bagata in seama . Wii e mai mult pentru copii si cei care joaca ocazional (din cate am auzit eu nu poti juca prea mult ca incep sa te doara mainile, transpiri, te lovesti de diferite obiecte prin casa ).

  7. #7 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    left4dead in split screen si party play-ul din Skate2 sunt pe primul loc momentan. O sa iau si jocurile alea lego, dupa ce terminam Left4dead pe expert )

  8. #8 SP
    Member cobain's Avatar
    da.. skate 2 se merita, dar mai mult pentru partea de online (mai ales free skate) decat pentru offline multi.

  9. #9 SP
    Member Atrium's Avatar
    Cu prietena am jucat mult seriile LEGO - indiana jones, star wars, batman.

    Totusi, cel mai mult ne-a placut Castle Crashers, pe care l-am terminat de 2 ori lol

    Celor care nu l-ati luat, vi-l recomand cu caldura pentru scopul de a-l juca cu prietena, si nu numai.

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Trei jocuri le joc cu prietena:

    Guitar Hero
    Lips
    Trivial Pursuit

    In rest nici nu vrea sa auda, desi incerc incerc...

  11. #11 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Nu imi dau seama cum nu am vazut threadul asta pana acum.
    Eu am un obicei, in fiecare weekend ne intalnim mai multi prieteni, colegi(vin cu prietene sau sotii) si jucam ceva jocuri offline, co-op.
    Pana acuma COD:WaW, L4D, 50Cent si inca cateva.
    As vrea sa intreb ce jocuri care merg in system link, co-op sunt si care sa merite jucate.

    P.S. intreb de jocuri care sa fie jucate de baieti, fetele au Wii-ul.

  12. #12 SP
    Junior Member Finrod's Avatar
    Eu am jucat Gears of War 1 & 2, Unreal Tournament 3, Lego Indiana Jones.

  13. #13 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Unreal Tournament 3 are ceva story mode?

  14. #14 SP
    Junior Member Finrod's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Unreal Tournament 3 are ceva story mode?
    Are o poveste. E spusa in timpul incarcarii actelor. Mie mi s-a parut mai mult asa, ca sa fie. Pana la urma totul se rezuma la acelasi lucru: harti diferite si diferite obiective: capture the flag, destroy enemy core etc.

  15. #15 SP
    Junior Member Jaak's Avatar
    Army of Two merge ca si coop offline dar e doar pentru 2 players.

  16. #16 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Grold View Post
    Daca vrei sa joci jocuri video in co-op cu o fata, ia-ti Wii
    Wii e mai bine sau ps3 pentru ca poti juca de ex LittleBigPlanet , GH3 sau FIFA.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 18-08-2013, 15:46
  2. Meniu PS3 XMB - offline By adibose in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 14-03-2012, 16:31
  3. Ce jocuri cu offline multiplayer stiti ?! By lionx1987 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 20-06-2011, 15:38
  4. Media Library - PS3 It only does Offline By party_man in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 20:40
  5. Racing games for PS3 with offline split screen By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 12-06-2011, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts