Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 16 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 319

Thread: FIFA 2010

  1. #201 SP
    Junior Member CosminTud's Avatar
    DeceptiveCaesar fifa pe live

  2. #202 SP
    Junior Member cordyhigh's Avatar
    va-ti inscris careva la turneul de fifa?

  3. #203 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ai in primul post tabelul cu cei inscrisi http://www.consolegames.ro/forum/f59...o-ps3-xbox360/

  4. #204 SP
    Junior Member Rbig's Avatar
    care vine la un fifa 10 ? 2 vs 2 sau 1 vs 1 ! dati-mi pm cu gt-uri sau dati-mi direct add gt : vipp3r10

  5. #205 SP
    Banned mita1984's Avatar
    vreau si eu.... da astept sa iau xboxu-l.. cand incepe turneul?

  6. #206 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar

  7. #207 SP
    Banned mita1984's Avatar
    tks

  8. #208 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    Probleme FIFA 10 online

    Salutare,

    Acum cateva zile intrebam daca stie cineva ce motiv ar fi ca nu pot juca Fifa 10 online. Nu a stiut nimeni sa-mi raspunda drept pt care am scris producatorului. Raspunsul si rezolvarea a venit a doua zi foarte promt. Solutia resetarea consolei. Aceasta se face astfel:

    1. Te deloghezi de la internet din contul Gold.
    2. Schimbi data sistemului din Setetings / Date cu data de 15/11/2005
    3.Te reloghezi.


    Gata totul este ok. Sper sa va ajute daca aveti astfel de probleme.

    Bafta

  9. #209 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    [reclama] turneu de fifa 10 pe CG.ro, perioada de inscriere se termina astazi la 23:59. mai sunt 6 locuri pentru PS3 si 3 pentru Xbox. aveti link in semnatura mea. [/reclama]

  10. #210 SP
    Junior Member Abboxy's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    Salutare,

    Acum cateva zile intrebam daca stie cineva ce motiv ar fi ca nu pot juca Fifa 10 online. Nu a stiut nimeni sa-mi raspunda drept pt care am scris producatorului. Raspunsul si rezolvarea a venit a doua zi foarte promt. Solutia resetarea consolei. Aceasta se face astfel:

    1. Te deloghezi de la internet din contul Gold.
    2. Schimbi data sistemului din Setetings / Date cu data de 15/11/2005
    3.Te reloghezi.


    Gata totul este ok. Sper sa va ajute daca aveti astfel de probleme.

    Bafta
    daca te uitati mai atent ti-am spus si asta
    poti sa ai si silver sa te conectezi la live nu doar gold. daca consola e banata banuiesc ca nu trebuie sa mai mearga nimic nu doar live'ul. parerea mea e ca are probleme cu netul. incearca sa refaci setarile eventual dai un reset la consola

  11. #211 SP
    Banned mita1984's Avatar
    in 3 zile imi iau si eu xbox pierd turneu si ce l mai castigam

  12. #212 SP
    Junior Member cordyhigh's Avatar
    heheh lasa ca il jucam pe urmatorul cu echipe din azerbaigean... sa vezi senzatie si skiluri pe jucatori

  13. #213 SP
    Banned mita1984's Avatar
    la urmatorul ma bag si eu astept sa vad cine l castiga pe acesta sa l provoc la o partida sa vad ce stie

  14. #214 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by cordyhigh View Post
    heheh lasa ca il jucam pe urmatorul cu echipe din azerbaigean... sa vezi senzatie si skiluri pe jucatori
    sa stii ca majoritatea posturilor tale am observat o "mica" urma de ironie cu privire la turneul organizat de CG.ro. inca de pe prima pagina a threadului vi s-a explicat ca participantii vor folosi echipe mai slabe, decat cele cu care ne-am obisnuit cu totii pe PSN sau XBL. daca nu ai fost de acord cu turneul, mai exact modul in care a fost organizat, nu trebuia sa te inscrii. acum vad ca in toate posturile tale faci cate o mica glumita despre echipa din "azerbaigean", adica wolfsburg. nu ai fost singurul dezavantajat de aceasta "alegere", dar inteleg daca te-ai obisnuit ca messi sau ibra sa faca totul pentru tine. bafta in continuare!

    PS: chiar m-au deranjat posturile tale

  15. #215 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Participantii vor folosi ECHIPA mai slaba

    Fixed lol

  16. #216 SP
    Junior Member cordyhigh's Avatar
    legat de ironie ...
    Am impresia ca tie iti place sa fi mereu aprobat. Fiecare are dreptul sa spuna ce il taie capul atat timp cat nu jigneste pe nimeni. Eu doar mi-am spus parerea vis a vis de acest lucru.

    Legat de joc...
    Sa inteleg ca pentru tine fifa e fliper sau biliard trebuie sa ajunga mingea de la un jucator la celalalt si dupa in ate. Nu e chiar asa. In primul rand cand nu cunosti echipa, jucatori nu poti sa faci un joc bun. Iar daca tu nu ai capabiliata de a dribla sau alte trickuri normal ca o echipa ca wolsburg se muleaza perfect pe tine. Ca o paranteza legata de jucatorii gen mesi si ibra daca nu esti prea dibaci nu faci nimic spectaculos cu ei. Celebrul gol din lob il da si portarul... asa ca daca vrei sa facem o sinteza a jocului fifa iti dau oricand la dispozitie.

    Pur si simplu faceam haz de necaz... atata tot nu era cazul sa te simti lezat.
    Iar daca juca fiecare cu ce echipa vroia era acelasi lucru... declara echipa si nu o schimba pana la terminarea campionatului... si era fix problema lui ca poate echipa era mai slaba decat a celorlalti el si-a ales-o e obisnuit cu ea si nu i-a fost impusa de nimeni.



    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    sa stii ca majoritatea posturilor tale am observat o "mica" urma de ironie cu privire la turneul organizat de CG.ro. inca de pe prima pagina a threadului vi s-a explicat ca participantii vor folosi echipe mai slabe, decat cele cu care ne-am obisnuit cu totii pe PSN sau XBL. daca nu ai fost de acord cu turneul, mai exact modul in care a fost organizat, nu trebuia sa te inscrii. acum vad ca in toate posturile tale faci cate o mica glumita despre echipa din "azerbaigean", adica wolfsburg. nu ai fost singurul dezavantajat de aceasta "alegere", dar inteleg daca te-ai obisnuit ca messi sau ibra sa faca totul pentru tine. bafta in continuare!

    PS: chiar m-au deranjat posturile tale

  17. #217 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    cordyhigh iti pun doar o simpla intrebare si nu vreau sa ma cert cu tine sau alte chestii...

    Daca castigai tu cu 6 - 0 mai era Wolfsburg din azerbaigean ?

  18. #218 SP
    Junior Member cordyhigh's Avatar
    Intreaba-l pe tipul cu care am jucat meciul cum a decurs meciul oficial si meciurile jucate inainte de meciul official si atunci o sa te lamuresti.
    Iar ca sa te lamuresc putem juca oricand pentru lamurirea ta. Filmam si meciul daca doresti ca sa eliminam orice dubii.
    Eu diseara sunt disponibil dupa ora 21:00




    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    cordyhigh iti pun doar o simpla intrebare si nu vreau sa ma cert cu tine sau alte chestii...

    Daca castigai tu cu 6 - 0 mai era Wolfsburg din azerbaigean ?

  19. #219 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Eu sunt tipul cu care ai jucat meciul

    Si meciul a decurs total in favoarea mea
    Inafara de cateva driblinguri si 2 suturi la poarta nu ai avut.

    Eu zic sa o lasam jos ca deja....

  20. #220 SP
    Banned mita1984's Avatar
    off se incing spiritele abia astept sa joc si eu cu voi cu orice echipa

    ---------- Post added 20-08-2010 at 03:31 PM ----------

    daniel abia astept sa joc si eu cu tine ca vad ca le ai

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 16 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts