Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 289 of 788 FirstFirst ... 189 239 279 287 288 289 290 291 299 339 389 ... LastLast
Results 5,761 to 5,780 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5761 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Compari forumul asta, cu un site de torente? Ia o pauza de 1 an in care as inveti sa nu mai piratezi

    Ceilalti, incetati cu discutiile despre piraterie ca sa nu il urmati pe mishu. E de la router.

  2. #5762 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Salut,


    O intrebre pentru cei care ati facut achizitii pt GOLD Member...
    Am vazut o super oferta 2,5 Lire / 2 luni de cont Gold. Oferta este pe XBOX Live. Nu am gasit-o pe site in contul meu. Am vrut sa o achizitionez cu cardul dand datele pe XBOX Live din consola. Din pacate nu am reusit pt ca imi cere adresa (atentie a cardului .. probabil unde este inregistrat titularul cardului) si cand dau codul postal ..... imi cere unul valid. Ma intereseaza sa stiu daca cineva a cumparat si cum a facut. Cardul este MASTERCARD si am mai cumparat cu el de pe net.

    si sa nu uot ... pt toata lumea care nu pirateaza LA MULTI ANI !!!!

  3. #5763 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #5764 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    prepaid folosesc 99% dintre cei care au.

    Maximus Cards - Your number one source for Instant Xbox Live Points, PSN Card, Wii Points, Warcraft Key and iTunes Prepaid
    xboxliveuk76

    cele mai bune preturi

    pana am pus a fost paul mai rapid

  5. #5765 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Merci mult le stiu dar ... repet vine cam 1,25 Lire / luna ... adica la jumatate decat este orice oferta de pe piata.

  6. #5766 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    daca totusi insisti sa cumperi cu cardul direct...incearca cu unul Visa
    la psn era aceeasi problema ...daca puneai Mastercard era "conflict" cu adresa de inregistrare...cu Visa merge

  7. #5767 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    Merci mult le stiu dar ... repet vine cam 1,25 Lire / luna ... adica la jumatate decat este orice oferta de pe piata.
    Eu nu vreau sa ai probleme cu cardul, toate ofertele astea sunt de fapt ca sa te faca sa pui cardul ca mai apoi sa cumperi tot de la ei, dar desigur pretul isi revine.
    Iesi la 2 lire/luna daca cumperi codul de pe net. Tot ieftin e. Ma rog, alegerea iti apartine.

  8. #5768 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    dar si la Visa iti cere codul postal asa ca .... se pare ca nu putem beneficia de oferte de genul asta .... cat va mai dura pana vom avea si noi Romania inclusa pe Live ???

    Cine joaca COD 6 ? id-ul meu BALOGII va astept cu mesaje .....

  9. #5769 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    cat va mai dura pana vom avea si noi Romania inclusa pe Live ???
    Cat e Basescu presedinte nu o sa fie lansate serviciile Xbox in Romania. Nu ca ar avea vreo legatura una cu alta ...

  10. #5770 SP
    Member mihai84's Avatar
    La multi ani tuturor si un an nou fericit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #5771 SP
    Manager paul's Avatar

  12. #5772 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    un verisor de al meu vrea sa isi cumpere o consola...sta la tara in zona montana...internetul nu prea e pe la ei o banalitate [sta prin modem de la orange pe edge...e tot ce prinde]
    deci clar din prima nu il intereseaza live ...psn alte chestii de genu
    deci...intrebarea era...daca isi cumpara un xbox...nu are cum sa intre pe live etc...nu este nici o problema de o modeaza...pune jocuri etc...sau unele jocuri "modate" necesita o anumita versiune de soft ceva...si ca sa ii faca update.....trebuie dusa undeva cu net...=> ban?
    eu in prima faza ii spusesem sa isi ia ps3 [inca nu ma gandeam si la un xbox] ..dar a cautat el pe net pe forumuri..etc si a descoperit ca xboxul se modeaza..si cum netul la el e mai chinuit...ma bate pe mine la cap...nu ca vreau xbox...se poate moda...pun jocuri [care bineinteles tot eu o sa trebuiasca sa i le "procur"]
    deci...daca el nu o sa intre pe live niciodata...nu e nici o problema daca isi modeaza consola...right? [ma rog ca pierde garantie etc...dar deja a gasit el una cica nebanata/nemodata pe okazii la 400 de ron arcade]

  13. #5773 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  14. #5774 SP
    Member stanzor's Avatar

    Question

    cine are un volan logitech drive Fx pt xbbox 360 shi pc????second hand

  15. #5775 SP
    Banned rocksteady's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    un verisor de al meu vrea sa isi cumpere o consola...sta la tara in zona montana...internetul nu prea e pe la ei o banalitate [sta prin modem de la orange pe edge...e tot ce prinde]
    deci clar din prima nu il intereseaza live ...psn alte chestii de genu
    deci...intrebarea era...daca isi cumpara un xbox...nu are cum sa intre pe live etc...nu este nici o problema de o modeaza...pune jocuri etc...sau unele jocuri "modate" necesita o anumita versiune de soft ceva...si ca sa ii faca update.....trebuie dusa undeva cu net...=> ban?
    eu in prima faza ii spusesem sa isi ia ps3 [inca nu ma gandeam si la un xbox] ..dar a cautat el pe net pe forumuri..etc si a descoperit ca xboxul se modeaza..si cum netul la el e mai chinuit...ma bate pe mine la cap...nu ca vreau xbox...se poate moda...pun jocuri [care bineinteles tot eu o sa trebuiasca sa i le "procur"]
    deci...daca el nu o sa intre pe live niciodata...nu e nici o problema daca isi modeaza consola...right? [ma rog ca pierde garantie etc...dar deja a gasit el una cica nebanata/nemodata pe okazii la 400 de ron arcade]
    cumpara-ti XBOX 360

  16. #5776 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    un verisor de al meu vrea sa isi cumpere o consola...sta la tara in zona montana...internetul nu prea e pe la ei o banalitate [sta prin modem de la orange pe edge...e tot ce prinde]
    deci clar din prima nu il intereseaza live ...psn alte chestii de genu
    deci...intrebarea era...daca isi cumpara un xbox...nu are cum sa intre pe live etc...nu este nici o problema de o modeaza...pune jocuri etc...sau unele jocuri "modate" necesita o anumita versiune de soft ceva...si ca sa ii faca update.....trebuie dusa undeva cu net...=> ban?
    eu in prima faza ii spusesem sa isi ia ps3 [inca nu ma gandeam si la un xbox] ..dar a cautat el pe net pe forumuri..etc si a descoperit ca xboxul se modeaza..si cum netul la el e mai chinuit...ma bate pe mine la cap...nu ca vreau xbox...se poate moda...pun jocuri [care bineinteles tot eu o sa trebuiasca sa i le "procur"]
    deci...daca el nu o sa intre pe live niciodata...nu e nici o problema daca isi modeaza consola...right? [ma rog ca pierde garantie etc...dar deja a gasit el una cica nebanata/nemodata pe okazii la 400 de ron arcade]
    eu nu inteleg care e intrebarea
    spune-i sa-si cumpere (dar nu arcade ca va regreta:n-are hdd) un xbox 360,de preferat elite
    dar fiind intr-un loc mai izolat,dc nu ia in considerare varianta d a cumpara o consola portabila cum ar fi PSP sau DS!DS nu trebuie modat,ruleaza jocurile d p card R4 ,iar PSP-ul se poate moda si ruleaza jocuri d p card!

    ---------- Post added 01-01-2010 at 09:31 AM ----------

    O intrebare mai de n00b,lol:
    Vreau sa-mi fac cont d XBL p consola,dar deja am un cont d singleplayer cu mult G,salvari si dinastea,cum s poate face,dupa c iti salvezi contul d LIVE in consola,sa poti transfera G-urile (macar astea,ca la salvari nu tin asa tare) din contul d singleplayer p cel d multiplayer???

  17. #5777 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    il faci gold pe cel curent

  18. #5778 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu mai vorbi ca pe mess!

  19. #5779 SP
    Member i.gamer's Avatar
    mersi Bodo pentru raspuns ...imi iau cat de curand XBL gold si sa speram ca nu ajung la o noua intrebare despre transformarea contului curent

    @Jacobi

    scuze Jacobi,dar mi-a intrat in reflex,pentru ca pe alte forumuri unde sunt membru este permis

  20. #5780 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu o sa ai probleme. trecerea se face o data cu activarea . easy

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts