Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 788 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 388 438 ... LastLast
Results 6,741 to 6,760 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6741 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Protex View Post
    ok ms mult . calitatea? cum este ? sunetul de la ps3 este mai incet cu mult fata de xbox (daca ambele urleaza DVD) . se observa calitatea la imagine intre cele 2 ? datorita blue-ray-ului la consola ps3?

    ---------- Post added 14-04-2010 at 11:41 AM ----------

    xbox citeste DVD-ROM , CD-ROM ? se poate folosi si ca DVD ? pot sa navighez pe internet nelimitat ?
    De curiozitate, te-ai documentat putin despre cele 2 console? Si incearca sa scrii ceva mai coerent.
    PS3ul e ceva mai silentios. Ce vrei sa spui prin calitate? Ambele sunt facute din aceleasi materiale, apoximativ.
    Pentru imagine conteaza si TVul pe care-l ai. Diferentele sunt minore, dar exista si cateva exceptii, jocuri care arata mai bine pe una dintre console. Ah... si inca ceva: e Blu Ray, nu Blue Ray.
    Citeste CD/DVD. X360 nu are browser, daca asta ai vrut sa spui prin "navighez pe internet nelimitat".

  2. #6742 SP
    Banned Protex's Avatar
    ok . multumesc ! Deci ce sa-mi iau ?

    - xbox 360 Arcade
    - xbox 360 PRO
    - xbox 360 Elite
    - xbox 360 Super-Elite

    ? Eu m-am uitat si am vazut un arcade mai bun ca un pro (citea mai multe etc ...) imi spuneti voi va rog ? Si sa contina si Casca + Microfon for live .

  3. #6743 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Ia-ti ce vrei tu. Compara-le si ia o hotarare, ffs, ti-au raspuns nu stiu cati la tonele de intrebari pe care le-ai pus fara sa dai macar un search pe Google!

  4. #6744 SP
    Banned Protex's Avatar
    da multumesc . te-ai bagat degeaba .

    Pai uite eu am vazut o diferenta intre ele :

    Consola XBOX360 Pro 60GB CDM7040047 - Look at Tip Media
    Consola XBOX360 Elite 120GB + Joc Pure si Joc Lego Batman 310006 0 - Tip Media

    si toti ziceti ca diferenta este la accesori + hdd . La ce mai sunt diferente ?

  5. #6745 SP
    Manager paul's Avatar
    Atat, doar la accesorii.

  6. #6746 SP
    Banned Protex's Avatar
    pai omule toate consolele au :

    Tip Media : DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG Photo CD (adica asta scrie) , iar la pro mai ciudat

  7. #6747 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E prost scris, toate consolele au aceeasi functionalitate.

  8. #6748 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pro nu se mai fabrica asa ca alegerea e simpla

    ELITE

    stop bugging

  9. #6749 SP
    Banned Protex's Avatar
    multumesc .

  10. #6750 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Ca diferenta, Arcade parca nu citeste jocuri de Xbox 1 !?!

  11. #6751 SP
    Manager paul's Avatar
    ...
    All Xbox 360s are backwards compatible with supported Xbox titles as long as they have an Xbox 360 HDD attached. This can be purchased separately for the Core/Arcade pack.

  12. #6752 SP
    Banned Uzzy's Avatar
    am stransi 1400 de lei si m-ar interesa o consola special pt multiplayer si vreau sa joc cu multi din Romania, unde gasesc mai multi romani pe xbox live sau pe psn? si inca o intrebare, pe xbox live se fac echipe sau clanuri de ex pt MW2?

  13. #6753 SP
    Manager paul's Avatar

  14. #6754 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...dacă și după asta răn�ne limita de 100 de Friends...�mi dau demisia lol

  15. #6755 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by Protex View Post
    da multumesc . te-ai bagat degeaba .

    Pai uite eu am vazut o diferenta intre ele :

    Consola XBOX360 Pro 60GB CDM7040047 - Look at Tip Media
    Consola XBOX360 Elite 120GB + Joc Pure si Joc Lego Batman 310006 0 - Tip Media

    si toti ziceti ca diferenta este la accesori + hdd . La ce mai sunt diferente ?
    Quote Originally Posted by Protex View Post
    pai omule toate consolele au :

    Tip Media : DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG Photo CD (adica asta scrie) , iar la pro mai ciudat
    Tie chiar nu ti-e rusine obrazului? Dupa ce ca spamezi si thread-ul asta si pe cel de PS3 cu intrebari puerile pentru ca ti-e lene sa citesti o ora niste site-uri mai ai tupeul sa si vorbesti asa? Chiar ti-e greu sa deslusesti ce diferente sunt intre modele cand scrie clar, negru pe alb?

  16. #6756 SP
    Banned Protex's Avatar
    ce urat am vorbit . am intrebat ca sa stiu daca merita sa imi iau xbox . ce joc este cel mai jucat ?

  17. #6757 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Protex, chiar este asa de greu sa folosesti macar search-ul forumului. Nu zic google, ca poate necesita cunostinte avansate de programare. Ti s-a raspuns si pe threadul versus, cel inchis, cum sa iti alegi consola. Fa bine si nu mai spama threadurile inutil pentru ca s-ar putea sa nu mai ai ocazia daca continui.

  18. #6758 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Tocmai mi-am pierdut salvarile de pe stick pentru ca am crezut ca "Remove Xbox 360 Storage" e un fel de quick-remove. Pana sa-mi dau seama, deja mi le stersese pe toate, ca sa descopar apoi ca transfer content nu-mi lasa salvarile si pe hard. Ce bucurie.

  19. #6759 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    salut cum schimb si eu ip de romania cu o tara care are servici de xbox live ,ex anglia ca nu imi da voie sa downloadez niste harti de la gears of war 2 si daca daca imi schimb ip poate merge ms

  20. #6760 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts