Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 238 of 788 FirstFirst ... 138 188 228 236 237 238 239 240 248 288 338 738 ... LastLast
Results 4,741 to 4,760 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4741 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    O sa avem si un Halo Anime .... Halo Legends :



  2. #4742 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Vreau sa ma conectez la XBOX Live si nu stiu cum in situatia mea. Am un stick USB wireless cu care iau net probabil de la cineva din bloc sau de vizavi . Acum cum pot sa dau net la xbox? Mentionez ca xbox-u vreau sa-l conectez la PC prin cablu. Nu am router, nu am nimic altceva.

  3. #4743 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Fa ca mine cu 2 placi de retea.Asa am avut tot timpu si merge perfect.Placa care primeste internet o bagi la share si ii va da si celei care conecteaza PC>XBOX.

  4. #4744 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Fa ca mine cu 2 placi de retea.Asa am avut tot timpu si merge perfect.Placa care primeste internet o bagi la share si ii va da si celei care conecteaza PC>XBOX.
    Nu ii trebuie 2 placi de retea, el ia net-ul printr-un dongle wi-fi pe USB, deci nu are nevoie decat de o placa de retea, pe langa acel dongle. Axel, activeaza internet connection sharing pe conexiunea pe care iei internet. Xbox-ul il legi de placa de retea din calculator prin cablu crossover.

  5. #4745 SP
    Senior Member eXist's Avatar

  6. #4746 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Nu ii trebuie 2 placi de retea, el ia net-ul printr-un dongle wi-fi pe USB, deci nu are nevoie decat de o placa de retea, pe langa acel dongle. Axel, activeaza internet connection sharing pe conexiunea pe care iei internet. Xbox-ul il legi de placa de retea din calculator prin cablu crossover.
    Rezolvai pana la urma, mersi. I-am zis sa-si ia router, cel mai simplu si gata. O sa vedem in MW2 daca are lag (varamiu) si se misca pe acolo in reluare sau nu se misca deloc lol.

  7. #4747 SP
    Member mihai84's Avatar
    am si eu o intrebare stie cineva daca a aparut madden 2010? tkx

  8. #4748 SP
    Junior Member BobbyS's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai84 View Post
    am si eu o intrebare stie cineva daca a aparut madden 2010? tkx
    da...il gasesti aici Madden NFL (10) 2010 (XBOX 360) - Jocuri XBOX 360 - XBOX 360 - Jocuri :: e-cumpara.ro

  9. #4749 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Sa nu-mi spui mihai ca te dai pe NFL.

  10. #4750 SP
    Member mihai84's Avatar
    si pe ala

  11. #4751 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  12. #4752 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ce e cu update-ul nou? Acum mi l-a cerut!

  13. #4753 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    NEWS: Xbox Live update prepares for Facebook, Twitter, Last.fm. Xbox Live update prepares for Facebook, Twitter, Last.fm - News at GameSpot

    ---------- Post added 24-09-2009 at 12:05 AM ----------

    Microsoft In Talks to Buy EA? - TheSixthAxis - PS3 and Xbox 360 News, Trophies And Opinion

  14. #4754 SP
    Member Energizer's Avatar
    Am cumparat un cod pentru xbox live de pe maximus cards...am primit codul, ma duc la redeem code, bag codul si dau redeem now dupa care imi da o eroare : "More information is needed to complete the purchase". Imi apare o fereastra cu Windows Live ID dupa care ma loghez si dupaia imi apare o fereastra in care sa introduc niste date. Ce sa fac? :-s

  15. #4755 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    Am cumparat un cod pentru xbox live de pe maximus cards...am primit codul, ma duc la redeem code, bag codul si dau redeem now dupa care imi da o eroare : "More information is needed to complete the purchase". Imi apare o fereastra cu Windows Live ID dupa care ma loghez si dupaia imi apare o fereastra in care sa introduc niste date. Ce sa fac? :-s
    Ai mai avut live gold pe gamertagul asta?...daca nu,completeaza cu o adresa de mail valida..si o adresa din uk sau din state.

  16. #4756 SP
    Member Energizer's Avatar
    E prima oara cand am gold. Merge orice adresa din UK?

  17. #4757 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    E prima oara cand am gold. Merge orice adresa din UK?
    dap!

  18. #4758 SP
    Member Atrium's Avatar
    Demo: Br�tal Legend - Xbox Live's Major Nelson

    Brutal Legend Demo se pare ca e Live, ciudat, mie nu imi apare...

    Edit : pentru cei cu conturi UK, aparent demo-ul apare pe 1 oct.

    Cei cu cont US il pot lua deja.

  19. #4759 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    E prima oara cand am gold. Merge orice adresa din UK?
    Atata timp cat gasesti un postal code valid, nu ai probleme.

  20. #4760 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Am si eu o intrebare.Am vazut ca multi aveti televizoarele puse pe perete.Exista ceva suporturi speciale de cumparat sau e ceva homemade?Multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts