Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 375 of 788 FirstFirst ... 275 325 365 373 374 375 376 377 385 425 475 ... LastLast
Results 7,481 to 7,500 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7481 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Guys,am vazut si eu asta BoDoPSX SHOP - XBOX360 ARCADE ,in magazinul lui BoDo...Ce ziceti?Are toate necesare?Adica cabluri etc etc?Si e model bun,care da mai greu RROD?

  2. #7482 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu se merita Arcade. Cumpara un Elite, Super Elite sau "Slim"-ul. Vine cu prea putin in pachet Arcade-ul, o sa cumperi separat ce o sa iti mai trebuiasca si ajungi la pretul de Elite.

  3. #7483 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Nu se merita Arcade. Cumpara un Elite, Super Elite sau "Slim"-ul. Vine cu prea putin in pachet Arcade-ul, o sa cumperi separat ce o sa iti mai trebuiasca si ajungi la pretul de Elite.
    Adica un HDD pentru a putea copia jocurile pe el
    Dar pentru intrebarea ta :
    Da, are toate cablurile in el si da, da RROD mai greu deoarece este Jasper(presupun). Dar si eu iti recomand un elite deoarece este mult mai bun la o diferenta nu foarte mare de pret.
    PS: Eu am cumpar un Elite la 750 ron pe forum

  4. #7484 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Singurele lipsuri ale consolei Arcade sunt Headset-ul, HDDul si cablul ethernet. Cablul HDMI va trebui sa-l cumperi, ca la orice consola. Daca nu vrei neaparat sa joci online, Arcade poate fi o solutie foarte buna, fiind necesar doar un HDD.

  5. #7485 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Multumesc de raspunsuri.Dar HDD imi trebuie doar pentru salvari nu?Daca am memorie de 256,cat de mare este o salvare?

  6. #7486 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    HDDul este un accesoriu indispensabil. Pe HDD salvezi, instalezi jocurile si poti sa descarci demo-uri, esentiale daca vrei sa-ti formezi o parere despre joc.

  7. #7487 SP
    Junior Member Myrddin's Avatar
    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    Multumesc de raspunsuri.Dar HDD imi trebuie doar pentru salvari nu?Daca am memorie de 256,cat de mare este o salvare?
    erik95 tio spus de ai nevoie de HDD. Cat ocupa un save�? Depende, pana acuma eu am vazut entre 1 si 10Mb. Poti sa folosesti si un Pendrive (maxim 16Gb)...

  8. #7488 SP
    Junior Member Sephiroth's Avatar
    se merita sa modezi consola? singuru dezavantaj e ca pierzi garantia si risti sa iei ban pe LIVE daca te prind ... e greu sa te decizi cand te gandesti ca te poti juca orice joc la 100 mii practic , si il iei mai repede decat apare in magazine =/

  9. #7489 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Sephiroth View Post
    se merita sa modezi consola? singuru dezavantaj e ca pierzi garantia si risti sa iei ban pe LIVE daca te prind ... e greu sa te decizi cand te gandesti ca te poti juca orice joc la 100 mii practic , si il iei mai repede decat apare in magazine =/
    Eu zic ca "se merita" sa citesti regulamentul inainte de a pune astfel de intrebari aiurea: http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

  10. #7490 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Am incercat sa downloadez demo la Overlord 2 si mi-a aparut eroarea asta.
    Mi se pare o prostie.
    Attached Images Attached Images img_9562.jpg

  11. #7491 SP
    Junior Member hammerfall's Avatar

    xbox 360

    as vrea sa stiu cine vinde un xbox 360 modat la un pret de 500 lei

  12. #7492 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by hammerfall View Post
    as vrea sa stiu cine vinde un xbox 360 modat la un pret de 500 lei
    Intra pe aria Bazar. Intrebarile si raspunsurile de pe acest thread n-au legatura cu tranzactiile intre useri.

  13. #7493 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    nu inteleg,ai pierdut punctele?

  14. #7494 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    De cand ai nevoie de puncte ca sa downloadezi un demo ?

  15. #7495 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu. Si oricum e un demo; nu costa.

  16. #7496 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si chiar daca era. Acolo scrie ca daca ar fi fost pe puncte ti-a luat punctele o singura data si NU ti le mai ia a doua oara daca incerci sa downloadezi iar.

    Deci unde-i problema?

  17. #7497 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Eu i-am atras atentia lui scofield ca era un simplu demo si ca nu ii afecta oricum punctele.

  18. #7498 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    De cand am nevoie de puncte ca sa iau un demo? Si nu ma interesa faptul ca nu-mi ia a doua oara puncte daca il mai downloadez inca o data, asta stiam. Nu-i vad rostul.

  19. #7499 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai eroarea e generala. Nu au facut 2 erori pentru cand ai cheltuit puncte si cand nu, la fel cum atunci cand iei ceva free dai pe el 0 puncte in loc sa treaca direct la deadline.

    ---------- Post added 13-07-2010 at 10:54 PM ----------

    *direct la download.

    Sunt cu deadline-ul in cap, sorry :B

  20. #7500 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Cu puncte... fara puncte... eu tot nu pot sa iau demo la Overlord 2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts