Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 788 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 ... LastLast
Results 241 to 260 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #241 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by chezy_2005 View Post
    kre avetzi jocuri de vanzare xbox 360 mana a doua doar cwa mai ieftin pls
    Pune un anunt pe cumpar aici :Console - Console Games Forum

  2. #242 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Si mai este ceva ...cu Samsung si Hitachi nu poti juca on line.
    Dezvolta putin, te rog

  3. #243 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Dezvolta putin, te rog
    Singurul dvd-rom cu care poti inlocui LiteOn si cu care poti juca online cu originale fara sa iei ban, este BenQ si Samsung ms28 se pare, pentru ca fac parte din SS generation ca si LiteOn. Hitachi nefiind din generatia asta este normal ca MS isi da seama ca nu este dvd-rom LiteOn chiar daca sa facut spoof si direct ban. Nu stiu daca dau imediat ban sau la un update ceva.

    "c4e has let me know that there is a problem with spoofing liteon to hitachi. He stated that there is a identification tag at SS generation, and that special firmwares will need to be released for hitachi to account for this, if its going to be spoofed with the liteon"

  4. #244 SP
    Member alalalt's Avatar
    Ms, greatly apreciated

  5. #245 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Bun, vreau sa anulez carte de credit cu care am platit anul trecut pe vremea asta abonamentu de live valabil 12 luni, imi expira pe 24 septembrie. Eh, eu vreau sa o anulez ca sa-mi pot lua din nou 12 luni de live dar de data asta cu redeem code.
    Cum fac treaba asta?

  6. #246 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Daca tin bine minte, SSanjuro a facut ceva similar. Vorbeste cu el.

  7. #247 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    aveti idee daca jocurile de xbox merg xbox360 arcade (modelul nou,iulie 2008) ???

  8. #248 SP
    Member alalalt's Avatar
    Pentru a putea juca jocurile de xbox iti va trebui un HDD.
    Versiunea arcade vine fara, insa merge adaugat cu usurinta. Pretul unuia este de 200 RON la Donely. Vorbeste cu el pentru mai multe informatii.

  9. #249 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Pentru a putea juca jocurile de xbox iti va trebui un HDD.
    Versiunea arcade vine fara, insa merge adaugat cu usurinta. Pretul unuia este de 200 RON la Donely. Vorbeste cu el pentru mai multe informatii.
    am hdd la xbox,vreu doar sa stiu daca merg,atat.

  10. #250 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nu merg toate.... ai aici o lista cu cele care merg

  11. #251 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Bun, vreau sa anulez carte de credit cu care am platit anul trecut pe vremea asta abonamentu de live valabil 12 luni, imi expira pe 24 septembrie. Eh, eu vreau sa o anulez ca sa-mi pot lua din nou 12 luni de live dar de data asta cu redeem code.
    Cum fac treaba asta?
    Daca ai contul pe UK trebuie sa suni la Microsoft UK sa vb cu cineva de acolo sa ti-l anulezi. Daca ai pe US aceelasi lucru.

  12. #252 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Daca ai contul pe UK trebuie sa suni la Microsoft UK sa vb cu cineva de acolo sa ti-l anulezi. Daca ai pe US aceelasi lucru.
    Stai asa, ca eu nu vreau sa-mi anulez gamertagu.

  13. #253 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salut.

    Am achizitionat recent Burnout Paradise pt Xbox360. Incerc sa ma joc online dar nu reusesc. Imi zice ca trebuie sa pun nu stiu ce update free. Cand incarca jocul spune Checking for paradise updates sau ceva de genu asta...insa nu gaseste nimic...

    Are cineva idee ce tre sa fac sa-i fac update-ul la jocul asta...sau cum as putea sa-l fac sa mearga online?

    Multumesc in avans!

  14. #254 SP
    Member SiCK's Avatar
    Din cate stiu eu trebuie sa dai accept update din prima altfel esti signed out de pe Live si e normal sa nu mai gasesca mai tarziu.

  15. #255 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Mercenaries 2: World in Flames DEMO pe Live (i-am luat-o inainte lui Mo de data asta, dar cred ca-i de fapt ocupat sau plecat din oras... )

    LE: De asemenea, este si Fracture DEMO
    DLC: Paradise City BIKES: doua motociclete de-ncercat offline si online (free). Paradise City bikes INCLUDE ciclul noapte-zi si schimbarile meteorologice.

  16. #256 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    ... ai dreptate.. am fost plecat pana acum vreo 30 min

  17. #257 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Mare intrebare, daca e cineva sa ma ajute cu un raspuns sau cu un sfat : GTA 4 e codat pe regiuni ? Sau Ntsc si Pal ? Region free cumva ?
    Nu de alta dar as vrea sa-l iau de pe videogamesplus.ca si nu am cum sa aflu daca va merge pe consola Pal.

  18. #258 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Mare intrebare, daca e cineva sa ma ajute cu un raspuns sau cu un sfat : GTA 4 e codat pe regiuni ? Sau Ntsc si Pal ? Region free cumva ?
    Nu de alta dar as vrea sa-l iau de pe videogamesplus.ca si nu am cum sa aflu daca va merge pe consola Pal.
    NTSC e valabil doar pentru USA.
    PAL merge pentru Europe/Japan.

  19. #259 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Da dar intrebarea era : Stie cineva daca GTA 4 e codat pe regiuni ? In dreptul lui pe site nu scrie region free si asta ma incurca sa nu cumva sa cumpar un joc NTSC sa nu mearga pe consola PAL.

  20. #260 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Da dar intrebarea era : Stie cineva daca GTA 4 e codat pe regiuni ? In dreptul lui pe site nu scrie region free si asta ma incurca sa nu cumva sa cumpar un joc NTSC sa nu mearga pe consola PAL.
    Man..dar n-ai citit ce ti-am scris sus ?

    Nu poti cumpara decat PAL...NTSC nu este Region Free,PAL merge pe X360 japonez,atat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 788 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts