Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 137 of 788 FirstFirst ... 37 87 127 135 136 137 138 139 147 187 237 637 ... LastLast
Results 2,721 to 2,740 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #2721 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Nightbox View Post
    am cont de gmail, eu ziceam ca nu merge pagina de register de la gamepointsnow
    Nene, lasa register-ul de la gamepoints, adauga puncte, da-i checkout si plateste cu google.

  2. #2722 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Nene, lasa register-ul de la gamepoints, adauga puncte, da-i checkout si plateste cu google.
    Asta o sa fac

  3. #2723 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da...merge si daca nu te inregistrezi la gamepoints direct cart si checkout google ...am reusit si eu dupa aproape 2 ani..
    asa ca nu o sa te mai zapacesc domnu' DjMo....oricum mercy pentru rabdare....

  4. #2724 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pe mine ma ajuta cineva? :d

  5. #2725 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da ...mark..
    1 cred ca ar trebui sa tina 4 ventilatoare usb-ul..dar dac ai posibilitate mai bine muti pe extern(asta nu inseamna ca scapi de rrod ,fimiu a avut 3 ...si tot ia dat rrod avea si leduri albastre)
    2.Poti lua ce vrei, amandoua variantele sunt bune eu am acc de 1 an si 8 luni...si nu am cea mi mica problema... este decizia ta

  6. #2726 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ma interesa la punctul 2 care tine mai mult!

  7. #2727 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Ati observat ca toate perechile de incaltaminte nu au sosete,nici Moccasini

  8. #2728 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Nu are cum sa-ti raspunda nimeni pentru ca se joaca aleatoriu daca joci un joc pe vibratii mai multe automat se duce mai repede daca joci un joc care nu necesita vibratii sau este mai simplu in comenzi se va descarca mai usor ,nu poata cineva masura in timp asa ceva, este aiurea...cumpara 4 acumulatori si te vor tine garantat 1an jumate si ii poti schimba pe rand cate 1..am 1an si 8luni cu ai mei...si merg...si am jucat 8-10 ore pe zi..ce nu am facut ,nu iam schimbat intre ei adica..iam lasat pereche ca si cum ar fi un singur acc ,ilogic dar vad ca a tinut.Trebui sa-ti iei si un incarcator..sau iei cu totul se gasesc cu 4 acc..bafta...

  9. #2729 SP
    Junior Member sherban1988's Avatar
    Este vreo problema daca inchid Xbox-ul de la butonul de pe consola direct?

    Si, e vreo problema daca las un DVD in consola cat ii oprita?

  10. #2730 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Nu este nici o problema ...ala este butonul de on-off....
    Cu dvd-ul la fel, acolo este locul lui .....nu este nici o problema...

  11. #2731 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  12. #2732 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Foarte tare! Ma intreb daca se indoaie cand trage stiuca in The Strike .

  13. #2733 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Oricum iti dai seama ca daca vreau sa prind ceva ma duc pe balta, ma gandesc cum o sa faca daca iti trage un crap la 9kg, chiar o sa opuna forta ?

  14. #2734 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Da . Ia viata controller-ul si incepe sa dea cu tine de peretei. That's bullsh*t.

  15. #2735 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ...fără cutuța cu r�me, n-are valoare.

  16. #2736 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Da, ar fi foarte tare si niste rame wireless cu force feedback, sa le simti zvarcolindu-se cand le pui in carlig .

  17. #2737 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Red Faction: Guerrilla DEMO pe Live, aparent disponibil doar celor cu subscriptie Gold deocamdata.

    Profit de ocazie, avand in vedere ca n-am mai citit prin alt topic, sa spun ca DLC-ul Cops and Robbers pentru Burnout Paradise va fi disponibil pe XBL incepand cu 30 aprilie. DLC-ul va contine versiuni de Politie ale tuturor masinilor din joc, fara insa a se limita la simple skin-uri.

  18. #2738 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Uh mersi ! Asteptam cu interes noul addon !

  19. #2739 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    sal. mi-am luat de curand un volan Logitech DriveFX, m-am jucat Midnight Club LA, joc in care merge perfect, iar cand l-am pus in Racedriver Grid, apar probleme. nu raspunde bine la comenzi, de la vibratii se misca si directia, nu pot nici macar sa merg cu masina drept. am umblat in setari, am pus dead zone pe 20% si tot asa face. m-am jucat putin si cu restul setarilor si tot la fel... a mai intampinat cineva pb asta la volanu asta ?

  20. #2740 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Incearca sa modifici, daca are jocul asa ceva, sensitivitatea pe steering si eventual sa mai reduci din force feedback. Deadzone exprima miscarea directiei masinii in momentul in care rotesti de volan. La 20% inseamna ca tu rotesti de volan 20% din cursa si directia masinii din joc nu se misca deloc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts