Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 181 of 788 FirstFirst ... 81 131 171 179 180 181 182 183 191 231 281 681 ... LastLast
Results 3,601 to 3,620 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3601 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Joaca cineva Rainbow Six Vegas 2 MP acum?

  2. #3602 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Woof . Chiar nu stiu ce sa aleg . Undercover NU , L.A. NU , TDU NU ...

  3. #3603 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Forza 2 , pe Xbox e cam cel mai bun. Merge foarte bine Split-Screen, are foarte multe masini ... si e foarte ieftin de cumparat.

  4. #3604 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Vreau ceva care bate spre NFS si Midnight Club ...

  5. #3605 SP
    Junior Member radacyna's Avatar
    ar putea sami dea si mie un sfat am de cateva zile o prob cu xboxul da multe erori cu ca nu citeste dvdul dar si merge unerori si ma gandeam ca poate e murdar si daca ar fi bine sa folosesc disc de curatare a lentilei poate sami spuna cineva daca a incercat sau daca e recomandat mai ales daca a incercat multumesc aniticipat

  6. #3606 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    1 . Foloseste si tu semnele alea de punctuatie !
    2 . Ce dvd-uri folosesti ?

  7. #3607 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    iceman2hot4u- mai bine nimic... ce zici de asta? ...
    radacyna - e pe duca ... contacteaza-l pe nenea Donely , vezi ce parere are dansul. Daca folosesti verbatim-uri , atunci acolo este problema ta.

  8. #3608 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Mda . Raule . Cred ca o sa merg pe Forza pana la urma . Juiced 2 a jucat cineva ? Ce parere aveti ?

  9. #3609 SP
    Junior Member radacyna's Avatar
    cine ma poate ajuta si daca ma duc la donely cat ma costa o evetuala reparare?

  10. #3610 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by iceman2hot4u View Post
    Mda . Raule . Cred ca o sa merg pe Forza pana la urma . Juiced 2 a jucat cineva ? Ce parere aveti ?
    Uite un review

    http://www.consolegames.ro/forum/f46...ew-juiced-2-a/

  11. #3611 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Dupa cum scrie acolo , e jocul perfect pentru o seara cu prietenii , deci exact ce imi trebuie . Merci

  12. #3612 SP
    Junior Member UltraGamer's Avatar

    Salutare

    Mi-am luat de curand un Xbox360 dar din pacate nu am la el cablu A/V ca sa ma pot juca.Am nevoie urgenta de un cablu A/V cu adaptor Euroscart, pentru ca tv-ul meu este CRT.
    Va rog mult care aveti de vanzare help!

  13. #3613 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    UltraGamer - pai dude, cum l-ai luat fara cablu ? ... l-ai testat? ...

  14. #3614 SP
    Junior Member rares's Avatar

    Stima!

    Va salut!Aceasta saptamana as dori sa achizitionez un xbox 360 preferabil jasper sau falcon dar cu un cooler suplimentar care sa faca o treaba buna si sa ma scape de rroduri.Ma puteti sfatui de unde sa cumpar.Poate fi ori magazin ori de le cineva care vinde dar va rgo sa fie de incredere.Ce as vrea sa contina pachetul pey componentele necesare pt conectarea la internet un joystick hard de 60 sa fie modata cablu HD si cam atat.Va rog sa precizati daca vi se pare vital sa mai cumpar un alt accesoriu innafara de cele precizate de mine.
    Multumesc anticipat!
    Stima!

  15. #3615 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Pai ... iti recomand Jasper, ori de la Gameshop.ro , ori de la Diverta ... Versiunea Premium cu 60gb, o gasesti la 1200ron. Vine cu un gamepad wireless (nu joystick) ...Modarea ti-o faci singur la nenea Donely, care-l gasesti chiar aici pe site. Cat despre cablul "HD" , depinde ce fel de HD , daca vrei HDMI ti-l cumperi separat. sau folosesti cablul cu care vine consola, component "HD/TV" ...
    Nu cred ca mai ai nevoie de acel cooler suplimentar. Oricum consola este destul de galagioasa, nu vad de ce ai mai vrea inca o sursa de dB.

  16. #3616 SP
    Junior Member rares's Avatar

    Stima

    Iti multumesc pt. raspuns.Cine are de vanzare xboxuri va rog sa imi scrie pe forum.App care este dif intre cablu HD si cablu HDMI?Eu as avea un sony bravia .Ce cablu mi-ar trebui pt acesta?

    ---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

    App il cunosc pe donely oricum ms de sugestie.Am avut modat la el un 2 ps2-uri si a facut o treaba mai mult decat excelenta.

  17. #3617 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    rares - HDMI iti trebuie. Are rezolutie si detaliu mult mai mare.

    Daca, vrei o consola SH, o gasesti la sectiunea Bazar . Console - Console Games Forum

  18. #3618 SP
    Junior Member rares's Avatar

    Stima!

    Mii de multumiri cred ca am inceput sa inteleg cat de cat ce consola ar fi mai buna.App crezi ca asta e TEAPA?XBOX 360 ARCADE - JASPER - NOUA GENERATIE DE CONSOLE XBOX 360

  19. #3619 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Are 101 de calificative, eu cred ca e pe bune. La banii aia se merita. Go for it.

  20. #3620 SP
    Junior Member rares's Avatar

    Stima!

    Imi poti da te rog id tau de mess pt k as avea niste nelamuriri despre care este interzis sa vb pe forum!
    Ms anticipat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts