Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 788 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 332 732 ... LastLast
Results 4,621 to 4,640 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4621 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Sau isi cumpara hdd .

  2. #4622 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Stie cineva daca microfoanele de la Singstar PS2 merg pe Xbox360? cu lips sau rock revolution?

  3. #4623 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Stie cineva daca microfoanele de la Singstar PS2 merg pe Xbox360? cu lips sau rock revolution?
    Nu merg.

  4. #4624 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  5. #4625 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    salut la toata lumea sunt nou pe acest forum si am o intrebare

    de 2 zile mi-a murit consola mai exact rrod inrebarea este merita sa bag bani in reparat sau la gunoi si alta noua

  6. #4626 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by raul79 View Post
    salut la toata lumea sunt nou pe acest forum si am o intrebare

    de 2 zile mi-a murit consola mai exact rrod inrebarea este merita sa bag bani in reparat sau la gunoi si alta noua
    Vinde ce poti din ea si cumpara una noua cu garantie cat mai mare, de exemplu la GameShop ai 3 ani.

  7. #4627 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by raul79 View Post
    salut la toata lumea sunt nou pe acest forum si am o intrebare

    de 2 zile mi-a murit consola mai exact rrod inrebarea este merita sa bag bani in reparat sau la gunoi si alta noua
    O poti vinde cu cca 200ron.

  8. #4628 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    O poti vinde cu cca 200ron.

    Dude, e mai mult de atat, stii si tu asta

  9. #4629 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    O consola cu rrod fara cabluri atat valoreaza.

  10. #4630 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Pai unde a zis el ca nu are cabluri?
    Un Arcade complet cu RROD se poate da cu 350 ron. Daca are si hdd, mai creste pretul.

  11. #4631 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ideal ar fii, sa-i explicam omului, ca nu mai are rost sa o repare... De acolo se descurca singur.
    Deci
    raul79 - Nu mai investi bani in consola, Cumpara-ti alta. Daca o repari, o sa-ti dea iar RROD, pentru ca deh, asa este Microsoft-ul, pe o parte iti da, pe alta parte iti ia.

  12. #4632 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    La Guitar Hero 5 merge headsetul

  13. #4633 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Ideal ar fii, sa-i explicam omului, ca nu mai are rost sa o repare... De acolo se descurca singur.
    Deci
    raul79 - Nu mai investi bani in consola, Cumpara-ti alta. Daca o repari, o sa-ti dea iar RROD, pentru ca deh, asa este Microsoft-ul, pe o parte iti da, pe alta parte iti ia.
    Consola mea are peste 18 luni de cand a fost reparata de RROD si merge foarte bine(fabricata in DEC-2005).Si nu pot zice ca nu am folosit-o, pana acum 1-2 luni ma jucam pe ea peste 2 ore pe zi, chiar si cate 6 ore in weekenduri.A fost reparata de un prieten care s-a informat de pe youtube si i-a mai pus in carcasa un cooler care impinge aerul in radiatorul de la procesor.Daca te hotarasti sa o repari ii pui mai bine si un cooler deasupra, sigur ajuta.

  14. #4634 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    pana acum 1-2 luni ma jucam pe ea peste 2 ore pe zi
    ...mult

  15. #4635 SP
    Member Atrium's Avatar
    A aparut demo la Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes pe Marketplace.

    Sincer eu am fost cam dezamagit, chit ca sunt mare fan al seriilor Star Wars... Voi astepta un review sa vedem, poate jocul intreg este mai pe placul meu.

  16. #4636 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    A Reward For Doing Good Xbox Work

    employee of the month achievement unlocked

    LOL
    Attached Images Attached Images lamp2.jpg lamp3.jpg lamp.jpg

  17. #4637 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    More Gay Tony (character clip ).

    Si pentru cei care pirateaza Arkham Asylum pe pc, super truc de la Rocksteady. Sper din toata inima sa se poata implementa ceva de genul asta in toate jocurile de pe 360 cat mai curand (am inteles ca pe PS3 nu se pot pirata-kudos). Please enjoy !

  18. #4638 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    More Gay Tony (character clip ).

    Si pentru cei care pirateaza Arkham Asylum pe pc, super truc de la Rocksteady. Sper din toata inima sa se poata implementa ceva de genul asta in toate jocurile de pe 360 cat mai curand (am inteles ca pe PS3 nu se pot pirata-kudos). Please enjoy !
    In an amusing little thread on the Eidos forums, one pirate came to innocently report a bug, claiming that instead of gliding when the appropriate input was given, the Dark Knight would instead just spread his wings and fall to his death in poison gas.
    Quoth an Eidos admin in response:
    The problem you have encountered is a hook in the copy protection, to catch out people who try and download cracked versions of the game for free.
    It's not a bug in the game's code, it's a bug in your moral code.
    foarte tare faza. Frumos ar fi sa se implementeze ceva asemantor si pe 360. Ma simt aiurea sincer cand vad ca altii il trag de pe torrente si il joaca iar eu tre' sa "strang din b**i" pe romaneste ca sa mi-l iau original.

  19. #4639 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mi se pare DUMNEZEU!!! lol

  20. #4640 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Mi se pare DUMNEZEU!!! lol
    Bai baiatule una la mana ca habar n-am ce-ai vrut sa spui si 2 la mana: tu altceva inafara de posturi din astea inutile nu stii sa scrii? Am vrut sa mai spun si pe alt thread dar m-am abtinut. De data asta n-am mai putut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts