Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 251 of 788 FirstFirst ... 151 201 241 249 250 251 252 253 261 301 351 751 ... LastLast
Results 5,001 to 5,020 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5001 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Va merge bine LIVE-u in momentu de fata? Pe mine ma tot deconecteaza.

  2. #5002 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Va merge bine LIVE-u in momentu de fata? Pe mine ma tot deconecteaza.
    Face figuri pentru ca trimit update pentru primul val de inscrisi. L-am primit si eu la 12.

  3. #5003 SP
    Senior Member tray's Avatar
    inscrisi pt ce?

  4. #5004 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Sa primeasca update-ul de la sfarsitul lunii, mai devreme. Cel cu Backbook, Tweety, Ultimul FM etc.

  5. #5005 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Sa primeasca update-ul de la sfarsitul lunii, mai devreme. Cel cu Backbook, Tweety, Ultimul FM etc.
    ah,bull**** update,hi5 mai ramane

  6. #5006 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    Salutare...revin din nou cu o intrebare (de fapt mai multe ) legata de xbox live. Am conectat cablul la router / xbox iar cand fac testul de conectivitate primesc o eroare. Ce setari aditionale sunt necesare? Cum pot afla IP-ul xbox-ului? E necesar ca, cablul prin care xbox-ul este conectat la router sa fie cel original? Multumesc

  7. #5007 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    O sa fie ca la celelalte Update-uri ca daca te inscrii in Preview nu mai poti intra pe LIVE?

  8. #5008 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    O sa fie ca la celelalte Update-uri ca daca te inscrii in Preview nu mai poti intra pe LIVE?
    ...păi la ultimul s-a putut intra normal

  9. #5009 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by digw33d View Post
    Salutare...revin din nou cu o intrebare (de fapt mai multe ) legata de xbox live. Am conectat cablul la router / xbox iar cand fac testul de conectivitate primesc o eroare. Ce setari aditionale sunt necesare? Cum pot afla IP-ul xbox-ului? E necesar ca, cablul prin care xbox-ul este conectat la router sa fie cel original? Multumesc

    Pana unde iti merge testul de conectivitate inainte sa iti apara eroarea? Ce router ai? Ce firewall ai?

    Setari la xbox de obicei nu prea trebuie facute, asta depinde si de conexiunea ta la router. Ip-ul xbox-ului il poti afla din pagina de setari a router-ului dupa ce il conectezi; cablul de lagatura xbox-router poate sa fie de oricare vrei tu.
    Poate daca mai dai mai multe detalii o sa te putem ajuta. De asemenea, sunt sigur ca au mai fost cazuri asemanatoare aici pe thread, foloseste functia search, poate te ajuta.

  10. #5010 SP
    Junior Member okei's Avatar
    PES 2010 sau FIFA 10 ? Care este mai real?

  11. #5011 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Personal, eu spun FIFA 10, cu toate ca nu am jucat decat demo-urile la amandoua. Mai poti compara jocurile si pe metacritic, ca sa iti faci o parere mai obiectiva:
    FIFA Soccer 10 (xbox360) reviews at Metacritic.com
    vs.
    Pro Evolution Soccer 2010 (xbox360) reviews at Metacritic.com

  12. #5012 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Stie careva daca Ballad of Gay Tony va avea armele noi si motocicletele din The Lost and Damned ?

  13. #5013 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Oficial nu s-a declarat nimic in privinta asta, dar bunul simt al exclusivitatii dlc-urilor spune ca fiecare pachet cu continutul lui, desi este posibil ca discul "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City" (cu un post de radio "Vice City FM" exclusiv) sa aiba armele si vehiculele din amandoua episoadele "activate" in acelasi timp.

  14. #5014 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Esteeeeee!

    Mushihime-sama ****ri Ver. 1.5 Will Be Region Free 「虫姫さまふたり Ver1.5」

    Buy Mushihimesama ****ri Ver 1.5 [Limited Edition] (Xbox360) - Play-Asia.com

    Buy Mushihimesama ****ri Ver 1.5 (Xbox360) - Play-Asia.com

    ...tocmai am verificat codurile -
    CERO A (Free) PAX-Code PAX0002660143 / CERO A (Free) PAX-Code PAX0002799169

    143/169 = Region Free

    ...cum? Ce-i Mushihime-sama ****ri Ver. 1.5?





    No așa da - CAVE (Memories!)

    My kind of game!

    Attached Images Attached Images pa.164640.1.jpg pa.156462.1.jpg

  15. #5015 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by okei View Post
    PES 2010 sau FIFA 10 ? Care este mai real?
    Dupa parerea mea, FIFA. Am fost mare fan PES pe PC, inca de la PES3..mai ales ca FIFA e praf pe PC.
    Dar la trecerea pe xbox am ramas uimit de cat de diferit se simte FIFA (fata de varianta lui pe PC).

    Parerea generala e ca FIFA are consolele, iar PES PC-ul.

    Mai cauta review-uri pe net.

  16. #5016 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    Pana unde iti merge testul de conectivitate inainte sa iti apara eroarea? Ce router ai? Ce firewall ai?

    Setari la xbox de obicei nu prea trebuie facute, asta depinde si de conexiunea ta la router. Ip-ul xbox-ului il poti afla din pagina de setari a router-ului dupa ce il conectezi; cablul de lagatura xbox-router poate sa fie de oricare vrei tu.
    Poate daca mai dai mai multe detalii o sa te putem ajuta. De asemenea, sunt sigur ca au mai fost cazuri asemanatoare aici pe thread, foloseste functia search, poate te ajuta.
    Am aflat care e problema, s-a dovedit ca nu xbox-ul / router-ul erau de vina...ci cablul, a fost prost sertizat. Am sa-l refac iar in cazul in care mai apar probleme voi reveni cu eventuale intrebari. Multumesc oricum!

  17. #5017 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    A cumparat cineva de pe shopto cu paypal, alegand alta adresa?
    Am facut ieri o comanda, am platit cu paypal, am ales adresa unui prieten si am primit confirmarea pe mail, iar la delivery adress aparea numele meu si adresa lui!
    Si in felul asta nu o sa il pot ridica de la posta, nici eu si nici prietenul meu.Probabil va fi trimis in Anglia si retrimis la mine apoi (la o alta adresa), desigur pe banii mei!

    Le-am trimis un mail cu privire la asta si astept raspuns, dar mi-e ca se trimite coletul pana sa-mi raspunda ei.
    Asa mi s-a intamplat in trecut cu un produs de la akihabara.jp, de ce mama naibii nu trimit EXACT la adresa si numele pus de mine pt delivery si combina ei cele 2 campuri???!!

  18. #5018 SP
    Junior Member CRISTI1609's Avatar
    cum vad si eu filme pe xbox

  19. #5019 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by CRISTI1609 View Post
    cum vad si eu filme pe xbox
    Bagi discul inauntru, dai drumul la televizor si te uiti.

  20. #5020 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by CRISTI1609 View Post
    cum vad si eu filme pe xbox
    cu ochisorii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts