Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 285 of 788 FirstFirst ... 185 235 275 283 284 285 286 287 295 335 385 785 ... LastLast
Results 5,681 to 5,700 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5681 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by xecutor View Post
    salutare...spuneti-mi se pot juca jocuri de pe hard pe xbox 360 chiar daca consola nu e modata?
    ...se pot juca, dar ai nevoie de disc �n aparat pentru unele verificări (ca la unele jocuri pentru PC).

  2. #5682 SP
    Member mastakilla's Avatar
    Halo Wars ai?

  3. #5683 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Nu am nici Halo Wars. Am doar ODST, Forza 3, Gow 1&2 si Cod4.

  4. #5684 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    deci..inainte sa imi sariti in cap...o sa va rog sa imi raspundeti fara chetii de genu...vezi ca s-o mai scris pe nu stiu unde etc..macar in spiritul ca va mai veni un xbox-ist printre voi
    momentan sunt detinator de ps3...dar pentru cateva exclusiviati vreau si un xbox...
    bodo mi-a oferit un raspuns cu un link de pe shopto de unde pot lua un arcade cu 178 de euro [cu tot cu taxe]
    sunt total afon..ps3 a fost prima si singura consola [inainte pc ..piratari etc]
    acum am alte standarde..obisnuti cu ps3-ul...pe xbox promit sa folosesc acelasi stil
    deci..cine vrea si paote sa imi raspunda la ce i-am scris lui bodo multumesc mult
    am observat ca ai trecut de la ps3 la xbox [nu stiu daca mai ai si ps3-ul insa am observat ca esti pe xbox in acest moment]
    as dori sa te intreb ce te-o facut sa iei aceasta decizie? pe mine ma tenteaza sa imi iau un xbox pentru jocurile exclusive..fable 2...halo...forza motor sport 3...altele banuiesc ca mai sunt ..dar nu le stiu eu...
    oricum..nu as vrea sa dau ps3-ul..ci sa merg in paralel
    pe tine ce te-o miscat in aceasta directie?
    mersi pentru link...daca achizionez de la ei...am garantie ceva? e internationala?
    de asemenea am vazut ca xbox-urile sunt pe versiuni..asta care mi-o recomandzi e un arcade...ce diferenta e intre ele?
    scuze ca o sa te stresez cu aceste intrebari...si inca cateva..dar nu vreau sa incep sa caut pe coltul de xbox cateva chestii banale
    din cate am mai observat pachetul nu contine toate chestiile...am vazut separat niste accesorii de genu pentru incarcat..sau cablu pentru conectare la calculator
    sa inteleg ..sau hdd?
    adica asa ceva am mai vazut:
    http://www.shopto.net/XBOX%20360/ACC...Component.html
    http://www.shopto.net/XBOX%20360/ACC...rge%20Kit.html
    sa inteleg ca o sa am nevoie de ele...
    ce altceva este indispensabil?
    ce ar mai trebui sa cumpar pe langa respectivul pachet?
    default arcade ce hdd are? sau nu are?
    o diferenta intre xbox live si psn..stiu ca acesta primul e pe plata...sa itneleg ca tot timpul trebuie sa platesc sa intru live? chiar daca nu cumpar ceva?
    chiar hdmi nu are? are sunet prin optic?
    daca mi-ai putea face o mica prezentare xbox vs ps3...si ce ar mai trebui sa achizionez odata cu consola ce mi-ai prezentato ti-as fi foarte recunoscator
    imi cer scuze din nou pentru toata seria aceasta de intrebari si iti multumesc mult

  5. #5685 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Iti recomand foarte insistent sa cumperi de la noi, cu 3 ani garantie. Scapi de dureri de cap garantat. In rest, succes si la cat mai multe jocuri.

  6. #5686 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Hyp, ia-ti de la Gameshop sau Diverta, e cel mai bine.

    Nu-mi vine sa cred ca l-ai rugat pe Bodo sa-ti faca prezentare... Jeez...

    Baga un ochi mai jos:

    Google it...

  7. #5687 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    si dc sa nu ii fac eu?

    tocmai pt ca eu am avut ps3 intai si dupa aceea xbox si dupa mai bine de 4 luni ma joc in continuare pe xbox

    ps: am uitat de oferta asta: Xbox 360 - Konsole Arcade inkl. Banjo Kazooie: Amazon.de: Games

    doar 6 euro shipp

  8. #5688 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Iti recomand foarte insistent sa cumperi de la noi, cu 3 ani garantie. Scapi de dureri de cap garantat. In rest, succes si la cat mai multe jocuri.
    ce oferta imi poti oferi...la un arcade si la un elite?
    membrii clubului au o reducere ?
    apropo am vazut ca unele modele [mai noi banuiesc] ofera suport hdmi la cablu...in acelasi timp am vazut un cablu hdmi pentru xbox mai special ...sa inteleg ca acestea ultime modele au nevoie de respectivul cablu [nu e ok cel general hdmi hdmi?]
    hdd sa inteleg ca sunt necesare doar sa instalezi jocurile..dar ele pot fi jucate si direct de pe disc..
    suporta sa iau netul prin wireless sau numai prin retea?

  9. #5689 SP
    CR7
    Junior Member CR7's Avatar
    Am vazut acum ceva timp pe aici pe undeva postat un site de adaptoare. As avea si eu nevoie de aceste 2 adaptoare pentru a conecta boxele la xbox360: 3.5mm Stereo Jack Female to Female Adapter si 3.5mm Stereo Jack to 2 x RCA/Phono. Poate da pe aici cel care a postat atunci siteul (din cate imi aduc aminte era romanesc , din pacate atunci doar ma informam , nu aveam xboxul ca as fii comandat atunci) si isi mai aduce aminte care era sau poate stiti alte siteuri (romanesti) de pe care as putea sa comand.

    Edit: nu sunt din Bucuresti.

  10. #5690 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    E pe strada Sfanta Maria(cred ca asa se numeste) din Bucuresti un magazin si gasesti acolo, e ~7.5 lei.Intrebi pe la magazinele mari de pe Stefan Cel Mare si te indruma ei, asa am facut eu.

  11. #5691 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    ce oferta imi poti oferi...la un arcade si la un elite?
    membrii clubului au o reducere ?
    apropo am vazut ca unele modele [mai noi banuiesc] ofera suport hdmi la cablu...in acelasi timp am vazut un cablu hdmi pentru xbox mai special ...sa inteleg ca acestea ultime modele au nevoie de respectivul cablu [nu e ok cel general hdmi hdmi?]
    hdd sa inteleg ca sunt necesare doar sa instalezi jocurile..dar ele pot fi jucate si direct de pe disc..
    suporta sa iau netul prin wireless sau numai prin retea?
    Toate au aceeasi iesire HDMI, ca numai una e. Si e tot numai un singur cablu HDMI-HDMI.
    Normal ca poti juca si doar de pe disc.
    Daca ai wireless atunci poti pune adaptorul wireless.

  12. #5692 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    deci nu trebuie sa dau bani si pe asa ceva:
    Pagina Produsului
    ok...acum oscilez piata...si in curand ma voi alatura voua
    ce imi recomandati sa achizionez impreuna cu ea?

  13. #5693 SP
    Manager paul's Avatar
    Pachetul din linkul tau contine un cablu HDMI si un cablu pentru sunet in caz ca vrei sa transmiti sunetul prin altceva si nu prin TV.

  14. #5694 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

  15. #5695 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    ...jur că nu găsesc Battleship pe marketplace! - și nici nu-i �n lista oficială de jocuri - WTF?! (și ce-as vrea să-l mai joc! )

  16. #5696 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu te uita pe web man. vezi ca din xbla cand intri pe Spotlight - get 800 msp, ai linkuri directe catre fiecare (face parte din family pack)

    ps: daca ai Dash of Destruction am si eu nevoie de un win online pt achieve nu gasesc nici un meci

  17. #5697 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    nu te uita pe web man. vezi ca din xbla cand intri pe Spotlight - get 800 msp, ai linkuri directe catre fiecare (face parte din family pack)
    Acuma mă uitam pe .net să vedem de Hasbro Family Game Night: Volume 1 & 2 să le am pe toate

    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    ps: daca ai Dash of Destruction am si eu nevoie de un win online pt achieve nu gasesc nici un meci
    �l am. Cel online se poate face și cu două controllere

    Set up a multiplayer game with two players (two controllers). Game settings should be:

    Type: Chaos
    Map: Any
    Deliveries: 20
    Eats: 1

    Using the triggers, select the 'T-Rex' to start of as one. Because of the settings, you only need to kill the truck once for the achievement to unlock. Please note that this game does not have online multiplayer capability so this achievement can only be gained in a local multiplayer only.


    ---------- Post added 27-12-2009 at 11:25 AM ----------

    ...se pare că doar primul volum este pe X360

    Hasbro Family Game Night: Volume 1 (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

    E tot de ce-am nevoie lol - iar dacă mai vin prieteni enervanți pe la mine (că toți prietenii sunt enervanți că să mai...) le dau ăsta și salut.

  18. #5698 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    mersi mult
    sa inteleg ca pentru sunet trebuie ceva mai special?
    cum o pot conecta la un logitech z5500?

  19. #5699 SP
    Manager paul's Avatar
    Pai in cazul asta iti trebuie acel cablu pentru ca are iesire pentru optic si boxele au intrare pentru optic.
    Deci in final iti trebuie cablu HDMI, acel cablu pentru audio si un cablu optic.

  20. #5700 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    RCA/Optical Audio Adapter For Microsoft MS Xbox 360 on eBay (end time 11-Jan-10 22:00:32 GMT)

    uite man doar pt optical. cablu hdmi poti pune orice fel de cablu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts