Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 294 of 788 FirstFirst ... 194 244 284 292 293 294 295 296 304 344 394 ... LastLast
Results 5,861 to 5,880 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5861 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    E singurul joc la care ai patit? E posibil sa fie zgariat discul si sa nu citeasca partea aia, dar ar fi trebuit sa poti intra in guide. Instaleaza'l si vezi apoi daca mai face figuri.

  2. #5862 SP
    Member Harilip's Avatar
    e singurul.
    ei bine... nu pot instala, sunt banat deci no HDD.
    ciudat e ca daca ma misc incet merge iar daca ,,alerg,, se blocheaza lol
    nu e zgariat

  3. #5863 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Sa inteleg ca e verbatim...ia'l original, n'o sa'ti mai faca figuri.

  4. #5864 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...bine, ai ce face...normal (fiecare are dreptul să le cumpere ) dar eu făceam referire...la gaming-ul competitiv.

    Mi-e greu să cred că cineva-și cumpără Razer Chimaera pentru home use/casual use...și să le folosească la UNO sau 1 vs. 100 sau alte jocuri casual...

    După părerea mea...căștile default (�n asemenea cazuri) sunt perfecte.

    Nu vreau să se interpreteze greșit...dar după părerea mea...Razer Chimaera trebuie folosite la un nivel mai...ridicat.
    Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360
    *c�teva exemple

    E ca și cum ai juca CS 1.6 �n PGL (sau la WCG/ESL/etc.) cu o prerche de căști de 20 de lei - e penibil

    E ca și cum ai juca manele...(sau alte jocuri ușurele) acasă cu o pereche de căști (de top) SteelSeries SteelSound 5H v2 USB

    ---

    E ca și cum ai juca CS 1.6 �n PGL (sau la WCG/ESL/etc.) cu mouse optic de 20 de lei - e penibil

    E ca și cum ai juca solitare...(sau alte jocuri ușurele) acasă cu un Razer Copperhead Tempest Blue (�l dau pe ăsta exemplu...că la ăsta m-am oprit).

    ...cam asta e. E penibil �ntr-adevăr dar NIMENI nu poate să oprească omul să-și cumpere produsul (respectiv Razer Chimaera) și să-l folosească...

    E doar o părere personală - nu vreau să supăr/judec pe nimeni, Doamne ferește.

    C�nd vom avea așa ceva...prin rom�nia (pe pareta de console)...atunci da. P�nă atunci ...e cam aiurea

  5. #5865 SP
    Junior Member battleaxe22's Avatar
    Salut. As vrea sa stiu daca ma poate ajuta cu niste info legat la cum pot conecta un xbox360 la un monitor Samsung 226bw prin hdmi (dvi adaptor) / audio optic la boxe Logitech Z5500. Prefer sa evit Pagina Produsului (Cablu hdmi de la Micro$oft)

  6. #5866 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    e pacat sa eviti setul cand pe ebay il iei cam cu 60 lei cel putin asa am luat last time

    2M GOLD HDMI TO DVI CABLE FOR PS3 SKY TV on eBay (end time 02-Feb-10 17:37:46 GMT)

    si

    RCA Optical Audio Cable Adapter for Microsoft XBOX 360 on eBay (end time 08-Feb-10 01:10:54 GMT)

    fara acesta din urma nu ai cum scoate optic si in acelasi timp si hdmi. vrei nu vrei esti legat ce acel adaptor

  7. #5867 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Serious Sam HD on XBLA this week

    Game News HQ - Serious Sam HD on XBLA this week

  8. #5868 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  9. #5869 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #5870 SP
    Member davidteen14's Avatar
    La X360 ARCADE ii pot pune hard?

  11. #5871 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Desigur

  12. #5872 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Quote Originally Posted by USSJBogdan View Post
    Desigur
    Are ceva in minus in afara de HARD si alte cabluri, ma refer la consola?

  13. #5873 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Nu,dar cel mai bine ar fi sa cumperi modelul Jasper.

  14. #5874 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Cam toate X360 care se gasesc acum in magazine sunt Jasper.
    Pe langa HDD nu are in pachet nici casti si nici cablul Ethernet.

  15. #5875 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Cam toate X360 care se gasesc acum in magazine sunt Jasper.
    Pe langa HDD nu are in pachet nici casti si nici cablul Ethernet.
    Deci e clar, oricum vroaim sa imi iau Super Elite Jasper.Multumesc de informatii!

  16. #5876 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    RISK Coming to Xbox Live Arcade Early this Year - Ea - Kotaku inca un boardgame reusit

    lipseste un monopoly pe arcade care sa fie decent, ala retail nu are online luls

  17. #5877 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    GENIAL! O sa fac un wishlist numai pentru el

  18. #5878 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    E ca și cum ai juca CS 1.6 �n PGL (sau la WCG/ESL/etc.) cu mouse optic de 20 de lei - e penibil
    Tin minte cum a castigat Shamanu 2 concursuri de Starcraft folosind mousii "default" de acolo, care erau niste Genius ordinari. L-a desfacut, l-a curatat de praf (era cu bila) si apoi i-a batut pe toti fara nici o infrangere.

    Razer e o firma ordinara cu produse de o calitate indoielnica, dar cu marketing fff agresiv.Am schimbat 3 mousi Razer in 6 luni si m-a intors la "good old mx300".Tocmai ce am comandat la Bodopsx un G1.

    Ca si casti, recomand ce a zis Ronan, sunt extraordinare.Sau un Sennheiser.Porcariile astea de la Razer nici macar nu au forma urechii.
    Vezi totusi, Ronan, sa nu inteleaga lumea gresit. Niste casti scumpe de gaming sunt EXCELENTE pentru confort si nu tre sa fii pro ca sa le folosesti.Una e sa stai cu casti Genius 6 ore (te dor urechile de innebunesti) si altceva e cu Icemat Syberia.

    Eu daca joc UNO 8h/zi de ce n-ar trebui sa-mi iau casti de 100euro?La mouse inteleg ca nu tre sa fie scump pt jocuri simple, dar niste casti de calitate sunt EXTREM DE IMPORTANTE pt cineva care sta peste 4h continuu cu ele pe urechi.

  19. #5879 SP
    Manager paul's Avatar
    Cat ma enerveaza chestia asta cu Xbox 360 Arcade Jasper. Consola e Xbox 360. Niciun Arcade, Jasper sau mai stiu eu ce. Doar Xbox 360.
    Arcade/Pro/Premium/Elite sunt pachete, Jasper e numele ultimei revizii a placii de baza. Precizati asta, altfel iar se ajunge in situatia precum cea de sus.

  20. #5880 SP
    Manager paul's Avatar
    New concept art (1 si 2).

    IGN: Fable III Screenshots, Wallpapers and Pics
    Attached Images Attached Images fable-iii-20100111011213010.jpg fable-iii-20091104093914586.jpg gc-2009-fable-iii-art-20090819020632281.jpg gc-2009-fable-iii-art-20090819020634890.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts