Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 346 of 788 FirstFirst ... 246 296 336 344 345 346 347 348 356 396 446 ... LastLast
Results 6,901 to 6,920 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6901 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dă un profile recovery. Faza asta a pațit-o și Bodopsx de c�teva ori la jocuri diferite. O prostie...

    Eu o pățesc mereu la jocul - The Dishwasher. A rămas blocat pe 20/200 și orice-i fac nu se rezolvă. Nici nu l-am mai jucat (Last Played Online: 6/8/2009) - defapt chiar dacă-l joc nu se contorizează nimic...e nul.

    *p.s.

    Left 4 Dead are 1250 nu 1000

  2. #6902 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Dă un profile recovery. Faza asta a pațit-o și Bodopsx de c�teva ori la jocuri diferite. O prostie...

    Eu o pățesc mereu la jocul - The Dishwasher. A rămas blocat pe 20/200 și orice-i fac nu se rezolvă. Nici nu l-am mai jucat (Last Played Online: 6/8/2009) - defapt chiar dacă-l joc nu se contorizează nimic...e nul.

    *p.s.

    Left 4 Dead are 1250 nu 1000
    ...poate nu a cumparat DLCu

  3. #6903 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu contează, tot 1250 apare.

  4. #6904 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Nu contează, tot 1250 apare.
    My bad...

  5. #6905 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    la mine pe comanda arcade 775 lei sau check in semnatura

  6. #6906 SP
    Member poolonik's Avatar
    O data de lansare pe piata a lui Razer onza ??Ca pe site nu vad.M-a lasat un controller si trebuie sa il inlocuiesc.

  7. #6907 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by poolonik View Post
    O data de lansare pe piata a lui Razer onza ??Ca pe site nu vad.M-a lasat un controller si trebuie sa il inlocuiesc.
    Vezi link-urile astea (după care dă-mi thanks - muahahahasida):

    http://www.consolegames.ro/forum/252790-post2086.html

    http://www.consolegames.ro/forum/252861-post2090.html

  8. #6908 SP
    Member poolonik's Avatar
    Mda, deci prin vara .Am crezut ca mai curand .O sa-mi iau adio de la el ca nu pot astepta atat.

  9. #6909 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Ce de trigger-e are, interesant controller-ul, imi place ca au pastrat layout-ul original sau aproape de original.

  10. #6910 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Intrebare : ma bate gandul sa-mi iau un stick usb sau un hard extern pentru a cara cu mine unele chestii si pe langa sa-l folosesc si la Xbox360. Problema este una singura : cu stick-ul de 16 Gb este clar, la xbox il folosesc si cand vreau sa-l iau cu mine il formatez din nou si mut datele pe el; dar cu hdd-ul extern cum fac - 16 gb ii tine ocupati Xbox-ul si restul raman liber pt. datele de pe pc ? stiu ca xbox-ul nu va vedea peste cei 16 Gb , dar cum ramane cu restul ?
    A incercat cineva sa faca treaba asta ?
    Multumesc !

  11. #6911 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    xbox formateaza device-urile incat nu le poti folosi decat pe el

  12. #6912 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    xbox formateaza device-urile incat nu le poti folosi decat pe el
    Nici daca faci o partitie de 16 Gb ?

  13. #6913 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nici.

  14. #6914 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Xobox isi rezerva doar 16GB. Restul ii poti folosi, calculatorul iti va vedea dimensiunea hardului cu 16 giga in minus. Am incercat eu. Ideea e ca, intr-adevar XBox ti-l formateaza si pierzi datele existente la momentul respectiv pe hdd. Dar dupa ce l-a formatat, il poti folosi in rest linistit.

  15. #6915 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Corsafuhrer View Post
    Xobox isi rezerva doar 16GB. Restul ii poti folosi, calculatorul iti va vedea dimensiunea hardului cu 16 giga in minus. Am incercat eu. Ideea e ca, intr-adevar XBox ti-l formateaza si pierzi datele existente la momentul respectiv pe hdd. Dar dupa ce l-a formatat, il poti folosi in rest linistit.
    Mersi mult domnu !
    Ma gandisel la fel - il formatez pe xbox, dupa care incep sa-l folosesc si pe pc daca am nevoie de extra space.
    Acestea sunt intradevar informatii pretioase deoarece un stick de 16 e aprox. 150 de lei pe cand un hdd extern e aproape 200 de lei castigand in plus vreo 200 de giga.
    Danke din nou si sa-ti traiasca familia !

  16. #6916 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Vezi in schimb, ce am uitat eu sa-ti spun, ca la hdd, spre deosebire de stick da avertisment Xbox ca nu ar corespunde ca viteza (cel putin alea fara alimnentare de 5400 rpm), dar de mers merge

  17. #6917 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Deci accepta si hdd-uri externe?

  18. #6918 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Accepta, pe USB, in limita a 16GB, la fel ca pt. stickuri.

  19. #6919 SP
    Member dwn3d's Avatar
    am si eu ceva intrebari daca se poate as vrea sa imi iau un xbox 360 si as vrea sa ma informez inainte de a face "o prostie".
    Deci First question:
    1.Care e diferenta dintre xbox arcade si xbox elite.
    2.xbox va avea aceeasi grafica in jocuri cu cablu hdmi ca si playstation 3 ? edit: si full hd televizor am uitat sa specific.
    3.Care e treaba cu controllerele .. mi se par cam ciudate, sau m-am obisnuit eu cu controlleru de ps3, app merg bine la shootere?
    4.Trebuie sa platesc ca sa ma pot conecta live pe el? ma refer la jocuri.
    5.Sper ca are browser si altele? Nu ?
    Deci astept un raspuns (adica 5) de la un binevoitor ce nu are ce face cu timpul lui mZ.

  20. #6920 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by dwn3d View Post
    am si eu ceva intrebari daca se poate as vrea sa imi iau un xbox 360 si as vrea sa ma informez inainte de a face "o prostie".
    Deci First question:
    1.Care e diferenta dintre xbox arcade si xbox elite.
    2.xbox va avea aceeasi grafica in jocuri cu cablu hdmi ca si playstation 3 ? edit: si full hd televizor am uitat sa specific.
    3.Care e treaba cu controllerele .. mi se par cam ciudate, sau m-am obisnuit eu cu controlleru de ps3, app merg bine la shootere?
    4.Trebuie sa platesc ca sa ma pot conecta live pe el? ma refer la jocuri.
    5.Sper ca are browser si altele? Nu ?
    Deci astept un raspuns (adica 5) de la un binevoitor ce nu are ce face cu timpul lui mZ.

    1. Modelul elite are HDD, iar cel Arcade nu.
    2. Da.
    3. Mie mi s-a parut ok, in orice caz mai confortabil ca cel de ps3.
    4. Ca sa te conectezi, nu. Exista 2 tipuri de conturi live, Silver si Gold. Silver poti intra pe net, sa iei demo-uri, dar nu te poti juca jocuri online. Trebuie sa iti cumperi Gold (costa aprox. 180 RON pe an) ca sa poti juca online, si poti lua unele demo-uri inainte ca ele sa poata fi luate si de cei cu Sliver.
    5. Nu stiu sigur, dar eu nu am gasit niciun browser.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts