Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 354 of 788 FirstFirst ... 254 304 344 352 353 354 355 356 364 404 454 ... LastLast
Results 7,061 to 7,080 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7061 SP
    Junior Member Gunerus's Avatar
    Ma refeream intre monitor si televizor ca monitorul care il vroiam era de 28" si televizorul este de 27"

  2. #7062 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am o mica problema, sper sa ma ajutati. Am cumparata azi un arcade si vreau sa-mi recuperez gamertagu. Aleg tara, UK cazu meu ca asa stiu ca mi-am facut gamertagu, dau Recover Gamertag, bag email-ul si parola corecte pt sign in si imi spune: "Xbox LIVE isn`t curently available in the locale associated with this Windows Live ID. Please use a different Windows Live ID." Gresesc eu tara cand o aleg prima data? Ce fac gresit?

  3. #7063 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    normal incearca intai pe site sa te loghezi si vezi exact ce date ai puse acolo. la recovery normal nu ar trebui sa intampini nicio problema. sa nu fie facut pe US

  4. #7064 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Am o mica problema, sper sa ma ajutati. Am cumparata azi un arcade si vreau sa-mi recuperez gamertagu. Aleg tara, UK cazu meu ca asa stiu ca mi-am facut gamertagu, dau Recover Gamertag, bag email-ul si parola corecte pt sign in si imi spune: "Xbox LIVE isn`t curently available in the locale associated with this Windows Live ID. Please use a different Windows Live ID." Gresesc eu tara cand o aleg prima data? Ce fac gresit?
    Vezi că pe undeva la setări �n Xbox există region , uită-te acolo ce e setat și dacă nu e UK , schimbă
    Dacă �ncă mai ai vechea consolă �l poți recupera cu un stick

  5. #7065 SP
    Senior Member mark's Avatar
    da cred ca e facut pe us. E problema? Inainte imi mergea cu fostu xbox bine mersi. Am intrat si pe PC si m-am logat, e ok. Am adresa de US in contu ala. Am mai citit cica ar trebui mai nou sa schimbi si adresa din email cu care ai facut gamertagu. Sa coincida, astia nu-s normali. Incerc si va dau rezultatu.
    LE. GOD DAMN IT! NU MERGE! CE naiba? Tre sa omor pe cineva sa-mi recuperez id-u? Pe PS3 introduceam email si parola si voila, aici ma ia naiba. Nu ma lasaaaaaaa tot primesc aceasi eroare de sus. Ce sa fac? Am schimbat si UK la locale in consola si tot asa zice. Contu (gamertagu) e facut pe US.

  6. #7066 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    da cred ca e facut pe us. E problema? Inainte imi mergea cu fostu xbox bine mersi. Am intrat si pe PC si m-am logat, e ok. Am adresa de US in contu ala. Am mai citit cica ar trebui mai nou sa schimbi si adresa din email cu care ai facut gamertagu. Sa coincida, astia nu-s normali. Incerc si va dau rezultatu.
    LE. GOD DAMN IT! NU MERGE! CE naiba? Tre sa omor pe cineva sa-mi recuperez id-u? Pe PS3 introduceam email si parola si voila, aici ma ia naiba. Nu ma lasaaaaaaa tot primesc aceasi eroare de sus. Ce sa fac? Am schimbat si UK la locale in consola si tot asa zice. Contu (gamertagu) e facut pe US.
    păi ce zici tu nu are logică , cum ai vrea sa �ți meargă sa recuperezi un cont de US pe o consolă setată pe UK ?

  7. #7067 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da am incercat si una si alta si nu merge. IDu e de US si am pus la locale US pe consola si nu merge. Am schimbat si adresa de la email tot pe US identica cu cea a gamertag-ului (ID-ului) si tot nu merge.

  8. #7068 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Da am incercat si una si alta si nu merge. IDu e de US si am pus la locale US pe consola si nu merge. Am schimbat si adresa de la email tot pe US identica cu cea a gamertag-ului (ID-ului) si tot nu merge.
    �ncearcă cu un stick să iei gamertag-ul de pe vechea consolă , dacă nu are rrod sau e bucăți

  9. #7069 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu pot, nu mai am consola. Any new thoughts? Please?

    ---------- Post added 29-05-2010 at 02:01 PM ----------

    Nimeni nimic? C`mon, i wanna play! Pot sa pun cumva pe un stick gamertagu de pe PC si sa-l pun apoi pe consola?

  10. #7070 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Super oferta pentru Gold ,1luna gold=1 dolar O sa incerc sa cumpar si eu

  11. #7071 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca contul e pe US seteaza regiunea pe consola US. asa trebuie ca sa mearga. era bine sa ai si un backup pe stick ceva totusi

    dar daca setezi pe US merge. nu are cum sa nu mearga

  12. #7072 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    RonanN1: de ce pui filmuletele cu variabila de HD cand sunt niste amarate de SD-uri ? Doar asa, ca sa ocupe mai mult spatiu pe forum ?

    ---------- Post added 29-05-2010 at 03:02 PM ----------

    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Super oferta pentru Gold ,1luna gold=1 dolar O sa incerc sa cumpar si eu
    Unde asta ?

  13. #7073 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Nu pot, nu mai am consola. Any new thoughts? Please?

    ---------- Post added 29-05-2010 at 02:01 PM ----------

    Nimeni nimic? C`mon, i wanna play! Pot sa pun cumva pe un stick gamertagu de pe PC si sa-l pun apoi pe consola?
    Dacă �l ai �n pc salvat de pe consolă da

  14. #7074 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu-l am pe pc salvat de pe consola din pacate, nu m-am gandit ca trebuie. Credeam ca e ca la PS3... Offf, o sa fac un filmulet sa vedeti ce cont am (ca e pe US) si cum fac Recover Gamertag pe consola setata tot pe zona US si nu o sa mearga.

  15. #7075 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pe live US

    e demult oferta. asta pt cei care baga cardul (personal nici nu mi-a trecut prin cap. am folosit numai redeems)

  16. #7076 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    vreo idee de unde as putea cumpara volan de xbox 360 (oficial)? ca la emag nu mai e din pacate..

  17. #7077 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    In ce oras stai ? Eu am vazut in Sibiu la Media Galaxy.....

  18. #7078 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Pana la urma a mers. Uhuuu, me very happy. Daca patiti careva ca mine, cand luati consola - fiind noua trebuie sa creati un cont neaparat altfel se pare ca oricat ati incerca nu va recupera pe cel care il aveati inainte. Apoi puteti da recovery si merge. Damn i feel good again.

  19. #7079 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Acum am alta intrebare. Am facut ultimul update la consola de pe live. Am introdus un hdd extern de 40 gb pe usb. L-am formatat in prealabil pe fat32. Problema e ca nu-l vede. De ce? Am intrat in system settings-memory si nu vad decat memory unit de 512mb. Mai trebuie sa fac ceva ca sa vada hdd si sa-l pregateasca pt consola? Hdd merge, e aprins ledul.

  20. #7080 SP
    Member stanzor's Avatar
    ma poate ajuta shi pe mine cineva??? am scos un dlc de la forza motorsport 3 shi nu stiu cums a il instalez pe xbox , au ultimul dashboard cel cu care potzi folosi un stick pe post de hdd. dlc il pun asha simplu pe stick sau tre sa fac alte chestii?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts