Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 423 of 788 FirstFirst ... 323 373 413 421 422 423 424 425 433 473 523 ... LastLast
Results 8,441 to 8,460 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8441 SP
    Member adio's Avatar
    Am cumparat un set Sanyo Eneloop(4AA + incarcator overnight). In "manual" scrie sa nu pun la incarcat mai mult de 2 baterii AA. Intrebarea e, daca pun ce are? Adica nu-i normal sa pot incarca toate 4?
    Mersi.

  2. #8442 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...dă-l �ncolo de manual. Dacă �ncărcătorul are 4 sloturi poți să pui 4. �nainte să trec la controller cu fir și eu foloseam Sanyo Eneloop. Merg/rezistă excelent.

  3. #8443 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    salut....unde gasesc sa cumpar pernutele alea de la controller ?..ca sau rupt si as vrea sa le schimb...daca stiti vreun site sau cineva de pe aici care vinde....ms

  4. #8444 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    salut....unde gasesc sa cumpar pernutele alea de la controller ?..ca sau rupt si as vrea sa le schimb...daca stiti vreun site sau cineva de pe aici care vinde....ms
    eBay

    Xbox 360 Controller Thumbstick Pads Grips Mod Modding - eBay (item 140457123349 end time Oct-22-10 06:34:12 PDT)

  5. #8445 SP
    Member pufy's Avatar
    salutare baieti este cineva interesat de un adaptor N wireless pt xbox 360 ? l-am cumparat de f putin timp si din pacate am ramas doar cu el , pm me

  6. #8446 SP
    Junior Member LEADER PLESCAR's Avatar
    salutare baieti! am si eu o intrebare, poate ma ajuta cineva, cum copii un profil de pe o consola model vechi pe una model slim???

    ---------- Post added 22-10-2010 at 05:15 PM ----------

    cum conectez xbox 360 slim pe xbox live fara wireless? vreau prin cablu..astept un raspuns.

  7. #8447 SP
    Junior Member Trancer's Avatar
    cu recover gamertag cred !


    sa ma corecteze cineva daca gresesc

  8. #8448 SP
    Junior Member LEADER PLESCAR's Avatar
    mi-am facut alt profil. acum e alta problema , nu ma pot conecta cu consola pe live prin cablu de internet, tot imi zice ca adaptorul wireless nu e configurat si ca trebuie dezactivat ca sa ma pot conecta prin cablu, stie cineva cum se poate dezactiva adaptorul sau de unde??

    astept un raspuns.

  9. #8449 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  10. #8450 SP
    Junior Member znull's Avatar
    are cineva o lista cu shops online pentru jocuri de xbox?

    site-urile sa fie de incredere sa accepte paypal + free shipping + coupons posibil?

  11. #8451 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    citeste threadul acesta , e plin de astfel de informatii. bafta.

  12. #8452 SP
    Junior Member Necrofilul's Avatar
    Salutare prieteni...sunt nou pe forum si planuiesc sa-mi achizitionez un xbox360 S varianta cu 250 gb si preferabil FM3 inclus.
    Vreau sa stiu daca jucaria permite folosirea de jocuri "de pe filelist", am vazut ca au o sectiune de 360 si nimeni nu zice nimic de modari and what not.Merg acele jocuri fara modare? Daca nu..pot face eu aceasta modare( nu cer detalii pt ca meseria nu se invata...se fura )? Daca e imposibil pt plebe sa modeze folosindu-se de un laptop si o conexiune la net..cat ma va costa aceasta modare? E soft sau hard? Apare la garantie in caz de RROD ?
    Se poate cumpara/folosi xboxlive din Romania ?
    Tips and tricks pt un noob complet?
    Multumesc anticipat

  13. #8453 SP
    Member kosashu's Avatar
    Salut! Xbox 360S inca nu se modeaza, dar chiar daca s-ar moda la acest moment, nu prea vei putea sa faci acest lucru doar cu un laptop si conexiune la net. Daca consola nu e modata, nu vei putea juca jocuri piratate! Te incurajez totusi sa nu iti modezi consola, caci la primul wave ban consola iti va fi banata de pe reteaua xbox live! Daca iti modezi consola, teoretic iti pierzi garantia. Bafta!

  14. #8454 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    @Necrofilul: te incurajez sa iti cumperi Xbox 360 slim si sa joci ORGINALE!

  15. #8455 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    fratiilor s-a mai aflat ceva despre o posibila modare la slim?

  16. #8456 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by robertBBC View Post
    fratiilor s-a mai aflat ceva despre o posibila modare la slim?

  17. #8457 SP
    Junior Member Necrofilul's Avatar
    Hahahahaha...buna asta.
    Pana la urma cred ca o sa raman la el nemodat..asta daca nu ma creiereste femeia ca vrea multe jocuri

  18. #8458 SP
    Junior Member Andre's Avatar
    care face o fifa10 pe live?..astept add-uri la nume de contact pt xboxlive Zeul360

  19. #8459 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Cum pot afla daca pe XBOX 360-ul meu merg si jocuri de XBOX clasic?

  20. #8460 SP
    Member TheQuiet1N's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts