Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 477 of 788 FirstFirst ... 377 427 467 475 476 477 478 479 487 527 577 ... LastLast
Results 9,521 to 9,540 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #9521 SP
    Junior Member gehaste's Avatar
    Ziua buna.
    Am o...problema,cred.
    La unele jocuri cand dau de Left Stick in sus caracterul imi merge incet.
    De exemplu la Dante's Inferno daca dau sa se duca in fata(deci left stick in sus) caracterul nu alearga ci merge pur si simplu.La celalalte alearga.
    Si am mai observat asta si la alte jocuri.Este ceva normal ? Sau am controller-ul defect ?

  2. #9522 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Daca nu am charger kit,cand se termina bateria de la controller ce fac?

  3. #9523 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Schimbi bateria, daca vorbesti de baterie.Cu acumulatorii microsoft este alta mancare de peste.Aia se pot incarca, cu play&charge kit.

  4. #9524 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Quote Originally Posted by gehaste View Post
    Ziua buna.
    Am o...problema,cred.
    La unele jocuri cand dau de Left Stick in sus caracterul imi merge incet.
    De exemplu la Dante's Inferno daca dau sa se duca in fata(deci left stick in sus) caracterul nu alearga ci merge pur si simplu.La celalalte alearga.
    Si am mai observat asta si la alte jocuri.Este ceva normal ? Sau am controller-ul defect ?
    Nu cred ca are ceva controller-ul. Poate sunt anumiti portiuni din joc unde caracterul merge mai incet, parca asa imi aduc aminte (asa e facut jocul).

  5. #9525 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Schimbi bateria, daca vorbesti de baterie.Cu acumulatorii microsoft este alta mancare de peste.Aia se pot incarca, cu play&charge kit.
    Cum ce schimb bateria?Controllerul vine cu 2 baterii? una deja in controller si una de rezerva sau vine doar cu una si trebuie s-o reincarc cu kit altfel n-am cum sa joc?

  6. #9526 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Sunt baterii normale (2 trebuie pentru controller, ai 2 si in pachet cand il cumperi prima data), sau acumulatorii, care seamana cu 2 baterii lipite, pe care ii incarci cu play&charge kit. Alegerea iti apartine.

  7. #9527 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    vine cu doua baterii...
    se scot din controler si de la magazin se pot cumpara altele.

  8. #9528 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Am gasit un quick charge kit microsoft xbox 360 dar este pentru controllerul alb cu baterii albe.Daca il cumpar bateriile negre care vine cu controllerul negru pt xbox 360 slim vor fi compatibile cu quick charge kitul alb pt bateriile albe de la controllerul alb?

  9. #9529 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Poti sa-l cumperi linistit. Sunt aceleasi baterii, acelasi producator, acelasi continut. Doar culoarea difera, atat.

  10. #9530 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Quote Originally Posted by hibrid13 View Post
    Poti sa-l cumperi linistit. Sunt aceleasi baterii, acelasi producator, acelasi continut. Doar culoarea difera, atat.
    Deci bateriile de la controllerul vechi si controllerul negru care vine cu xbox 360 slim sunt la fel in marime dimensiune?sunt identice numai culoarea difera?

  11. #9531 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    daca bagi baterii normale intr-un incarcator o sa obtii o bubuitura foarte frumoasa.

    numai acumulatorii se pot incarca.
    controlerul nu vine cu acumulatori ci cu baterii normale.

    de banii pe care ii dai pe o baterie originala ulterioara iti iei un set de 4 acumulatori cu incarcator.

  12. #9532 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Asculta ce zice SirAndrew. Este o diferenta intre baterii simple si acumulatori. Nu poti sa bagi baterii normale intr-un play&charge. Ori vrei baterii, le bagi simplu in spatele controller-ului si te joci pana se consuma (dupa care le schimbi cu altele la fel), ori iti iei acumulatorii si play&charge kit-ul si atunci cand se descarca le incarci iar. Sper sa intelegi.

  13. #9533 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    daca bagi baterii normale intr-un incarcator o sa obtii o bubuitura foarte frumoasa.

    numai acumulatorii se pot incarca.
    controlerul nu vine cu acumulatori ci cu baterii normale.

    de banii pe care ii dai pe o baterie originala ulterioara iti iei un set de 4 acumulatori cu incarcator.
    Doamne cat de multe lucruri trebuie...
    De unde cumpar acumulatori pentru controller?

  14. #9534 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Omule, acumulatorii vin odata cu play&charge kit-ul, nu trebuie sa iei nimic separat. Ca sa intelegi odata pentru totdeauna: controller-ul vine cu baterii normale, fara play&charge, fara acumulatori. Daca vrei sa renunti la bateriile simple, iti cumperi un play&charge kit care vine si cu acumulatori. Play and Charge Kit - Black (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41GlRAHjdZL.@@AMEPARAM@@41GlRAHjdZL

  15. #9535 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Deci, ca sa te lamuresc mai bine poti cumpara una din urmatoarele doua:
    Attached Images Attached Images sanyo-eneloop-energizer-powergenix-batteries.jpg 201975266.jpg

  16. #9536 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mai e si a treia varianta sa cumpere baterii normale.

  17. #9537 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Quote Originally Posted by hibrid13 View Post
    Omule, acumulatorii vin odata cu play&charge kit-ul, nu trebuie sa iei nimic separat. Ca sa intelegi odata pentru totdeauna: controller-ul vine cu baterii normale, fara play&charge, fara acumulatori. Daca vrei sa renunti la bateriile simple, iti cumperi un play&charge kit care vine si cu acumulatori. Play and Charge Kit - Black (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games
    Ok.Acest kit :Amazon.com: Xbox 360 Quick Charge Kit: Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41uhvZHT5FL.@@AMEPARAM@@41uhvZHT5FL vine tot cu 1 acumulator nu?

  18. #9538 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Da. Este cel mic din dreapta.

  19. #9539 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Quote Originally Posted by hibrid13 View Post
    Da. Este cel mic din dreapta.
    Ok.Problema esta ca eu nu am priza pentru cablul care vine cu acest kit:
    http://www.picz.ro/show-image.php?id...9321bfb7489fd9
    Acea priza are 3 iesiri iar prizele de la mine din casa au doar 2 iesiri si nu am acelasi format ca priza din imagine...

  20. #9540 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cumpara-l din romania si ai sa vezi ca-l poti baga in priza fara sa uzezi de forta.
    deja incep sa fiu curios daca ai mai mult de 10 ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts