Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 506 of 788 FirstFirst ... 6 406 456 496 504 505 506 507 508 516 556 606 ... LastLast
Results 10,101 to 10,120 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10101 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu in saptamana care a trecut, in cealalta, Left 4 Dead 2 era pe locul 20 in topul celor mai jucate jocuri pe Xbox Live. De primul Left 4 Dead nu stim, oricum sigur inca se mai joaca cativa.

  2. #10102 SP
    Junior Member Were's Avatar
    Da, am observat.
    Vroiam doar sa stiu daca se merita sa il mai cumpar o data pentru MP.

    Mersi Ronan!

    L.E. Am vazut si post-ul tau paul, mersi pentru informatie.

  3. #10103 SP
    Junior Member MIRCIUNELIUS's Avatar
    Am o intrebare si o rugaminte pentru cei mai experimentati

    Cum pot sterge din consola un profil ? din greseala si in necunostinta de cauza am creat mai multe si acum au devenit enervante cele neutilizabile .

    Mentionez ca am un xbox360 slim elite cu unul dintre conturi gold [ nu stiu daca are vreo importanta inf. asta]

    Multumesc anticipat.

  4. #10104 SP
    Manager paul's Avatar
    In dashboard, la tabul "My Xbox" mergi in dreapta de tot la "System Settings" - "Memory" - "Hard Drive" - "Gamer Profiles", selectezi pe rand fiecare profil care nu iti mai trebuie si dai delete.

  5. #10105 SP
    Junior Member MIRCIUNELIUS's Avatar
    merci beaucoup paul .

  6. #10106 SP
    Junior Member evok3r's Avatar
    Quote Originally Posted by Outblast View Post
    Nu te mai juca de pe dvd. Instaleaza jocurile pe hard si foloseste dvd-uri originale. Nu vei mai avea probleme. Cheers.
    chestie ca s-a mai blcat odata....dar nu am mai jucat de atunci....si era instalat pe hdd jocul
    multumesc de sfaturi

  7. #10107 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Ce se intampla? Am primit codul 8007ee2 sau nu mai stiu cum si nu pot sa mai accesez game marketplace, video marketplace si altele, dar pot sa joc online.

  8. #10108 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am intalnit si eu o probleme de ceva vreme...

    Nu stiu de ce dar, la Far Cry 2, in unele locuri imi merge foarte greu (in "reluare") am formatat HDD si tot asa... Are ceva consola?

  9. #10109 SP
    Manager paul's Avatar
    Joaca de pe DVD, dupa instalat pe HDD si vezi daca e vreo diferenta.

  10. #10110 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    aveti idee unde se poate gasi vreun volan pt xbox360?

  11. #10111 SP
    Junior Member beasst's Avatar

    Ntsc pal

    Salut
    Intrebarea este pentru un prieten cu XBOX care abia si l-a cumparat, deci nu stie prea multe despre cum mergetreaba cu XBOX-ul
    Are o consola cumparata din Romania, deci PAL din cate am inteles si ieri si-a cumparat Mortal Kombat, versiunea NTSC.
    Intrebarea 1. O sa-i mearga? Am inteles ca este Region Free MK-ul
    Intrebarea 2. O sa mearga multiplayer?
    Intrebarea 3. O sa mearga multiplayer cu alt prieten care are versiunea PAL a jocului?

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri

  12. #10112 SP
    Junior Member MIRCIUNELIUS's Avatar
    Quote Originally Posted by beasst View Post
    Salut
    Intrebarea este pentru un prieten cu XBOX care abia si l-a cumparat, deci nu stie prea multe despre cum mergetreaba cu XBOX-ul
    Are o consola cumparata din Romania, deci PAL din cate am inteles si ieri si-a cumparat Mortal Kombat, versiunea NTSC.
    Intrebarea 1. O sa-i mearga? Am inteles ca este Region Free MK-ul
    Intrebarea 2. O sa mearga multiplayer?
    Intrebarea 3. O sa mearga multiplayer cu alt prieten care are versiunea PAL a jocului?

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri
    daca este FreeZone ii va merge cu siguranta si multipayer si poate juca bineinteles cu prietenul care are jocul pal, nu are nicio importanta asta.

  13. #10113 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by beasst View Post
    Salut
    Intrebarea este pentru un prieten cu XBOX care abia si l-a cumparat, deci nu stie prea multe despre cum mergetreaba cu XBOX-ul
    Are o consola cumparata din Romania, deci PAL din cate am inteles si ieri si-a cumparat Mortal Kombat, versiunea NTSC.
    Intrebarea 1. O sa-i mearga? Am inteles ca este Region Free MK-ul
    Intrebarea 2. O sa mearga multiplayer?
    Intrebarea 3. O sa mearga multiplayer cu alt prieten care are versiunea PAL a jocului?

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri
    1. da
    2. da, dar ii trebuie GOLD
    3. da

  14. #10114 SP
    Junior Member MIRCIUNELIUS's Avatar
    cu mentiunea bineinteles de a avea amandoi jucatori cont de xbox gold, asa cum a mentionat si calin_kalf




    Quote Originally Posted by beasst View Post
    Salut
    Intrebarea este pentru un prieten cu XBOX care abia si l-a cumparat, deci nu stie prea multe despre cum mergetreaba cu XBOX-ul
    Are o consola cumparata din Romania, deci PAL din cate am inteles si ieri si-a cumparat Mortal Kombat, versiunea NTSC.
    Intrebarea 1. O sa-i mearga? Am inteles ca este Region Free MK-ul
    Intrebarea 2. O sa mearga multiplayer?
    Intrebarea 3. O sa mearga multiplayer cu alt prieten care are versiunea PAL a jocului?

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri
    Quote Originally Posted by MIRCIUNELIUS View Post
    daca este FreeZone ii va merge cu siguranta si multipayer si poate juca bineinteles cu prietenul care are jocul pal, nu are nicio importanta asta.

  15. #10115 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Quote Originally Posted by MIRCIUNELIUS View Post
    cu mentiunea bineinteles de a avea amandoi jucatori cont de xbox gold, asa cum a mentionat si calin_kalf
    Multumesc tuturor pentru raspunsuri

  16. #10116 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    nu stiu ce sa aleg pt 1vs1: Mortal Kombat, Marvel vs Capcom 3 sau (Super) Street Fighter 4? care este cel mai bun?

  17. #10117 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mortal Kombat

  18. #10118 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Marvel vs Capcom 3 nu mi s-a parut cine stie ce. Super Street Fighter 4 e bun, dar Mortal Kombat ma tot joc de o sapt si putin si nu ma pot opri. E prea tare Plus ca are si Story Mode.

  19. #10119 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu am SSF4 si MK.
    SSF4 l-am jucat vreo 2-3 ore, dupa care a ajuns in raft... E un joc foarte bun, dar n-a fost chiar pe gustul meu.
    MK il joc de cand a aparut.

  20. #10120 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Sau nu neaparat doar astea 3. Vreau ceva in care sa ma distrez cu vecinul meu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: Today, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts