Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 511 of 788 FirstFirst ... 11 411 461 501 509 510 511 512 513 521 561 611 ... LastLast
Results 10,201 to 10,220 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10201 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by noblesix View Post
    Luni imi expira goldul de 3 luni.Ce se intampla daca mai bag cateva luni marti sau miercuri?
    In cursul valutar de azi 1 lira sterlina(pound) e 4.7177 iar 32 de lire(12 luni de xboxlive) e 150.9664.Cum se traduce 150.9664 in lei vechi?
    Vorbesti serios? Cred ca trebuie sa iti scriem in litere: ~ (adica aproximativ) "un milion jumate". Cred ca atunci cand vom trece la euro o vei lua razna. Lei noi inseamna o taiere de 4 zerouri a leilor vechi. Dupa sistemul asta poate deduci si singur data viitoare.

    Sent from my Samsung I9000 Galaxy S

  2. #10202 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    @50im: pe acest forum nu este incurajata modarea si pirateria
    daca ai consola modata nu poti juca online
    daca diferentele nu sunt mari fata de emag mai bine ia noua ca cine stie cu ce jaf te trezesti daca iei SH
    alea slim sunt mai bune ca se pare ca nu dau RROD

  3. #10203 SP
    Junior Member 50im's Avatar
    Quote Originally Posted by drac_baltat View Post
    @50im: pe acest forum nu este incurajata modarea si pirateria
    daca ai consola modata nu poti juca online
    daca diferentele nu sunt mari fata de emag mai bine ia noua ca cine stie cu ce jaf te trezesti daca iei SH
    alea slim sunt mai bune ca se pare ca nu dau RROD
    @drac_baltat - multumesc pentru raspuns! e ok politica forumului si o respectam. toate bune.

  4. #10204 SP
    Junior Member adrian82's Avatar
    Salut , care e diferenta intre crysis 2 normal si Crysis 2 Limited Edition Xbox360 ? Am inteles ca al doilea am deblocate mai multe functii .... vreau sa-l cumpar si nu as dori in prima faza sa-l joc in retea ci doar cu extraterestri . Am dubii fiindca nici pe youtube nu am gasit mare lucru .

  5. #10205 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @adrian82: "It comes with bonus experience points to "immediately boost the player up to Rank 5, giving access to all the preset class loadouts",[26] a digital camo weapon skin for the SCAR, the "Hologram Decoy" attachment for the SCAR, and unique in-game platinum dog tags " Aici e vorba despre limited.

    Stie cineva cum pot dezactiva optiunea de auto renewal la GOLD fara sa trebuiasca sa sun in SUA?

  6. #10206 SP
    Junior Member Smok3's Avatar
    ok ...vad ca aici e crema gamerilor de console. am mai multe intrebari sper sa primesc si raspunsuri.

    Am achizitionat un xbox slim 250gb + kinect + 2 gamepaduri astazi (sh)

    Mi-am facut cont pe xbox live free .... am downloadat un hulu un netflix ..m-am uitat in zune la niste trailere , videoclipuri ... am pus la download vreo 10 demo (am doar kinect adventures original)

    acum incep cu intrebarile... de ce sa cumpar live gold? ce imi ofera in plus fata de live normal?(mentionez ca folosesc torrente si pot sa gasesc orice e pe live la sectiunea video/music) care ar fi alte avantaje in afara de media?

    daca modez si am si live ...daca dau disconect la wifi cat timp imi vad de treburile mele (modate) si dau drumu la live cand sunt clean cu dvduri originale... am sanse sa fiu banat?

    de unde se pot cumpara live points mai ieftin... si de care ar trebui sa cumpar?..mentionez consola e din usa
    tot vad pe okazii si alte forumuri ca se vand 4k cu vreo 200ron.... si in acelasi timp vad ca pot sa cumpar mai ieftin de pe xbox cu credid cardul. trebuie sa cumpar points pt US daca consola e din US (vad ca se vand separat pt us/uk/si altele)

    ce casting din achievementuri in afara de e-*****?

  7. #10207 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca ai consola modata si intri pe Live iei BAN. Daca joci jocuri de pe Verbatimuri iei BAN. Daca furi de pe net, iei BAN. Daca vorbesti in continuare pe forumul asta despre modare, ai ghicit, iei BAN.

  8. #10208 SP
    Junior Member Smok3's Avatar
    ok... atunci so luam altfel...

    de ce sa imi cumpar gold in afara de multiplayer? ...
    pot sa cumpar din puncte filme care ruleaza la cinema in momentu asta sau doar dalea care au rulat acum 2 luni?
    ce alte avantaje as avea daca as cumpara gold pe 12 luni?

    e unde se pot cumpara live points mai ieftin... si de care ar trebui sa cumpar?..mentionez consola e din usa
    tot vad pe okazii si alte forumuri ca se vand 4k cu vreo 200ron.... si in acelasi timp vad ca pot sa cumpar mai ieftin de pe xbox cu credid cardul. trebuie sa cumpar points pt US daca consola e din US (vad ca se vand separat pt us/uk/si altele)

    ce casting din achievementuri in afara de e-p e n i s ?

  9. #10209 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu ti-as sugera sa iti faci pe 3 luni. E promotie acum cu 45 RON 3 luni. Nu dai multi bani si vezi cu ochii tai ce face Gold. Ai acces pe langa multiplayer si la alte lucruri, precum Netflix, Zune, Facebook, Twitter, etc.

    Pentru MS Points vorbeste cu BoDoPSX .

  10. #10210 SP
    Junior Member Smok3's Avatar
    facebook / twitter nu folosesc.... netflix/zune le am deja si pot sa vad previews... cu toate ca mi se pare o prostie sa platesti sa vezi videoclipuri... mai degraba sa platesti un abonament pt toata baza de videoclipuri decat 120 mspoints pt un video....

  11. #10211 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Se poate doar la plata cu cardul.

  12. #10212 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Cand ati cumparat gold de 3 luni de pe cheapxboxlivecodes cati bani vi-a luat din card exact?

  13. #10213 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stie cineva cum pot dezactiva optiunea de auto renewal la GOLD fara sa trebuiasca sa dau telefon in SUA?

  14. #10214 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    If it reads ON, you can click the ON link and you’ll be brought to next page that will let you switch it on or off.
    La mine e off si nu pot sa-l apas ca sa vad daca ma trimite pe alta pagina....

    LE: Acuma am vazut ca anuntul e cam vechi: Xbox Live's Major Nelson � How to turn off Xbox LIVE account Auto Renewal

  15. #10215 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Stie cineva cum pot dezactiva optiunea de auto renewal la GOLD fara sa trebuiasca sa dau telefon in SUA?
    1.inchizi contu (cardu)
    2. gasesti contact us pe site(cauti putin cu mausele) si le zici ca ti-a fost furat cardu

  16. #10216 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am inteles. Dar daca inchid cardu, adica il scot de pe contul meu, cele 2 luni de GOLD pe care le mai am, imi raman?

  17. #10217 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ai grijă că dacă-ți �nchizi card-ul și nu treci pe coduri redeem �ți suspendă GT-ul (așa e - don't ask why). Să n-ai impresia că după ce-ți expiră cele două luni de GOLD treci automat pe SILVER

    Primești frumos un mesaj standard (generat) cum că nu mai ai CC atașat de GT-ul tău și că p�nă nu plătești 6,99 EURO GT-ul e suspendat pe LIVE. Apoi poți să-ți bagi 101 coduri redeem ca-s egale cu 0. Tot trebuie să plătești acei 6,99 EURO.

    C�t despre

    http://majornelson.com/2009/07/29/ho...-auto-renewal/

    ...eu din c�te știu nu mai merge. A mers o perioadă scurtă de timp (maxim 6 luni) după care gata. Și oricum c�nd a mers...n-a mers peste tot. Doar �n c�teva regiuni.

    *later edit*

    Dap, nu merge. Acum am verificat.

  18. #10218 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce hoti sunt cei de la Microsoft. Nici nu imi vine sa cred. Ieri mi-am facut pe 3 luni ca era promotie cu 50% mai ieftin si am zis ca merita. Prefer sa tot platesc pe cate 3 luni decat tot odata pentru ca oricum nu prea joc online.
    Daca nu continui cu GOLD pana opresc ei Live-ul ca la Xbox 1 inteleg ca o sa raman fara GT. Daca dupa ce imi expira GOLD platesc cei 6.99 mentionati de tine, trec pe silver si sunt i-am platit doar ca sa imi primesc GT-ul inapoi?

  19. #10219 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Daca dupa ce imi expira GOLD platesc cei 6.99 mentionati de tine, trec pe silver
    ...nu, acei 6.99 EURO �ți delobhează GT-ul (�n primul r�nd) iar apoi ești din nou GOLD (o lună) după care, dacă vrei, poți trece pe reedem codes. Mai exact, bagi un cod (minim de o lună) și automat ai scăpat de calvarul auto renewal iar după ce-ți expiră GOLD-ul treci automat pe SILVER fără alte dureri de cap.

  20. #10220 SP
    Junior Member Smok3's Avatar
    cheap xbox live points| xbox live codes| buy xbox live 12 month card l xbox live 12 month subscription code l xbox live 12 month gold membership card | Cheap Xbox Live Codes .... nu mai conteaza am crezut ca sunt $ nu lire

    daca am card pot sa cumpar de aici si merge da?... am xboxu de ieri si nu prea ma pricep.... e varianta us ntsc .. nu conteaza de unde cumpar gold ar trebui sa mearga nu?

    am primit de la un prieten 2 jocuri pal...consola mea e ntsc...dar am vazut ca merg si astea pal.... nu mai e ca pe timpuri pal la pal si ntsc la ntsc?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts