Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 552 of 788 FirstFirst ... 52 452 502 542 550 551 552 553 554 562 602 652 ... LastLast
Results 11,021 to 11,040 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11021 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    uite lista cu toate jocurile de xbox360:

    List of Xbox 360 games - Wikipedia, the free encyclopedia

  2. #11022 SP
    Junior Member yoyy's Avatar
    dar o sa apara pe viitor vreun joc cu dragon ball pentru xbox kinect?eu asta as vrea sa stiu daca de ex peste 2 3 4 ani o sa apara vreun joc m-am gandit ca poate ati citit pe undeva sau nu stiu aveti vreo idee

  3. #11023 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, va aparea un joc Dragon Ball pentru Kinect.

  4. #11024 SP
    Junior Member yoyy's Avatar
    imi poti spune si mie cum se va numi sau sa imi dai un link orice te rog frumos

  5. #11025 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyy View Post
    imi poti spune si mie cum se va numi sau sa imi dai un link orice te rog frumos
    Nu, sorry.

  6. #11026 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    urmatorul dragon ball care apare pe X360 este Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi - Wikipedia, the free encyclopedia dar nu cred ca va avea suport pentru kinect oricum de ce ai vrea sa joci cu kinect un joc DB?

  7. #11027 SP
    Junior Member andrei1's Avatar
    de unde pot lua jocurile [dance central 2], [your shape fittness evolved], [naruto shippuden ultimate ninja storm 2] pentru xbox 360 kinect?

    ---------- Post added 25-09-2011 at 07:45 PM ----------

    fara suparare imi puteti spune asa cam din ce magazine le pot lua, de pe ce site-uri? va rog.

    ---------- Post added 25-09-2011 at 08:23 PM ----------

    multumesc.

  8. #11028 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    shopto.net, zavvi.com ..

    Sau le poti cauta prin Altex, Domo, Media Galaxy, Diverta.. dar o sa te coste de 2-3 ori mai mult.

  9. #11029 SP
    Manager paul's Avatar
    Mai e www.gameshop.ro . Sunt distribuitori la magazinele romanesti enumerate de Andyz asa ca preturile cele mai mici din tara sunt la ei pe site. Este si thread dedicat aici pe forum: http://www.consolegames.ro/forum/f60...tati-sugestii/ . Daca ai nelamuriri cu site-urile externe vezi http://www.consolegames.ro/forum/f60...lui-consolist/ .

  10. #11030 SP
    Junior Member n.vasiliu's Avatar
    Salut. Vreau sa cumpar jocurile Halo si nu stiu care merita, daca sunt bune, care sunt bune. Am optiunile:
    Halo ODST
    Halo Reach
    Halo Wars.
    Un sfat ar fi bine venit. Mersi.

  11. #11031 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by n.vasiliu View Post
    Salut. Vreau sa cumpar jocurile Halo si nu stiu care merita, daca sunt bune, care sunt bune. Am optiunile:
    Halo ODST
    Halo Reach
    Halo Wars.
    Un sfat ar fi bine venit. Mersi.
    Incearca aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f60.../index248.html

  12. #11032 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by n.vasiliu View Post
    Salut. Vreau sa cumpar jocurile Halo si nu stiu care merita, daca sunt bune, care sunt bune. Am optiunile:
    Halo ODST
    Halo Reach
    Halo Wars.
    Un sfat ar fi bine venit. Mersi.
    Halo Reach

  13. #11033 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am o problema. Am luat Gold pentru 3 luni acum 6 luni si mi s-a reinoit automat deja Gold-ul. Acum pentru ca nu mai am bani pe card imi spune ca am contul suspendat. Am reusit sa intru pe XBL dar lista de Friends de exemplu e goala. Mai trebuie platit ceva la Microsoft sau daca bag un redeem code scap definitiv de ei?

  14. #11034 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Sper ca nu ti-ai facut pe US contul...din cate stiu acolo nu poti sa-ti mai retragi cardul

  15. #11035 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Contul este pe US. Acum nu stiu ce sa fac, pentru ca vreau sa bag un redeem code ca ies mai ieftin. In cel mai rau caz alimentez contul si gata. Mi-e ciuda pentru ca preferam o oferta pentru 12 luni cu 50 $. Oferta pe care s-ar reinoi contractul nu ma avantajeaza deloc.

  16. #11036 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    you must pay off the outstanding balance with a debitcard or paypal or creditcard and then you can use the prepaid code to add additional time

    the creditcard cannot remove till the balance has been paid and its not on an active membership
    Nu stiu daca mai ai si alte variante, la contul de UK si alte tari europene am inteles ca din cauza legislatiei i-au obligat sa activeze optiunea pt. a scoate datele CC

  17. #11037 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vreau sa stiu daca bag un redeem code, daca primesc contul inapoi si nu ma mai bazaie ca nu sunt bani in cont.

  18. #11038 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Din cate inteleg nu, doar daca platesti de pe card, cred ca Ronan s-a mai lovit de prob. asta

  19. #11039 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stiu, si a zis atunci ca trebuie sa am bani pe card pentru inca o luna de Live dupa care scap de ei bagand un redeem code. Eu am luat 3 luni de Live iar apoi s-a mai prelungit cu inca 2 luni, iar acum ca nu mai sunt bani pe card apar problemele astea. Vreau sa stiu ce se intampla, ca daca nu merge cu redeem bag bani pe card si asta este.

  20. #11040 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by n.vasiliu View Post
    Salut. Vreau sa cumpar jocurile Halo si nu stiu care merita, daca sunt bune, care sunt bune. Am optiunile:
    Halo ODST
    Halo Reach
    Halo Wars.
    Un sfat ar fi bine venit. Mersi.
    daca ai posibilitatea incearca sa faci rost si de Halo 1, 2 si 3. nu trebuie ratate daca chiar vrei sa incerci experienta "halo"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts