Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 788 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 556 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1101 SP
    Member mishu's Avatar
    Mersi mult Mika!Am reusit sa-mi iau Live Gold!

  2. #1102 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    Mersi mult Mika!Am reusit sa-mi iau Live Gold!
    ai vazut ca ti s-a raspuns si ai si rezolvat?... dar deh cu moderatori fail ca mine asa, nu iti poti rezolva problemele pe aici

  3. #1103 SP
    Member piratu360's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Fratilor care va conectati prin UPC pe XBL ??? Pana saptamana trecuta mi-a mers Live'ul brici prin UPC insa de vreo 5 zile nu se mai conecteaza neam prin modemul de UPC. Precizez ca e conexiune directa fara routere sau alte accesorii....
    eu am net tot prin UPC si pana sa imi pun router trebuia tot sa scot modemul din priza cand schimbam de pe calc pe xbox k alea is setate sa iti accepte 1 singur calc si dak ii schimbi cablul de retea la alt calc nu-ti mai da adresa de IP, dar dak il scoti din priza si il bagi inapoi s-ar putea sa iti mearga...sper sa te ajute

  4. #1104 SP
    Member richardm27's Avatar
    Nu mai vrea nici cu scosul din priza (asa pateam si eu inainte) iar linia este folosita exclusiv numai pt XBL, pe PC am alt provider...

  5. #1105 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    aviz celor cu Live Silver... daca il tineti prea mult fara sa il mai transformati in gold, va veti trezi ca nu mai puteti deoarece expira live id-ul.... va veti lovi de eroarea din poza, de care se bucura deja un roman... singura rezolvare este un alt gamertag

    http://forum.o2.co.uk/viewtopic.php?t=11238
    Attached Images Attached Images 2008_12240001.jpg 2008_12240002.jpg

  6. #1106 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Windows Live ID-ul ala clar ocupa prea mult spatiu pe serverele MS.

  7. #1107 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, e prima oara cand aud de asa ceva. Deleted pentru ca nu a devenit gold. Sigur nu e o alta cauza ? Gen, nu s-a mai logat pe contul acela silver de mai bine de 1 an or something ? Mi se pare prea bizar... sau poate e o eroare temporara, sau strict legata de contul sau (lost in matrix) ?

  8. #1108 SP
    Member piratu360's Avatar
    incearca sa mai platesti abonamentul !!! (glumesc )

  9. #1109 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    nu cred asta.Adica eu daca nu imi iau niciodata Gold voi pierde contul ? cu tot cu gamerscore.Sa ii f*#,daca fac de astea.

  10. #1110 SP
    Member richardm27's Avatar
    Gluma, gluma....dar nu ma mai pot conecta la live exact de cand mi-am reinoit gold-ul (stiu ca n-are nici o legatura) !

  11. #1111 SP
    Member piratu360's Avatar
    incearca sa pui modemul la calc si vezi daca iti merge netul, daca primesti adresa de IP.Daca da inseamna k ai o problema la consola (poate un ban ceva) sau cine stie ce alta problema (am glumit la faza cu ban-ul)

  12. #1112 SP
    Member richardm27's Avatar
    Nu vrea nici cu ISP-ul de la PC, clar e din consola. Tin minte parca existao combinatie de butoane prin care se putea face un clear cache, asta e singura chestie pe care a mai ramas s-o incerc....

  13. #1113 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    am scris eu ca pierzi contul? am scris ca nu il vei mai putea face gold... cititi si ce spun oamenii pe forumul din link

    @Monky... exact... daca il tii prea mult timp pe silver (1 an de exemplu), te vei lovi de eroarea aia... patitul de pe meleagurile noastre este mamutu sau halo13... multi il stiu

  14. #1114 SP
    Member padawan's Avatar
    Se stie dupa cat timp un cont nu se mai poate transforma in gold ?

  15. #1115 SP
    Junior Member snapisrl's Avatar

    Au disparut xbox-urile???

    am fost azi sa cumpar un elite si am cam colindat fara rezutat toate magazinele de la diverta pana la mg altex emag etc.
    au disparut s-au vandut ca painea calda numai ps3 am gasit
    voi ati mai vazut elite pe undeva ?

  16. #1116 SP
    Member padawan's Avatar

  17. #1117 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Legendary Demo pe Marketplace

  18. #1118 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Legendary, jocul ala de a luat 4 pe linie?

  19. #1119 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    acel joc nu merita sa poarte pe coperta xbox360...dupa primul cutscene iti dai seama de calitatea lui

  20. #1120 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hai ca nu e asa rau Legendary... are si parti bune.. like... nu imi vine acum ceva in minte dar sigur are si parti bune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 788 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 556 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts